Jak znaleźć klucz produktu lub uzyskać nowy klucz produktu dla pakietu Office dla komputerów Macintosh

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2279109 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Podczas instalowania lub ponownej instalacji produktu Microsoft Office pojawia się monit o wprowadzenie klucza produktu. Klucz produktu jest używany podczas instalacji oprogramowania do "odblokowania" produktu. W tym artykule opisano sposób zlokalizowania istniejącego klucza produktu lub jak uzyskać zastępczy klucz produktu, jeśli klucz produktu jest zasłonięty lub utracony.Rozwiązanie

Znajdź klucz produktu


Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
KANAŁ DYSTRYBUCJIGDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ KLUCZ PRODUKTU
Oprogramowanie detaliczne (tylko DVD).25-Cyfrowy klucz produktu znajduje się na pomarańczowej naklejce przytwierdzonej do okładki lub pudełka płyty instalacyjnej DVD.
Zakupione z witryny sieci web http://www.microsoft.com/macKlucz produktu powinien zostać przesłany na Twoją skrzynkę e-mail przez firmę Digital River. Wyszukaj w skrzynce odbiorczej widomości e-mail o następujących adresach: @BUY.OFFICEFORMAC.COM @TRY.OFFICEFORMAC.COM lub @DIGITALRIVER.COM. Jeśli nie może znaleźć istniejącego klucza produktu lub po prostu potrzebujesz nowego contactMicrosoft jeden, pomocy technicznej Online ESD uzyskanie nowego klucza produktu. Konieczne będzie podanie agentowi numeru zamówienia lub adresu e-mail, z którego korzystano przy zakupie produktu. Informacje te są dostępne w otrzymaniu wiadomości e-mail od Digital River.U.S. i klienci z Kanady:

Telefon: (877) 250-1548. (Naciśnij przycisk opcji 4, aby nastąpiło przekierowanie do działu, który obsługuje problemy z kluczem produktu). Możesz też wypełnić i przesłać formularz online.

Klienci z USA i Kanady:

Telefon: (877) 250-1548. (Naciśnij przycisk opcji 4, aby nastąpiło przekierowanie do działu, który obsługuje problemy z kluczem produktu). Alternatywnie, wypełnij i Prześlijformularz online.

Klienci z Wielkiej Brytanii:

Numer bezpłatny: 0-808-101-9181
International: 1-952-392 służbowy
9:00 AM - 7:00 PM GMT, poniedziałek - piątek

Lub, wypełnij i Prześlijformularz online.
Zakupione w sklepie firmy Microsoft (http://store.microsoft.com)Klucz produktu został wysłany do użytkownika w wiadomości e-mail. Wiadomość e-mail powinna pochodzić z @microsoftstore.com. Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości e-mail z magazynu Microsoft, klucz produktu znajduje się nastronie kluczy produktuprzechowywać konta Microsoft. Można je również znaleźć na stronie Historia zakupów. Musisz zalogować się przy użyciu konta Microsoft Store w witrynie sieci web, a następnie kliknij polecenie historii zakupów, aby wyświetlić klucz produktu.

Kliknij przycisk klucze produktów w sieciKontastronę, aby wyświetlić klucze produktu dla oprogramowania do pobrania. Przeglądanie klucze produktu, masz możliwość Sprawdź szczegóły zamówienia i pobrać oprogramowanie z tej strony.

Jeśli nie może znaleźć istniejącego klucza produktu lub potrzebujesz nowego, skontaktuj się z magazynu online firmy Microsofthttp://store.microsoft.com/help/Contact-Us
Licencji zbiorczejKlucz produktu można uzyskać z witryny sieci Web Microsoft Volume Licensing Service Center (VLSC).
MSDNKlucze produktów dla subskrybentów MSDN można uzyskać po zalogowaniu się na stronie pobierania MSDN:
https://msdn.microsoft.com/subscriptions/securedownloads/cc137106.aspx
AkademickieKlucz produktu można uzyskać z witryny Microsoft Online ESD zasilany przez Digital Riverw tym miejscu. Jeśli z jakiegokolwiek powodu, nie pamiętam numer zamówienia lub nie mają dostępu do poczty e-mail, należy skontaktować się z Microsoft OnlineESD Support:

Klienci z USA i Kanady:

Telefon: (877) 250-1548. (Naciśnij przycisk opcji 4, aby nastąpiło przekierowanie do działu, który obsługuje problemy z kluczem produktu). Alternatywnie, wypełnij i Prześlijformularz online.

Klienci z Wielkiej Brytanii:

Numer bezpłatny: 0-808-101-9181
International: 1-952-392 służbowy
9:00 AM - 7:00 PM GMT, poniedziałek - piątek

Lub, wypełnij i Prześlijformularz online.
Program macierzysty użytkownikaKlucz produktu można znaleźć w potwierdzającej wiadomości e-mail wysyłanej z adresu hup.us@digitalriver.com. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości e-mail, skontaktuj się z domu i Program użytkownika https://www.microsofthup.com/hupus/contactus.aspx

Więcej informacji na temat Program Użytkowania w Domu:

Program użytkowania w domu jest korzyścią pakietu Software Assurance dostępny dla klientów licencji zbiorczej Microsoft active pokrycia pakiet Software Assurance w ich aplikacjach pakietu Office. Pracownicy, którzy objęte licencje użytkowania w miejscu pracy są uprawnione do zakupu te aplikacje pakietu Office do użytku na domowym komputerze w okresie ich zatrudnienia. Ten tymczasowy licencja wygaśnie o zasięgu pakiet Software Assurance pracodawców lub wypowiedzenia Umowy o pracę z klientem przykryty.


Jak zastąpić utracony klucz produktu

Nowy klucz produktu można uzyskać, kontaktując się z działem obsługi klienta w Ameryce Północnej (KCA) pod numerem (800) 936-5700. Nowy klucz mogą być generowane tylko wtedy, gdy masz wersję handlową oprogramowania (DVD) lub pobrać rzeki throughDigital wersji lub Microsoft Store.

UwagaMoże to być nieodpłatnie uzyskać nowy klucz produktu z ACS firmy Microsoft. Kontaktując się ACS dla nowego klucza produktu, upewnij się, że masz następujące elementy:
 • Dysku CD lub DVD, jeśli produkt został dostarczony na dysku
 • Komputer, na którym chcesz zainstalować produkt
 • Czytelne części oryginalnego klucza produktu, jeśli ta informacja jest dostępna
 • Numer na "kręgu wewnętrznym" na dysku produktu, jak pokazano na poniższym rysunku

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  2279108Właściwości

Numer ID artykułu: 2279109 - Ostatnia weryfikacja: 9 lutego 2014 - Weryfikacja: 18.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office for Mac Home and Business 2011
 • Microsoft Office for Mac Home and Student 2011
 • Microsoft Office 2008 for Mac Business Edition
 • Microsoft Office 2008 for Mac (Home and Student Edition)
Słowa kluczowe: 
dftsdahomeportal kbmt KB2279109 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2279109

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com