Outlook Express'i Outlook.com hesabı kullanacak biçimde yapılandırma hakkında

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 220852 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Duyuru
Microsoft Outlook Express ve Microsoft Outlook e-posta istemcileri arasındaki farklar hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
257824 Outlook ve Outlook Express arasındaki farklar
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Microsoft Outlook kullanıyorsanız uygulanmaz. Outlook Outlook.com ile kullanma hakkında daha fazla bilgi için lütfen "benzer sorunlar ve çözümleri" bölümüne bakın.

Bu makalede yer alan bilgiler değiştiği için kaldırılmıştır.

Outlook.com hesabınıza erişmek için Windows Live Mail'e yükseltme


Windows Live Mail, bilgisayarınıza yüklediğiniz bir e-posta programıdır. Windows Live Mail iletileri bilgisayarınızda depoladığı için erişim okuma ve Internet'e bağlı olmayan e-posta iletileri oluşturma. Internet'e bağlandıktan sonra Windows Live Mail Gönder ileti almak ve hesaplarınızı güncelleştirebilirsiniz.

Windows Live Mail, Outlook.com gibi popüler Web tabanlı e-posta hizmetleriyle çalışır AOL mail, Google mail ve Yahoo! mail. Windows Live Mail birçok popüler e-posta hizmetleri otomatik olarak yapılandırmak için yerleşik olarak bulunur.

Windows Live Mail'i yüklemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://get.live.com/wlmail/Overview
Windows Live Mail hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://windowshelp.microsoft.com/Windows/en-US/Help/4b30d3d6-abe2-46d1-a5fd-4a1ba786a1381033.mspx

Benzer sorunlar ve çözümleri

234704 Outlook 2000'de Outlook.com iletileri görüntüleyemiyorsunuz

Özellikler

Makale numarası: 220852 - Last Review: 17 Kasım 2013 Pazar - Gözden geçirme: 10.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook Express 6.0
Anahtar Kelimeler: 
kbresolve kbgraphxlinkcritical kbhowto kbmt KB220852 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 220852

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com