Oprava: Služba SnaPrint může dojít k selhání při pokusu o spuštění služby SnaPrint a IBM AS / 400 připojení je nastavena na automatické spuštění v prostředí serveru Host Integration Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2479703 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář v prostředí Microsoft Host Integration Server 2009 nebo Host Integration Server 2010:
  • Došlo k pokusu o spuštění služby SnaPrint.
  • IBM AS / 400 připojení je nastavena na automatické spouštění.
V tomto scénáři může dojít k selhání služby SnaPrint.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu narušení přístupu ve službě SnaPrint. Přestože služba SnaPrint může přidělit pouze 1 bajt pro pole na konci bloku ovládací prvek, vytvoří služba kód považovat tento jako 8bajtových pole. Tento problém poškodí haldy, zjištěné na další volání přidělit paměť.

Řešení

Server Host Integration Server 2010

Opravy hotfix, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 6 pro Host Integration Server 2010.

Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace klepněte na tlačítko článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2752426 Balíček kumulativní aktualizace 6 pro Host Integration Server 2010

Server Host Integration Server 2009

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze tomuto problému popsaného v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k problému popsanému v tomto článku. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud jste závažně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která obsahuje tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Obvyklé náklady na podporu použije dalších otázek a problémů, které nesplňují podmínky pro tento konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo chcete-li vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Host Integration Server 2009 nainstalovali tuto opravu hotfix, musíte mít.

Informace o restartování

Není třeba restartovat počítač po instalaci této opravy hotfix.

Informace o nahrazení

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné dříve vydané opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Kalendářní data a časy těchto souborů jsou uvedeny koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru je převeden na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem Časové pásmo Karta v Datum a čas Chcete-li zobrazit položky v Ovládacích panelech.

Host Integration Server 2009, 32-bit edition
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Ppd5250.dll8.0.3792.2107,85614-Jan-201115: 58x86
Host Integration Server 2009, 64-bit edition
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Ppd5250.dll8.0.3792.2133,96814-Jan-201116: 19x64
Poznámka: Vzhledem k závislostem souborů může nejnovější oprava, která obsahuje tyto soubory také obsahovat další soubory.


Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2479703 - Poslední aktualizace: 28. listopadu 2012 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Host Integration Server 2009
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseinter kbprb kbsurveynew kbbug kbmt KB2479703 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2479703

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com