Urządzenie audio USB zatrzymania odtwarzania dźwięku w systemie Windows 7

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2484031 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Korzystając z urządzenia audio USB do odtwarzania dźwięku na komputerze z systemem Windows 7, urządzenie audio USB zatrzymania odtwarzania dźwięku po pewnym czasie.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ urządzenie audio USB jest resetowany niepoprawnie, gdy występuje błąd microframe pominiętych. W związku z tym strumień audio zostanie przerwane i zatrzymania odtwarzania.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, zainstaluj update2862330. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących tej aktualizacji kliknij poniższe łącze, aby zobacz artykuł w witrynie sieci Web firmy Microsoft.
2862330 MS13-081: Opis aktualizacji zabezpieczeń dla sterowników USB: 8 października 2013

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2484031 - Ostatnia weryfikacja: 18 grudnia 2013 - Weryfikacja: 4.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Ultimate
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Basic
Słowa kluczowe: 
kbhotfixserver kbsurveynew kbexpertiseinter kbqfe kbfix kbmt KB2484031 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2484031

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com