Як видалити Linux і встановити Windows на комп'ютері

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 247804 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Microsoft Windows XP версія цієї статті див. 314458.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

У цій статті описано, як можна видалити з комп'ютера операційну систему Linux та інсталювати операційну систему Windows. У цій статті також припускає, що Linux уже інстальовано на жорсткий дублювання диска, використовуючи Linux native і Linux swap розділи, які є несумісними з Windows операційною системою, і що не існує немає вільного простору на диску.

Windows і Linux можуть спільно використовуватися на одному комп'ютері. Щоб отримати додаткові відомості зверніться до документації Linux.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Щоб інсталювати Windows на системі, яка має Linux встановлена, коли ви хочете, щоб видалити Linux, потрібно спочатку вручну видалити розділи, які використовуються операційною системою Linux. У розділі сумісний із Windows може бути створено автоматично під Вільний час інсталяції операційної системи Windows.

Важливо: перш ніж виконувати інтерактивні елементи, описані в цій статті, перевірте, чи завантажувальну дискету або завантаження з компакт-диска для операційної системи Linux, тому що цей процес повністю видаляє операційна система (ОС) Linux на комп'ютері. Якщо ви маєте намір відновити операційну систему Linux на більш пізню дату, переконайтеся, що ви також мають хороші архівувати всієї інформації, що зберігається на вашому комп'ютері. Також, ви повинні мати повна версія операційної системи Windows, слід інсталювати.

У файлових системах Linux суперблок "" початок розділу диска визначити основні розмір, форму та стан файлової системи.

операційна система (ОС) Linux зазвичай встановлено на тип розділу 83 (Linux індіанців) або 82 (Linux swap). Диспетчер завантаження Linux (LILO) можна настроїти на завантаження з:
 • Жорсткий дублювання диска головний завантажувальний запис А (MBR).
 • У кореневій папці розділів Linux.
Засобу Fdisk, який входить до складу Linux можна видалити розділи. (Існують інші подібні утиліти, які працюють так само добре, як Fdisk із MS-DOS 5.0 і пізніших версіях, або розділи можна видалити у процесі інсталяції.) Щоб видалити Linux з комп'ютера та інсталяції Windows:
 1. Видалити рідної, swap і завантажувальні розділи, які використовуються Linux:
  1. Завантажте комп’ютер-зразок з Linux установки дискети, тип Fdisk в командному рядку та натисніть клавішу ENTER.

   Примітка: за допомогою сценарій виконання засобу Fdisk, введіть м в командному рядку та натисніть клавішу ENTER.
  2. Тип p в командному рядку та натисніть клавішу ENTER, щоб отримати відомості про розділи. Перший елемент у списку є жорсткий дублювання диска 1, розділ 1 інформації і другий елемент у списку є жорсткий дублювання диска 1, розділ 2 інформації.
  3. Тип d в командному рядку та натисніть клавішу ENTER. Запропоновано ввести номер розділу, який потрібно видалити. Тип 1, і натисніть клавішу ENTER, щоб видалити розділ число 1. Повторіть цей крок, доки всі розділи були видалені.
  4. Тип w, а потім натисніть клавішу ENTER, щоб записати ці дані до таблиці розділів. Деякі протокол IMAP про помилки можуть бути отримані, оскільки до таблиці розділу записуються дані, але вони не мають значний на даний момент оскільки наступним кроком є перезавантаження комп'ютера та інсталяція нової операційної системи.
  5. Тип q в командному рядку та натисніть клавішу ENTER, щоб закрити Fdisk.
  6. Вставте або завантажувальної дискети або завантаження з компакт-диска для операційної системи Windows на комп'ютері і натисніть клавіші CTRL + ALT + DELETE, щоб перезавантажити комп’ютер-зразок.
 2. Інсталювати Windows. Виконайте інструкції з установки для операційної системи Windows слід інсталювати на комп ' ютері. Процес інсталяції дає змогу з створити потрібні розділи на комп'ютері.

