EWS kvapky pripojenie TCP pre klientskú aplikáciu EWS bez akéhokoľvek chybové hlásenie v prostredí Microsoft Exchange Server 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2449266 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
  • Klientska aplikácia Microsoft Exchange Web Services (EWS) prístup položiek sa používajú v prostredí Microsoft Exchange Server 2010. Napríklad, používate, Microsoft Entourage na Mac alebo Microsoft Outlook pre Mac 2011.
  • EWS klientska aplikácia používa GetItem operácia v EWS získať MimeContent Vlastnosť položky. To spôsobuje obsahu konverzie položky do MIME.
  • Obsah konverzie zlyhá. Napríklad položka je neplatný iCal.
V tomto scenári, EWS kvapky pripojenie TCP pre klientskú aplikáciu bez akéhokoľvek chybové hlásenie. Keď k tomu dôjde, EWS klientska aplikácia nebude prijímať nové položky.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože EWS zvládnuť obsahu konverzie neúspech, ktorý sa vyskytuje pri EWS sa snaží získať MimeContent Vlastnosť položiek z výmenného obchodu.

RIESENIE

Ak chcete tento problém odstrániť okamžite, obráťte sa na službu podpory zákazníkov spoločnosti Microsoft získať opravu.

Úplný zoznam telefónnych čísiel služby technickej podpory zákazníkov spoločnosti Microsoft a informácie o náklady na technickú podporu, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Podpora pre Microsoft: Kontaktujte nás
Poznámka V osobitných prípadoch nemusia účtovať poplatky, ktoré sú telefonickú podporu, ak podpory spoločnosti Microsoft usúdi, že konkrétna aktualizácia vyrieši váš problém. Typické podporu náklady budú vzťahovať na dodatočnú podporu otázky a otázky, ktoré nespĺňajú kritériá pre určitú aktualizáciu predmetné.


STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2449266 - Posledná kontrola: 14. júla 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2449266 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2449266

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com