Mostek nie AKP i dźwięku VoIP i strony nie słychać sobie nawzajem w Lync Online

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2460853 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Po użytkownik telefonuje do konferencji Lync Online przy użyciu konferencje audio numer dostępu dostawca (AKP), użytkownik nie słychać innych użytkowników, którzy są podłączeni do konferencji Lync Online za pośrednictwem swoich komputerach i na odwrót.

ROZWIĄZANIE

Domeny otwórz federacji jest wymagana dla spotkań Lync Online, obejmujących AKP. Jest to ważne, ponieważ AKP dołączają Lync Online konferencji jako użytkownik anonimowy. Jeśli Federacja domeny nie jest skonfigurowany do używania ustawienie Zezwalaj na federacji z wszystkich domen, z wyjątkiem tych, których zablokowanie , dźwięk nie będzie mostu między AKP i głos Lync Online nad użytkowników IP (VoIP).

Aby rozwiązać ten problem, należy wykonać jedną z następujących czynności, odpowiednie dla danej sytuacji:
 • Lync Online opcję Domena w Federacji należy ustawić w Panelu sterowania programu Lync Online lub w Centrum administracyjnym usługi Lync zezwalająca na federacji z wszystkich domen, z wyjątkiem tych, których zablokowanie.
 • Rozłącz, a następnie telefonować do konferencji ponownie, aby sprawdzić, czy został wprowadzony identyfikator poprawne konferencji.
 • Użytkownicy, którzy są połączone za pośrednictwem usługi Lync Online należy się upewnić, że uczestnicy AKP są wyświetlane w planie uczestników i że uczestnicy mają poprawny numer.
 • Użytkownicy, którzy są połączone za pośrednictwem usługi Lync Online należy się upewnić, że mają stałe połączenie i że nie otrzymali błędy o zmniejszonym sieci lub jakość dźwięku.
 • Upewnij się, aby liczba płatnych oraz bezpłatny numer telefonu zostały wprowadzone bez żadnych znaków interpunkcyjnych ani nawiasów podczas konferencji telefonicznych dla użytkownika usługi Lync Online jest obsługiwana administracyjnie.
 • Upewnij się, że konto usługi Lync Online organizatora spotkania oraz AKP są skonfigurowane tego samego regionu geograficznego. Na przykład jeśli organizacji usługi Office 365 opiera się w Ameryce Północnej, użytkownik musi korzystać z konta AKP, który jest skonfigurowany dla Ameryki Północnej i nie można używać konta AKP, które jest skonfigurowane dla Zjednoczonego Królestwa. Można skontaktować się z AKP, aby sprawdzić, czy Twoje konto zostało utworzone w odpowiedni region.
 • W scenariuszu mieszańców uruchom następujące polecenie cmdlet środowiska PowerShell:
   Get-CsTenantFederationConfiguration -SharedSipAddressSpace $true 
  Następnie upewnić się, że AKP są dodawane jako dozwolonych domen na serwerze Lync Server. I wreszcie, dostarczyć zewnętrzną krawędzią w pełni kwalifikowaną domeny name(FQDN) dla państw AKP tak, że może zrobić to samo.

  Aby uzyskać więcej informacji przejdź do następujących witryn firmy Microsoft w sieci Web:
  • 2829500 "Move CsUser: HostedMigration wina" komunikat o błędzie podczas przenoszenia użytkowników do usługi Lync Online z lokalnym Microsoft Lync Server
  • Konfigurowanie Federacja na dostawcę konferencje audio

WIĘCEJ INFORMACJI

Może być wiele przyczyn tego problemu. Te przyczyny mogą być następujące:
 • Lync Online Federacji domeny nie jest skonfigurowany do używania ustawienie Zezwalaj na federacji z wszystkich domen, z wyjątkiem tych, których zablokowanie .
 • Wybranych użytkowników wprowadzony identyfikator niepoprawne konferencji.
 • Nadal oczekuje wybranych użytkowników do przyłączenia, ponieważ żaden użytkownik Lync Online przyłączyli się do rozmowy poprzez VoIP.
 • Wybierane w użytkownicy mają złe połączenie, które ma wpływ na jakość dźwięku.
 • Centrum danych programu Lync Online nie można osiągnąć AKP.
 • Numer numer płatny lub bezpłatny numer został wprowadzony niepoprawnie podczas konferencji telefonicznych dla użytkownika usługi Lync Online zastrzegania.
 • Organizator spotkania Lync Online korzystającej z konta AKP z innego regionu.

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2460853 - Ostatnia weryfikacja: 1 lipca 2014 - Weryfikacja: 17.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Lync Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 o365m hybrid kbmt KB2460853 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2460853

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com