Přístup klienta Exchange RPC služby na serverech Exchange Server 2010 dojde k nevrácení paměti

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2458543 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Ve službě Microsoft Exchange RPC Client Access na serverech Microsoft Exchange Server 2010 dojde k nevracení paměti. Dojde-li k nevracení paměti, sleduje zvýšení čítače výkonu "\Proces (Microsoft.Exchange.RpcClientAccess.Service) \Private bajtů". V této situaci způsobuje nevracení paměti tlak paměti na všech serverech. Služba RPC klientský přístup na poštovním serveru například způsobí tlak paměti služby Microsoft Exchange Information Store. Tento tlak paměti snižuje účinnost mezipaměti úložiště informací. Proto sníží výkon serveru poštovní schránky.

Poznámka:Nevracení paměti je rychlejší při použití serveru Exchange Server do roku 2010 s BlackBerry Enterprise Server (BES) společnosti.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2529939Popis kumulativní aktualizace 3 pro Exchange Server 2010 Service Pack 1

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Produkty třetích stran popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, předpokládanou ani týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 2458543 - Poslední aktualizace: 6. dubna 2011 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1 na těchto platformách
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbhotfixrollup kbsurveynew kbmt KB2458543 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2458543

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com