Obor názvů systému DFS služby nepřístupná Pokud řadič domény, který hraje roli mezi sítěmi topologie generátor (ISTG) v počítači se systémem Windows Server 2008 R2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2285823 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Připojení počítače se systémem Windows Server 2008 R2 do domény.
  • V počítači nainstalujete služby oboru názvů systému souborů DFS (Distributed File System).
  • Řadič domény, který hraje roli mezi sítěmi topologie generátor (ISTG) ve stejné síti je vypnutý.
V tomto scénáři oboru názvů DFS služby nedostupné. To způsobí, že některé sdílené položky DFS k dispozici.

Příčina

Tento problém je způsoben služby oboru názvů DFS. Je nesprávně kontaktuje řadič domény, který hraje roli ISTG získat data topologie přímo. Topologie dat obsahuje informace pro jinou cílovou souborové servery a požadujícím klientům. Pokud řadič domény není k dispozici, dojde k selhání služby oboru názvů DFS. K tomuto problému dochází proto. Ve skutečnosti oboru názvů DFS služby můžete získat tyto informace z libovolného řadiče domény v doméně.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k problému popsaného v tomto článku. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musíte používat systém Windows Server 2008 R2 s nainstalovanou službou oboru názvů DFS.

Informace o registru

Chcete-li použít tento balíček opravy hotfix, není nutné provádět žádné změny v registru.

Požadavek na restartování

Budete muset restartovat počítač po instalaci této opravy hotfix.Chcete-li zabránit restartování počítače, ukončete službu oboru názvů DFS, před instalací této opravy hotfix.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné dříve vydané opravy hotfix.

Informace o souboru

Angličtina (Spojené státy) verze této opravy hotfix nainstaluje soubory, které mají atributy, které jsou uvedeny v následujících tabulkách. Kalendářní data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Kalendářní data a časy těchto souborů v místním počítači jsou zobrazeny podle místního času společně podle aktuálního letní čas (DST). Navíc data a časy mohou změnit při provádění některých operací se soubory.
Poznámky k informacím o soubor systému Windows Server 2008 R2
Důležité Opravy hotfix systému Windows 7 a Windows Server 2008 R2 opravy hotfix jsou součástí stejné balíčky. Však na stránce žádost o opravu Hotfix opravách v obou operačních systémech. Chcete-li požádat o balíčku oprav hotfix, která se vztahuje k jedné nebo obou operačních systémů, vyberte opravu hotfix, která je uvedena v části "Windows 7 a Windows Server 2008 R2" na stránce. Vždy naleznete v části "Platí pro" v článcích zjistit skutečné operační systém, který se týká každou opravu hotfix.
  • Soubory MANIFEST (.manifest) a soubory MUM (.mum) instalované pro každé prostředí jsou uvedeny samostatně v části "Další informace o souborech pro systém Windows Server 2008 R2 a Windows 7". MUM a MANIFEST a soubory soubory CAT katalogu zabezpečení, jsou velmi důležité pro udržení stavu aktualizované součásti. Soubory katalogu zabezpečení, které nejsou uvedeny atributy, jsou podepsané digitálním podpisem společnosti Microsoft.
Pro všechny podporované 64bitové verze systému Windows Server 2008 R2 x
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
DFSN-serverservice-ppdlic.xrm-msNení k dispozici3,02116. Července-201011: 04Není k dispozici
Dfssvc.exe6.1.7600.20756377,34416. Července-201010: 44x 64

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o terminologii aktualizace softwaru klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Další informace o souborech

Další informace o souborech pro systémy Windows Server 2008 R2

Další soubory pro všechny podporované 64bitové verze systému Windows Server 2008 R2 x
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruAmd64_77b6080d8dd55edb9f26ebc38011ba6f_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20756_none_577c4a01914d5f81.manifest
Verze souboruNení k dispozici
Velikost souboru710
Datum (UTC)16. Července-2010
Čas (UTC)19: 57
PlatformaNení k dispozici
Název souboruAmd64_microsoft-windows-dfsn-serverservice_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20756_none_4bad449776a867d0.manifest
Verze souboruNení k dispozici
Velikost souboru48,622
Datum (UTC)16. Července-2010
Čas (UTC)11: 42
PlatformaNení k dispozici
Název souboruUpdate.mum
Verze souboruNení k dispozici
Velikost souboru2,096
Datum (UTC)16. Července-2010
Čas (UTC)19: 57
PlatformaNení k dispozici

Vlastnosti

ID článku: 2285823 - Poslední aktualizace: 17. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 R2 Standard
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2285823 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2285823

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com