Oprava: Chyba nastane při pokusu o konfiguraci databáze serveru vzdáleného sestavy pomocí nástroje Správce konfigurace služby Reporting Services v Datacenter edition, služby SQL Server 2008 R2 Reporting Services

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2291551 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy aplikace Microsoft SQL Server 2008 R2 jako jeden soubor ke stažení. Opravy jsou kumulativní a každá nová verze obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí SQL Server 2008 R2 opravit vydáním.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci::
  • Instalaci aplikace Microsoft SQL Server Reporting Services (SSRS) ve verzi Microsoft SQL Server 2008 R2 Datacenter.
  • Při pokusu o konfiguraci databáze vzdáleného databázového stroje Microsoft SQL Server jako databázi serveru pro vykazování pomocí Reporting Services Configuration Manager (RSConfigTool.exe)

V tomto případě se zobrazí následující chybová zpráva::
Funkce: "Vzdálený přístup ke zdrojům dat v sestavě nebo databázi serveru pro vykazování" není v tomto vydání služeb zpráv podporována.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože nástroj RSConfigTool.exe nezjistí že skladová jednotka (SKU) zadejte údaje o servercorrectly zprávu. Ke kontrole požadavek SKU, nakonfigurovat vzdálené databázi však vyžaduje zadejte informace o skladové jednotky.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

SQL Server 2008 R2

Oprava tohoto problému byl vydán první 4 kumulativní aktualizace. Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 R2 získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2345451Kumulativní balíček aktualizace 4 pro SQL Server 2008 R2
POZNÁMKA:Sestavení jsou kumulativní a každá nová verze opravy obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí SQL Server 2008 R2 opravit vydáním. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání opravy, které tuto opravu hotfix obsahovat. Další informace naleznete následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base::
981356SQL Server 2008 R2 sestavení, které byly vydány po vydání SQL Server 2008 R2

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt..

Odkazy

For more information about how to create a report server database in SQL Server 2008 R2, visit the following Microsoft website:
How to create a report server database in SQL Server 2008 R2

For more information about SSRS WMI provider, visit the following Microsoft website:
General information about SSRS WMI provider
For more information about how to create indexed views, visit the following Microsoft website:
How to create indexed views
For more information about the Incremental Servicing Model for SQL Server, click the following article number to view the article in the Microsoft Knowledge Base:
935897An Incremental Servicing Model is available from the SQL Server team to deliver hotfixes for reported problems
For more information about the naming schema for SQL Server updates, click the following article number to view the article in the Microsoft Knowledge Base:
822499New naming schema for Microsoft SQL Server software update packages
Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base::
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2291551 - Poslední aktualizace: 29. října 2010 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Datacenter
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Reporting Services
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2291551 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2291551

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com