Ako používať "čistého spustenia" na určenie, či programy na pozadí zasahovať úradu pre Mac

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2398596 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje, ako spustiť počítač pomocou minimálnou množinou ovládačov a programy pri spustení, takže môžete určiť, či sa programom na pozadí zasahovať balíka Microsoft Office pre Mac 2011 aplikácie. Tento typ spustenia je známy ako "čistého spustenia" alebo "Bezpečné Boot."

Pri spustení operačného systému pomocou normálne spustenie viacerých aplikácií a služieb Štart automaticky a potom spustiť v pozadí. Tieto programy zahŕňajú základné systémové procesy, antivírusový softvér, systémové nástroje a iný softvér. Tieto aplikácie a služby môžu niekedy spôsobiť interferenciu keď nainštalovať alebo spustiť úradu pre Mac. Kroky v tomto článku môže pomôcť pri izolovaní príslušného problému, ak prijímate chybové hlásenie pri inštalácii alebo spustení produktu, alebo ak aplikácia havaruje alebo neočakávane zavrie.

Tento článok je určený pre začiatočníkov až pokročilých používateľov počítača.

Zistíte to užitočné, ak chcete vytlačiť tento článok pred postupujte.

DALSIE INFORMACIE

Predpoklady

Musíte byť prihlásení ako správca alebo ako člen skupiny Administrators v počítači vykonávať metódy, ktoré obsahuje tento článok. Ak je to váš osobný počítač, budete pravdepodobne už prihlásení pomocou konta správcu. Ak počítač, ktorý je súčasťou siete pri práci, budete musieť požiadať správcu systému o pomoc.

Vykonať núdzové spúšťanie


Office for Mac application spustiť v režime spustenia núdzového režimu, sledovať tieto kroky v uvedenom poradí, v ktorom sú prezentované.

Poznámka Tieto kroky sú pre Mac OS X 10.4.x alebo novšia verzia operačného systému Mac.

Krok 1: Reštartujte počítač v núdzovom režime

 1. Vypnite počítač. Chcete urobiť, kliknite na tlačidlo Apple ikonu a potom vyberte vypnúť.
 2. Začnite stlačením tlačidla napájania počítača.
 3. Okamžite po spustení tón počujete, stlačte a podržte kláves Shift.

  Poznámka Po spustení tón počujete najskôr stlačte kláves Shift. Avšak nie stlačte kláves Shift pred spustením tón počujete.
 4. Uvoľnite kláves Shift keď vidíte gray Apple a indikátor priebehu na obrazovke. Indikátor priebehu podobá spriadanie výstroja. To môže trvať nejakú dobu (až na dve minúty). Počkajte a znova nereštartujte počítač. Počas spustenia, uvidíte Núdzové spúšťanie zobrazí v okne prihlásenia. (Zdá sa, dokonca aj vtedy, ak ste normálne prihlásiť automaticky.)
  1. Ak Mac OS X je nakonfigurovaný na spustenie na prihlasovacej obrazovke, prihláste sa ako používateľ, ktorý je spustený úradu pre Mac softvér. Inak, preskočte tento krok.
  2. Ihneď stlačte kláves Shift. To obchádza akékoľvek spúšťacej položky v priečinku StartupItems.

Krok 2: Určite, či problém je vyriešený

Po spustení počítača, skúste spustiť postihnutých program alebo zariadenie na určenie, či sa daný problém vyriešil.
 • Ak sa problém nevyskytne po čistého spustenia, rušenie dochádza z dôvodu pozadia program alebo službu. V tomto prípade nájdete v časti "Určiť, čo spôsobuje problém".
 • Ak bude problém pretrvávať po vykonaní čistého spustenia, rušenie dochádza nie z dôvodu pozadia program alebo službu. V tomto prípade tento článok nemôže vyriešiť váš problém. Reštartujte počítač znova vrátiť do normálnej prevádzky.

Krok 3: Určenie, čo je príčinou problému

Ak chcete urobiť, postupujte nasledovne:
 1. V ponuke Apple kliknite na Systém preferencií.

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2398856
 2. Vyberte Účty.

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2398853

 3. Na ľavej strane okna, konto sa zobrazí a je začiarknuté. Na pravej strane okna, vyberte Prihlásenie položky.

  Poznámky
  • Všetky položky, ktoré sú zobrazené tu sú nastavené na spustenie počas normálneho spustenia operačného systému. Ak je položka označená znakom začiarknutia, túto položku bude skrytý a nie začiatkom poľovníckej bezpečné reštartovať.
  • Ak nemôžete robiť zmeny, kliknite na ikonu zámku v ľavom dolnom rohu okna. Zadajte heslo používateľa Mac do riadka, a potom kliknite na ok Prepnutie lock do polohy odomknuté. Po zámok sa prepne do polohy odomknutá, môžete vykonať zmeny.


  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2398940


 4. Ak chcete odstrániť položku, vyberte položku a potom kliknite na znamienko mínus (-), ktorý je pod zoznamom.

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  X


  Poznámka Keď odstránite položku, tento fakt neodstraňuje žiadosti. Položky môžete pridať neskôr kliknutím na znamienko plus (+) na tejto obrazovke. Však musíte poznať cestu predmetu (aplikácia) schopný ju znova pridajte.
 5. Odstrániť položky jeden v čase, a potom reštartujte bežne na otestovanie, či sa problém stále vyskytuje.

Ak ste určili položky, ktorú spôsobuje problém, budete chcieť obráťte sa na výrobcu položku pri spustení pre novšia verzia alebo aktualizácia.

Ďalšie informácie o núdzovom režime a spustenia núdzového režimu, pozri nasledujúci článok AppleCare:
http://docs.info.Apple.com/Article.html?artnum=107392

Vlastnosti

ID článku: 2398596 - Posledná kontrola: 21. decembra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office for Mac Home and Business 2011
 • Microsoft Office for Mac Home and Student 2011
Kľúčové slová: 
dftsdahomeportal kbinstallation kbmt KB2398596 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2398596

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com