Riešenie problémov s adresárom Outlook Offline v prostredí Office 365

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2429946 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.

Nie ste si istí čo vydanie Office 365 používate? Nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Som pomocou balíka Office 365 po inovácii služby?
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

ÚVOD

Tento článok popisuje riešenie problémov nasledujúcich adresár Offline programu Microsoft Outlook v prostredí Microsoft Office 365:
 • Používatelia nemôžu prevziať adresár Offline.
 • V adresári Offline vyskytnú chyby synchronizácie.
 • Ste hlásenia nedoručení správy (NDR) pri použití adresára Offline Odoslať e-mailové správy používateľom.

POSTUP

Na tieto problémy vyriešiť, postupujte nasledovne. Po vykonaní každej krok, vyskúšajte, či adresár Offline problém je vyriešený. Ak sa problém vyriešil, nemusíte pokračovať na ďalší krok. Ak problém nie je vyriešený, prejdite na ďalší krok.

Krok 1: Uistite sa, že globálny zoznam adries (GAL) je aktuálne

Skontrolujte, či GAL je aktuálne. Robiť to, uistite sa, že môžete zobraziť všetky zmeny v globálnom zozname adries pomocou aplikácie Microsoft Outlook Web App. Ak sa očakávané zmeny nie sú prítomné v GAL, zmeny sa nemusia replikovať na adresár Offline.

Poznámka Ak zmeníte váš schéma služby Active Directory lokálne a Azure aktívny adresár synchronizácia nástroj Windows stále nie synchronizovať tieto zmeny správne, prejdite na webovej lokalite spoločnosti Microsoft pre viac informácií o odstránení tohto problému:
Riešenie problémov synchronizácie adresárov
Ak Online adresár je správne, ale adresár Offline je stále nesprávne, prejdite na ďalší krok.

Krok 2: Manuálne prevziať adresár Offline a potom sa uistite, že je zapnutý režim Exchange s vyrovnávacou pamäťou

Manuálne prevzatie adresára Offline v programe Outlook. To môže tiež vyriešiť nedoručení správa problémy, ak používate zastaralú verziu adresára Offline. Ďalšie informácie o manuálnom preberaní najnovšiu kópiu adresára Offline, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2427141 Nemôžete nájsť používateľa v adresári offline v Office 365
Potom, uistite sa, že program Outlook je nastavený na používanie režimu Exchange s vyrovnávacou pamäťou. Robiť to, postupujte nasledovne:
 1. Mať jednu z nasledujúcich akcií:
  • Ak používate program Outlook 2007, kliknite na tlačidlo Nástroje, a potom kliknite na tlačidlo Nastavenie konta.
  • Ak používate program Outlook 2010, kliknite na tlačidlo Súbor na páse s nástrojmi balíka Office, kliknite na tlačidlo Nastavenie konta, a potom kliknite na tlačidlo Nastavenie konta.
 2. V Dialógové okno nastavenia e-mailu poľa, vyberte konto programu Microsoft Exchange, ktoré chcete, a potom kliknite na tlačidlo Zmena.
 3. V Nastavenie servera Microsoft Exchange dialógové okno, uistite sa, že je začiarknuté políčko Použiť režim Exchange s vyrovnávacou pamäťou .

Krok 3: Skontrolujte, či je spustená služba na pozadí inteligencie Transfer Service (BITS)

Skontrolujte, či BITOV je spustená v počítači. Program Outlook používa BITOV na pripojenie na adresu URL, ktorá je poskytovaná služba Autodiscover. Určiť, či je spustená BITOV, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo Ovládací Panel, kliknite na tlačidlo Administratívne nástroje, a potom kliknite na tlačidlo Služby.
 2. V zozname služieb kliknite Inteligencia prevod na pozadí, a potom uistite sa, že stav služby je nastavený na Začal.
 3. Ak nemôže BITOV, ho preinštalovať. Ďalšie informácie o tom, ako inštalovať BITY, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:

  968929 Balík Windows Management Framework (Windows PowerShell 2.0 WinRM 2.0 a BITOV 4.0)

Krok 4: Nainštalujte najnovšie aktualizácie pre Office a Office 365 Desktop

 1. Uistite sa, že je nainštalovaný najnovší balík service pack pre Microsoft Office.

  Poznámka Ak používate program Microsoft Office Outlook 2007, na minimum, musíte systém produktov Microsoft Office 2007 Service Pack 1 nainštalovaná v počítači.
 2. Uistite sa, že najnovšiu verziu Desktop inštaláciu balíka Office 365 je nainštalovaný. Ak chcete nainštalovať najnovšiu verziu Office 365 Desktop Setup, ísť na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  https://portal.microsoftonline.com/download/default.aspx

Krok 5: Opätovné vytvorenie profilu programu Outlook

Ak existujúce profil programu Outlook je poškodený, táto korupcia môže byť príčinou problému. Korupcia môže sa vyskytli, ak program Outlook prestal reagovať. Ďalšie informácie o tom, ako vytvoriť a nastaviť e-mail profilu v programe Outlook vidieť E-mail sprievodca inštaláciou na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://help.Outlook.com/en-US/140/dd936216.aspx

Krok 6: Zistite, či služba Autodiscover pracuje, a kontrolovať prístup do adresára Offline

Poznámka Ak adresár Offline problém nebol vyriešený použitím krokov 1 až 5, sledovať tento krok pre overenie predtým, než zavoláte Technická podpora.

Skontrolujte, či program Outlook a počítačom prístup adresár Offline súboru na serveri. Táto akcia sa zvyčajne vykonáva v programe Outlook v pozadí, alebo keď platnosť stiahnutie adresár Offline programu Outlook. Urobiť túto kontrolu, prihláste sa na portáli Office 365 a potom postupujte nasledovne:
 1. Spustite program Outlook.
 2. Podržte stlačený kláves CTRL, kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu programu Outlook v oblasti oznámení na pravej strane panela úloh a potom kliknite na tlačidlo Testovanie automatickej konfigurácie e-mailu.
 3. Kliknutím zrušte začiarknutie políčka Použitie Guessmart políčko a potom kliknite na tlačidlo Vymazať Bezpečné Guessmart overovanie začiarkavacie políčko.
 4. Kliknutím vyberte možnosť Použiť službu AutoDiscover začiarkavacie políčko.
 5. Zadajte e-mailovú adresu a heslo, a potom kliknite na tlačidlo Test.
 6. Na Výsledky kartu, zaznamenajte si cestu OAB URL.
 7. Kliknite na tlačidlo XML kartu, nájdite <OWAUrl></OWAUrl> a Tagy, a potom skopírujte cesta, ktorý je zobrazený medzi Tagy. Vložiť cestu do poľa Adresa v programe Windows Internet Explorer, pridať /OAB.XML na konci cesty, a potom stlačte kláves Enter.

  Toto je príklad toho, čo môže pripomínať URL:
  https://autodiscover.contoso.com/OAB/93179f28-4b4d-4e58-aec1-07bb493be4f4/OAB.XML
 8. Poznámka: informácie, ktoré je zobrazené na webovej stránke v programe Internet Explorer. Webová stránka by mala obsahovať veľa údajov XML. Nasleduje príklad informácií, ktoré sa majú zobraziť v programe Internet Explorer:

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2677776
Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 webové stránky.

Vlastnosti

ID článku: 2429946 - Posledná kontrola: 18. mája 2013 - Revízia: 21.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365p o365062011 pre-upgrade o365m o365022013 after upgrade kbmt KB2429946 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2429946

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com