Приклади таблиці розділів Linux

Один дублювання диска SCSI

Device  Boot Start End Blocks Id System
/dev/sda1 *  1  500 4016218 83 Linux native (SCSI hard drive 1, partition 1)
/dev/sda2    501 522 176715 82 Linux swap  (SCSI hard drive 1, partition 2)
				

Кілька дисків SCSI

  Device Boot Start End Blocks Id System
/dev/sda1  *  1  500 4016218 83 Linux native (SCSI hard drive 1, partition 1)
/dev/sda2     501 522 176715 82 Linux swap  (SCSI hard drive 1, partition 2)
/dev/sdb1     1  500 4016218 83 Linux native (SCSI hard drive 2, partition 1)
				

Один IDE дублювання диска

  Device Boot Start End Blocks Id System
/dev/hda1  *   1   500 4016218 83 Linux native (IDE hard drive 1, partition 1)
/dev/hda2     501  522 176715 82 Linux swap  (IDE hard drive 1, partition 2)
				

Кілька IDE-дисків

  Device  Boot Start End Blocks  Id System
/dev/hda1   *   1  500 4016218 83 Linux native (IDE hard drive 1, partition 1)
/dev/hda2      501 522 176715  82 Linux swap  (IDE hard drive 1, partition 2)
/dev/hdb1      1  500 4016218 83 Linux native (IDE hard drive 2, partition 1)
				
Крім того, Linux розпізнає понад 40 різних типів розділів, таких як:
 • ЖИР 12 (тип 01)
 • ЖИР 16 > 32 M первинної (тип 06)
 • FAT до 16 Розширена (тип 05)
 • FAT 32 без LBA первинної (тип 0b)
 • FAT 32 w/LBA первинної (типу 0 с)
 • ЖИР 16 w/LBA (тип 0e)
 • ЖИР 16 w/LBA продовжений (тип 0f)
Зверніть увагу, що існують інші способи видалення операційної системи Linux і встановити Windows, ніж одній згадував вище. Описано спосіб використовується в цій статті, тому що операційна система (ОС) Linux уже функціонує, і немає більше місця на жорсткому диску. Існують способи змінення розмірів розділів з програмним забезпеченням. Microsoft не підтримує Windows інстальовано на розділах, які керуються подібним чином.

Інший метод видалення операційної системи з жорсткого диска і установки різних операційної системи полягає у використанні в MS-DOS версії 5.0 або пізнішої версії завантажувальний дублювання диска, Windows 95 завантажувального диска або диска Windows 98, який містить утиліту Fdisk. Запустіть утиліту Fdisk. Якщо у вас є кілька дисків, є 5 вибору; Використайте варіант 5 для вибору жорсткого диска, що містить розділ, який слід видалити. Після цього або якщо у вас є тільки один жорсткий дублювання диска, виберіть варіант 3 ("Видалити розділ або логічний дублювання диска DOS") а потім виберіть варіант 4 ("Видалити non-раздела DOS"). Потім ви повинні побачити-DOS розділів, які потрібно видалити. Зазвичай операційна система (ОС) Linux має два розділи-DOS, але може бути більше. Після видалення одного розділу, використовувати однакові інтерактивні елементи, щоб видалити будь-які інші відповідні розділи-DOS.

Після видалення розділів, можна створити розділи та інсталювати операційну систему, яку ви хочете. Можна створювати лише один основний маркер розділ і розширений розділ із кількох логічних дисків за допомогою Fdisk із MS-DOS версії 5.0 та пізніші, Windows 95 і Windows 98. Максимальний розмір основного розділу FAT16 є 2 гігабайт (ГБ). Найбільший розмір логічного диска FAT16 є 2 ГБ. Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
105074 MS-DOS 6.2 перегородки питання та відповіді
Якщо ви встановлюєте Windows NT 4.0 або Windows 2000, можна видалити розділи Linux і створити нові розділи та відформатовано з відповідній файловій системі під Вільний час процесу інсталяції. Windows дозволяє створювати більш ніж один основний маркер розділ. Найбільший розділ, на якому Windows NT 4.0 дозволяє створити під Вільний час установки, 4 ГБ через обмеження файлової системи FAT16 під Вільний час установки. Крім того, розділи 4 ГБ використовувати розміри кластера 64 КБ. MS-DOS 6. x і Windows 95 або Windows 98 розпізнає 64 КБ кластера файлових системний інтегратор, так що ця файлова система зазвичай перетворюються на NTFS, під Вільний час установки. Windows 2000, на відміну від Windows NT 4.0, визнає файлової системи FAT32. Під Вільний час інсталяції Windows 2000 можна створити дуже великий дублювання диска FAT32. Після завершення інсталяції якщо відповідні дублювання диска FAT32 можна перетворити на NTFS.

Властивості

Номер статті: 247804 - Востаннє переглянуто: 3 липня 2012 р. - Редакція: 2.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Ключові слова: 
kbhowto kbsetup kbmt KB247804 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 247804

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com