Položky jsou chybí seznamy nevyžádané pošty poštovní schránky, protože Exchange Server 2010 SP1 umožňuje již přijaté domény nakonfigurovat seznamů nevyžádané pošty

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2458522
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po instalaci aktualizace Service Pack 1 (SP1) systému Microsoft Exchange Server do roku 2010 se může najít následující příznaky:

Příznak 1:

Uživatele nelze přidat doménou přijatý seznam nevyžádané pošty, které jsou blokovány nebo seznamu bezpečných nevyžádané pošty.

Příznaky 2:
  • Položky jsou namontovány ze seznamu nevyžádané pošty, které jsou blokovány, nebo při přihlášení uživatele k poštovní schránce pomocí aplikace Outlook Web aplikace (OWA) nebo aplikace Microsoft Office Outlook seznamu bezpečných nevyžádané pošty.
  • Můžete spustitGET-MailboxJunkEmailConfigurationpříkaz pro poštovní schránky. Potom můžete zkontrolovatTrustedSendersAndDomainsneboBlockedSendersAndDomainsVlastnost Exchange Server 2010 SP1 verze Exchange Management Shell (EMS). V takovém případě zjistíte, že položky jsou namontovány před nevyžádanou poštou seznamy.
Poznámka:Můžete spustitGET-MailboxJunkEmailConfigurationve verzi RTM, Exchange Server 2010 EMS úspěšně načíst nevyžádané pošty vypíše poštovní schránky.

Příčina

Příčina 1:

K tomuto problému dochází z důvodu změnu funkčnosti, která je zavedena v aktualizaci SP1 pro aplikaci Exchange Server do roku 2010. V Exchange Server 2010 SP1, domén, které jsou nakonfigurovány jako přijat domén již nejsou povoleny v poštovní seznamy nevyžádané pošty.

Příčina 2:

Těmto problémům dochází, protože Exchange Server 2010 SP1 umožňuje již přijaté domény nakonfigurovat v poštovní seznamy nevyžádané pošty. Při pokusu o načtení seznamu nevyžádané pošty obsahující přijaté doménou serveru Exchange Server do roku 2010 SP1 zastaví zpracování položky v seznamu blokování nevyžádané pošty po zjistí přijatou domény. Exchange Server 2010 SP1 server vrátí pouze co byl zpracován před přijaté domény.

Poznámka:Pokud se pokusíte změnit seznam nevyžádané pošty obsahující doménou přijaté po instalaci aktualizace SP1 do roku 2010 pro Exchange Server na serveru, v seznamu budou trvale ztracena.

Řešení

Chcete-li vyřešit problémy, které jsou popsány v "Příznaky 2", nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2529939Popis kumulativní aktualizace 3 pro Exchange Server 2010 Service Pack 1

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Jak potíže obejít

Chcete-li vyřešit problém nelze přidat doménou přijaté poštovní seznamy nevyžádané pošty, použijte jednu z následujících možností:
  • Pokud e-mailových zpráv ze serveru musí být důvěryhodný, můžete přidat IP adresu IP serveru seznam povolených na serveru Exchange Server do roku 2010 SP1.
  • Pokud e-mailových zpráv ze serveru musí být důvěryhodný, můžete nakonfigurovat server k ověřování na serveru Exchange Server do roku 2010 SP1.

Další informace

Další informace o doménách přijaté navštivte následující web společnosti Microsoft:
Obecné informace o přijaté domén
Další informace oGET-MailboxJunkEmailConfigurationpříkaz, navštivte následující web společnosti Microsoft:
Obecné informace o příkazu Get-MailboxJunkEmailConfiguration

Vlastnosti

ID článku: 2458522 - Poslední aktualizace: 6. dubna 2011 - Revize: 2.0
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbhotfixrollup kbmt KB2458522 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2458522

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com