Při pokusu vložit nebo skrytí řádků nebo sloupců v aplikaci Excel zobrazí chybová zpráva: "Objekty nelze přesunout mimo list"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 211769 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Aplikace Excel 97 verzi tohoto článku naleznete 170081.

Aplikace Excel 98 Macintosh Edition verzi tohoto článku naleznete 178959.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zkuste provést jednu z následujících operací:
 • Skryjte sloupce dat v aplikaci Microsoft Excel.
 • Vložte řádky nebo sloupce v aplikaci Excel.
Při kterékoli operaci může zobrazit následující chybová zpráva:
Nelze posunout objekty mimo list.


Chcete-li určit jedinečné číslo, které souvisí s zprávy, které obdržíte, stiskněte CTRL + SHIFT + I. Následující číslo se zobrazí v pravém dolním rohu zprávy:
100185

Příčina

K této chybě dochází, pokud následující jsou splněny podmínky:
 • Možnost Nic (skrýt objekty) vybrané v Zobrazit možnosti pro tento sešit v části Možnosti aplikace Excel Dialogové okno.
 • Vytvořit objekt, například komentář k buňce v libovolnou buňku ve sloupci.
 • Pokusíte skrýt sloupec vlevo sloupec, který obsahuje objekt, sloupec obsahující objekt a všechny sloupce na pravé straně sloupce, který obsahuje objekt. Nebo v některých případech pokusu o vložení řádků nebo sloupců v listu.
Tento problém například nastane, pokud vložíte komentář k buňce buňky IR1 a poté se pokusíte skrýt sloupce IQ: je (současně).

Navíc tuto chybovou zprávu vyvolá jsou skryté objekty na listu.

Poznámka: Tento problém se týká většiny objektů, které lze vložit do list. To zahrnuje, ale není omezen pouze na komentáře k buňce, grafy, nakreslené tvary a obrázky. Zaměřte se především na komentáře k buňce. Ve výchozím nastavení jsou na rozdíl od většiny objekty, komentáře buňky jsou skryté a nemusí být ihned zobrazeny.

Také může zobrazit chybová zpráva, pokud se pokusíte skrýt sloupec, který má objekt a všechny sloupce na pravé straně sloupce objektu. To závisí na umístění sloupce obsahujícího objekt. .

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte podle metody, která se vztahuje k verzi aplikace Excel. V aplikaci Excel 2007 Použijte metodu 1. V aplikaci Excel 2003 Excel 2002 a Excel 2000, použijte metodu 2.

Metoda 1: Dočasně přepnout volbu z "Nic (skrýt objekty)" pro všechny

V aplikaci Excel 2007 dočasně přepnout volbu z Nic (skrýt objekty) k Všechnya vložit řádky nebo sloupce, podle potřeby. Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. V levém horním rohu okna aplikace Excel klepněte na tlačítko Microsoft Office.
 2. V dolní části nabídky klepněte na tlačítko Možnosti aplikace Excel.
 3. Klepněte na tlačítko Upřesnit ze seznamu voleb na levé straně.
 4. Přejděte dolů Zobrazení Možnosti sešitu a klepněte na tlačítko Všechny ve skupinovém rámečku Objekty zobrazení:a klepněte na tlačítko OK.
Poznámky Chcete-li přepnout na tento výběr klávesovou zkratku, stiskněte klávesy CTRL + 6.

Pokud tyto kroky neumožňuje skrytí řádků nebo sloupců nebo vložit řádky nebo sloupce v aplikaci Excel 2007, proveďte kroky v metodě 2.

Metoda 2: Změňte vlastnost umístění objektu Přesun a změna velikosti buněk

Chcete-li tento problém vyřešit, Excel 2003, Excel 2002 a Excel 2000 změnit vlastnost umístění objektu Přesun a změna velikosti buněk. Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. Pokud je objekt komentář k buňce, vyberte buňku obsahující komentář, klepněte pravým tlačítkem myši na buňku a klepněte na tlačítko Zobrazit poznámku nebo Zobrazit/skrýt komentář.

  Poznámka: Díky komentář viditelný.
 2. Přesuňte ukazatel na okraj objektu se ukazatel změní na bílou šipku se čtyřmi malými černými šipkami ukazatele. Klepnutím vyberte objekt.
 3. V aplikaci Excel 2003 a starší verzi aplikace Excel klepněte na tlačítko <object name=""></object> v Formát nabídka.

  Poznámka: V tomto příkazu nabídky <object name=""></object> název objektu, například "Komentář" nebo "Automatický tvar."

  V aplikaci Excel 2007 klepněte na tlačítko Formát<object name=""></object>.
 4. V Formát Dialogové okno, klepněte Vlastnosti na kartě.
 5. Klepněte na tlačítko Přesun a změna velikosti buněka klepněte na tlačítko OK.
 6. Chcete-li skrýt komentář k buňce, klepněte pravým tlačítkem na buňku obsahující komentář a klepněte na Skrýt komentář.
Postup pro každý objekt v příslušném sloupci popsané v části "Příčina". Skrytí sloupce neobdržíte chybovou zprávu.

Alternativní metoda: Změníte vlastnost u všech objektů na aktivním listu

Společnost Microsoft poskytuje ukázky programování pouze pro ilustraci bez žádné záruky výslovně uvedené nebo předpokládané. Zahrnuje, ale není omezen pouze na předpokládaných záruk obchodovatelnosti nebo vhodnosti pro určitý účel. Tento článek předpokládá, že jste obeznámeni s programovacím jazykem, který je předmětem ukázky a s nástroji, které slouží k vytvoření a ladění skriptu. Pracovníci podpory společnosti Microsoft mohou vysvětlit funkce určitého postupu. Však nemohou tyto příklady funkce nebo konstrukce podle konkrétních požadavků.
Poznámka: Spuštění následující makro nastaví vlastnost, která je uvedena v metodě 1 pro všechny objekty na aktivním listu. Protože toto nastavení způsobí řádky a sloupce, které jsou přidruženy k velikosti objektů při se změní velikost objektu, mohou způsobit neočekávané výsledky, pokud se zobrazí objekty v listu, pokud velikost řádků a sloupců. Tento Před spuštěním makra v souboru došlo k potížím.

Změna vlastnosti u všech komentářů na aktivním listu spusťte následující makro.
Sub Test()
Dim s As Shape 
On Error Resume Next
For Each s In ActiveSheet.Shapes 
s.Placement = xlMoveAndSize
Next 
End Sub

Vlastnosti

ID článku: 211769 - Poslední aktualizace: 15. února 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Excel 2007
 • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
 • Microsoft Excel 2000 Standard Edition
 • Microsoft Office Excel 2003
 • Microsoft Excel 2010
Klíčová slova: 
kberrmsg kbpending kbprb kbmt KB211769 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:211769

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com