Oprava: APPC a ISP C aplikace může přestat reagovat v případě souběžných transakcí požadavků odeslány po připojení Host Integration Server 2009 jsou konfigurovány pro podporu dynamického vzdáleného APPC logické jednotky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2408772 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci::
  • Máte další komunikace programu k programu (APPC) žádost nebo společné programové rozhraní pro aplikaci Communications (ISP C), která odešle transakcí do partnerských aplikací pomocí aplikace Microsoft Host Integration Server 2009.
  • zobrazí sePodporuje dynamické vzdálené definice APPC LUje povolena možnost ve vlastnostech připojení správce SNA.
  • Nejsou žádné aktivní relace APPC služby SNA Server v době, APPC aplikaci nebo aplikaci ISP C odešle požadavky souběžných transakcí.

V tomto případě APPC aplikaci nebo aplikaci ISP C může přestat reagovat (zablokuje se) co nejdříve zahájí transakce.

POZNÁMKA:K tomuto problému může dojít také při použití serveru Host Integration Server 2004 a Host Integration Server 2006.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože služba SNA Server (snaservr.exe) nesprávně zpracovává druhý požadavek relace APPC, přijímané během zpracování prvního požadavku relace APPC. K tomuto problému dochází, pouze pokudPodporuje dynamické vzdálené definice APPC LUmožnost je povolena na připojení, ve kterém jsou definovány logické jednotky (LUs) APPC správce SNA.

K tomuto problému nedochází-li explicitně definována že používají vzdálený LUs APPC.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft.. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Tuto opravu hotfix instalujte pouze do systémů, ve kterých dochází k potížím popsaným v tomto článku.. Tato oprava hotfix může být dále testována.. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat..

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici".. Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix..

POZNÁMKA:Pokud dojde k další problémy nebo řešení potíží, je nutné, budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix.. Úplný seznam služby Microsoft a podporu telefonního čísla nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu, společnosti Microsoft následující web:
http://support.microsoft.com/contactUS/? ws = podpory
POZNÁMKA:Jazyky, pro které je k dispozici je oprava hotfix se zobrazí ve formuláři „Oprava Hotfix k dispozici stahování". Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk..

Požadavky

Host Integration Server 2009 Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix nainstalovat, musíte mít.

Informace o restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat..

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů.. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time).. Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas.. Rozdíl mezi místním časem a UTC časemČasové pásmokarty vDatum a časpoložky v Ovládacích panelech.

Pro všechny-verze x 86 z Host Integration Server 2009
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboru:Velikost souborudatumnajednou.Platforma
Snaservr.exe8.0.3776.2679,76014. Září – 201000: 42X86
Trcservr.exe8.0.3776.2920,91214. Září – 201000: 42X86
Pro všechny 64bitové verze Host Integration Server 2009
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboru:Velikost souborudatumnajednou.Platforma
Snaservr.exe8.0.3776.2967,50414. Září – 201000: 44X64
Trcservr.exe8.0.3776.21,261,90414. Září – 201000: 44X64
Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, zakažtePodporuje dynamické vzdálené definice APPC LUMožnosti v okně vlastností připojení pro připojení používající APPC LUs správce SNA. By default, for connections that use the IP-DLC link service, theSupports dynamic remote APPC LU definitionoption is enabled.

Prohlášení

Microsoft has confirmed that this is a problem in the Microsoft products that are listed in the "Applies to" section.

Další informace

If dependent Local APPC LUs are being used in a scenario similar to the one described here, you will also have to use the SNACFG command-prompt utility to assign the remote APPC LUs to the IP-DLC "Host system" connection that the dependent Local APPC LUs are using.

For more information, click the following article number to view the article in the Microsoft Knowledge Base:
947858FIX: Event 17 occurs when a mainframe application tries to invoke an APPC application over an IP-DLC connection by using a dependent LU 6.2 logical unit
If the remote APPC LUs are not manually assigned to the IP-DLC "Host system" connection by using Snacfg.exe, the SNA Server service will dynamically create remote APPC LUs for the APPC session requests. This occurs even though the remote APPC LUs are explicitly defined in the Host Integration Server configuration.

For more information about how to configure dependent local APPC LUs when you use the IP-DLC link service, click the following article number to view the article in the Microsoft Knowledge Base:
939193How to set up the connection and the logical units for an APPC application when you use the IP-DLC link service in Host Integration Server 2006 together with dependent APPC logical units

Vlastnosti

ID článku: 2408772 - Poslední aktualizace: 3. listopadu 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Host Integration Server 2009
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseinter kbprb kbsurveynew kbbug kbmt KB2408772 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2408772

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com