"Nesprávny certifikát" chyba pri použití bod synchronizácie majetku inteligencie na server stránky systému Center Configuration Manager 2007 SP2 po bootstrap osvedčenia

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2483225 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Zvážte nasledovné scenáre.

Scenár č.1

  • Máte server lokality Microsoft System Center Configuration Manager 2007 Service Pack 2 (SP2).
  • Musíte nainštalovať bod synchronizácie majetku inteligencie na stránkach servera. Počas procesu inštalácie, bod synchronizácie majetku inteligencie robí svoje prvé pripojenie pokúsi systém centrum Online služby.

Scenár 2

  • Máte server stránky systému Center Configuration Manager 2007 Service Pack 2 (SP2).
  • Musíte nainštalovať bod synchronizácie majetku inteligencie na stránkach servera.
  • Bootstrap osvedčenie zaniká.
  • Bod synchronizácie majetku inteligencie pokúsi použiť bootstrap certifikát na obnovenie certifikátu majetku inteligencie.
V týchto scenároch, zobrazí nasledujúce chybové hlásenie na table majetku inteligencie v správcovskej konzole Správca konfigurácie:
Pripojenie zlyhalo - nesprávny certifikát
Okrem toho nasledovné chybové hlásenie je prihlásený v súbore Aiupdatesvc.log:

Majetku inteligencie katalóg upozornenie synchronizácie služby: 0:Denníka dátum>: WebException snaží zapísať: stav = ProtocolError
Majetku inteligencie katalóg chyba synchronizácie služby: 0:Denníka dátum>: Výnimku pri pokuse o synchronizáciu - žiadosť zlyhalo so stavom HTTP 403: zakázané.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože spoločné osvedčenie (tiež známy ako "bootstrap" osvedčenie) skončila na apríl 24, 2011.

Keď bod synchronizácie systému Center Configuration Manager 2007 majetku inteligencie sa pokúsi použiť tento certifikát, zobrazí sa chybové hlásenie.

Riešenie

Táto aktualizácia nahrádza update 2733615. Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte aktualizáciu 2733615:
2733615 Je k dispozícii aktualizácia pre bootstrap certifikát v System Center Správca konfigurácie 2007 majetku inteligencie


Informácie o rýchlej oprave

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená na iba problém, ktorý je popísaný v tomto článku. Táto rýchla oprava sa uplatňuje len na počítačoch s týmto konkrétnym problémom.

Ak je rýchla oprava k dispozícii na prevzatie, sekcia Prevzatie dostupnej rýchlej opravy sa nachádza na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak tento oddiel nezobrazuje, predložiť žiadosť Microsoft zákaznícky servis a podpora získať rýchlu opravu.

Poznámka Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak sa žiadne riešenie problémov nevyžaduje, budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Obvyklé náklady na podporu sa budú vzťahovať na dodatočné otázky podpory a problémy, ktoré nespĺňajú kritériá pre túto špecifickú rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísiel Microsoft zákaznícky servis a podpora alebo vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku, navštívte nasledujúce webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka Vo formulári Prevzatie dostupnej rýchlej opravy sa zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak nevidíte váš jazyk, je to preto, rýchla oprava nie je k dispozícii pre daný jazyk.

Predpoklady

Ak chcete použiť túto rýchlu opravu, ste musí beží systém Center Správca konfigurácie 2007 Service Pack 2 (SP2).

Informácie databázy Registry

Ak chcete použiť rýchlu opravu v tomto balíku, nemusíte vykonávať žiadne zmeny v databáze Registry.

Požiadavka na reštart

Nemáte na reštartovanie počítača po použití tejto rýchlej opravy. Avšak, musíte zavrieť všetky otvorené stupňa správcovskej konzole Správca konfigurácie pred inštaláciou tejto rýchlej opravy balík.

Informácie o nahradení rýchlej opravy

Táto rýchla oprava nenahrádza žiadnu doteraz vydanú rýchlu opravu.

Informácie o súboroch

Angličtina (Spojené štáty) verzia tejto rýchlej opravy nainštaluje súbory, ktoré majú atribúty, ktoré sú uvedené v nasledovných tabuľkách. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené v univerzálny koordinovaný čas (UTC). Dátumy a časy pre tieto súbory v lokálnom počítači sú zobrazené v váš miestny čas spolu s vašej aktuálnej zaujatosti letný čas (DST). Navyše, dátumy a časy môžu zmeniť pri vykonávaní niektorých operácií so súbormi.
System Center Configuration Manager 2007 SP2 súbor informácií poznámky
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatforma
Aiupdatesvc.exe4.0.6487.216492,00801-Február-201014: 15x86
Aius.msiNeuplatňuje sa1,447,42401-Február-201014: 15Neuplatňuje sa

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém produktov spoločnosti Microsoft uvedených v časti "Vzťahuje sa na".

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o majetku inteligencie synchronizácia bodov, navštívte nasledujúce webové stránky Microsoft TechNet:
Všeobecné informácie o majetku inteligencie synchronizácia body
Ďalšie informácie o terminológii aktualizácii softvéru získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru od spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2483225 - Posledná kontrola: 19. novembra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft System Center Configuration Manager 2007 Service Pack 2
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbHotfixServer kbautohotfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2483225 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2483225

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com