Nelze odinstalovat Exchange Server 2010 RTM po instalaci kumulativní aktualizace 2, kumulativní aktualizace 3 nebo 4 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2266458 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Máte 2010 serveru Microsoft Exchange server, který má roli předávací server nainstalován.
  • Instalaci kumulativní aktualizace 2, kumulativní aktualizace 3 nebo 4 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2010 na tomto serveru.
  • Na tomto serveru Exchange Server 2010 odinstalovat spuštěním následujícího příkazu:
    Setup /mode:uninstall
V tomto scénáři není proces odinstalace dokončena úspěšně. Dále se zobrazí následující chybová zpráva:

Byla vygenerována následující chyba při $chyba.Clear(); Odinstalace MsiPackage - PackagePath ($RoleInstallPath + "Mailbox\MSFTE.MSI")-protokol
Soubor ($RoleSetupLoggingPath + "\InstallSearch.msilog") "byla spuštěna:" nelze otevřít balíček "C: \Program Files\Microsoft\Exchange Server\V14\Mail
box\MSFTE.MSI ". Již je nainstalována jiná verze tohoto produktu. Nelze pokračovat v instalaci této verze. Konfigurovat nebo odebrat stávající verzi tohoto produktu, můžete přidat nebo odebrat programy v Ovládacích panelech. Kód chyby je 1638. ".

Operace instalace serveru Exchange nebyla dokončena. Navštivtehttp://support.microsoft.coma zadejte ID chyby najít další informace.
Instalační program serveru Exchange Server došlo k chybě.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože kumulativní aktualizaci 2 pro server Exchange Server 2010 nahrazen souborem Msfte.msi RTM verze serveru Exchange Server 2010. Odinstalační program proto nemůže najít RTM verze souboru Msfte.msi, při pokusu o odinstalování serveru Exchange Server 2010.

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2407113Popis kumulativní aktualizace 5 pro verzi serveru Microsoft Exchange Server 2010 do výroby

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2266458 - Poslední aktualizace: 25. ledna 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbhotfixrollup kbmt KB2266458 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2266458

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com