Повідомлення про помилку під час спроби приховати стовпці в Excel: "Неможливо зсунути об'єкти поза межі аркушу"

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 211769 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Версію цієї статті для Microsoft Excel 97 можна знайти за номером 170081 (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.).

Версію цієї статті для Microsoft Excel 98 Macintosh Edition можна знайти за номером 178959 (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.).
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ОЗНАКИ

Під час спроби приховати дані в Microsoft Excel може з'явитися таке повідомлення про помилку:
Неможливо зсунути об'єкти поза межі аркушу
Щоб визначити унікальний номер, призначений цьому повідомленню, натисніть CTRL+SHIFT+I. У нижньому правому куті повідомлення з'явиться наступний номер:
100185

ПРИЧИНА

Це повідомлення про помилку з'являється за таких умов:
 • Ви створюєте об'єкт, наприклад коментар, в будь-якій клітинці стовпця.
 • Ви намагаєтеся приховати стовпець, що знаходиться ліворуч від стовпця, який містить об'єкт, а також стовпець, який містить об'єкт, та всі стовпці праворуч від стовпця, який містить об'єкт.
Наприклад, проблема виникає, якщо ви розмістили коментар у клітинці IR1, а потім намагаєтеся приховати стовпці IQ:IS (одночасно).

Примітка. Ця проблема виникає для більшості об'єктів, які можна додати до аркуша, включно із коментарями, але це також можуть бути графіки, рисунки та зображення. Зверніть особливу увагу на клітинки коментарів. За промовчанням та на відміну від більшості об'єктів коментарі приховані й можуть не показатися відразу.

Зверніть увагу також, що залежно від розміщення стовпця, який містить об'єкт, повідомлення про помилку може з'явитися під час спроби приховати цей стовпець та всі стовпці праворуч від стовпця, який містить даний об'єкт.

РОЗВ'ЯЗАНН

Щоб вирішити цю проблему, скористайтесь одним з наступних способів.

Спосіб 1. Змініть властивість положення об'єкта на "Переміщувати та змінювати розміри разом із клітинками"

 1. Якщо цей об'єкт є клітинкою коментаря, виберіть клітинку, яка містить коментар. Клацніть клітинку правою кнопкою миші та виберіть пункт Показати коментар або Показати/Приховати коментарі. Це зробить коментар видимим.
 2. Переміщуйте курсор до краю об'єкта, доки курсор не перетвориться на білу стрілку з чотирма маленькими чорними стрілками по краях. Клацніть об'єкт, щоб вибрати його.
 3. У Microsoft Office Excel 2003 та раніших версіях Excel клацніть <ім'я_об'єкта> в меню Формат. У цьому меню <ім'я_об'єкта> — це ім'я об'єкта, наприклад "Comment" або "AutoShape".

  У Microsoft Office Excel 2007 клацніть пункт Формат у групі Клітинки на вкладці Основне. Потім виберіть Формат <ім'я_об'єкта>.
 4. В діалоговому вікні Формат відкрийте вкладку Властивості.
 5. Виберіть Переміщувати та змінювати розміри разом із клітинками, а потім натисніть кнопку OK.
 6. Якщо необхідно знову приховати коментар клітинки, клацніть правою кнопкою миші клітинку і виберіть Приховати коментар.
Виконайте ці дії для кожного об'єкта у проблемному стовпці, як описано в розділі "Причина". Піід час приховання стовпців повідомлення про помилку не з'являється.

Спосіб 2. Зміна властивостей всіх об'єктів на активному аркуші

Корпорація Майкрософт надає приклади програмного коду тільки для ілюстрації без будь-яких гарантій: виражених або таких, що припускаються. Це стосується будь-яких гарантій придатності до продажу або для конкретного використання. Приклади в цій статті розраховано на користувачів, що мають достатній рівень знань відповідної мови програмування та необхідних засобів та процедур розробки та налагодження. Співробітники служби підтримки корпорації Майкрософт можуть пояснити можливості конкретної процедури. Проте вони не будуть змінювати приклади для реалізації додаткових можливостей або створювати процедури на вимогу окремих користувачів.
Примітка. Запуск наступного макросу встановлює властивість, зазначену у способі 1, для всіх об'єктів на активному аркуші. Через те, що цей параметр викликає зміну розмірів рядків та стовпців, у яких знаходяться змінювані об'єкти, це може викликати непередбачені результати під час перегляду об'єктів аркушу, якщо змінити розмір рядків та стовпців. Майте на увазі цю проблему, перш ніж запустити макрос.

Щоб змінити властивість всіх коментарів активного аркуша, запустіть наступний макрос.
Sub Test()
Dim s As Shape 
On Error Resume Next
For Each s In ActiveSheet.Shapes 
s.Placement = xlMoveAndSize
Далі 
End Sub

Властивості

Номер статті: 211769 - Востаннє переглянуто: 23 квітня 2008 р. - Редакція: 9.2
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Office Excel 2007
 • Microsoft Office Excel 2003
 • Microsoft Excel 2002 - стандартний випуск
 • Microsoft Excel 2000 - стандартний випуск
Ключові слова: 
kberrmsg kbpending kbprb KB211769

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com