Wbudowany Dyspozycja zawartości jest usuwany po wysłaniu "Dyspozycja zawartości: inline" wiadomości e-mail przy użyciu EWS w środowisku Exchange Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2275156 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz. Wyślij wiadomość e-mail wiadomości kodowanie MIME (Multipurpose Internet) przy użyciu usług sieci Web programu Exchange (EWS) w środowisku Microsoft Exchange Server 2010. Na Dyspozycja zawartości Nagłówek jest ustawiona na wbudowany. W tym scenariuszu wbudowanej Dyspozycja zawartości jest usuwany. Ponadto załącznik nie są wyświetlane jako "wbudowany" z treści wiadomości e-mail na niektórych komputerach klienckich.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następujące pakietu zbiorczego aktualizacji:
2582113 Opis pakietu zbiorczego aktualizacji 5 dla Exchange Server 2010 Z dodatkiem Service Pack 1

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat Dyspozycja zawartości: inline, odwiedź następującą witrynę sieci Web firmy Microsoft:
Ogólne informacje o Dyspozycja zawartości: inline

Właściwości

Numer ID artykułu: 2275156 - Ostatnia weryfikacja: 24 sierpnia 2011 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1 na następujących platformach
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbhotfixrollup kbmt KB2275156 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2275156

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com