Chyba narušení přístupu dochází při spuštění aplikace Visual C++ 2010, který je součástí pro platformu x 64, pokud je povolena možnost optimalizace kompilátoru

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2485545 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Vytvoření projektu Microsoft Visual C++ 2010.
  • Můžete použít funkci, která vrací místní proměnnou, která je větší než 64 bajtů.
  • Je-li povolit možnost optimalizace kompilátor pro projekt. Například povolit maximální rychlost (/ O2) možnost optimalizace kompilátoru.
  • Při vytváření projektu pro platformu x 64 pomocí Microsoft Visual Studio 2010 a zkuste spustit vytvořené aplikace.
V tomto případě dojde k chybě narušení přístupu a dojde k chybě aplikace.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože kompilátor generovat kód volá instrukce, která vyžaduje vyrovnávací paměť dat zarovnán v blocích 16 bajtů. Například kód volá MOVAPD nebo MOVDQA instrukce. Vyrovnávací paměť pro data však mohou nezarovnaný. Proto dochází k narušení přístupu při aplikace používá tento pokyn pokusí zapsat do vyrovnávací paměti pro data nezarovnané optimalizované místní proměnné.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je nyní podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Je však určena opravit pouze problém popsaný v tomto článku. Použijte ji pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud jste závažně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Chcete-li tento problém vyřešit okamžitě, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft získat opravu hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Ve zvláštních případech mohou být účtované poplatky podpory stornovány, pokud pracovník technické podpory společnosti Microsoft určí, že váš problém vyřeší konkrétní aktualizace. Výdaje na technickou podporu použije dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit konkrétní aktualizací.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musíte mít aplikaci Microsoft Visual Studio 2010.

Požadavek na restartování

Nemáte k restartování počítače po instalaci této opravy hotfix.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Datum a čas jednotlivých souborů jsou uvedeny v seznamu Koordinovaného světového času (UTC). Pokud zobrazíte informace o souboru, jsou konvertovány do lokálního času. Abyste zjistili rozdíly mezi UTC a lokálním časem, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v okně Ovládací panely.
Pro všechny podporované verze sady Team Foundation Server 2008
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
C2.dll16.0.30319.4132,508,09601leden 201102:33x86
C2.dll16.0.30319.4132,627,39201leden 201102:33x86
C2.dll16.0.30319.4132,975,55201leden 201102:33x64

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2485545 - Poslední aktualizace: 24. června 2014 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual Studio 2010 Professional
  • Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate
  • Microsoft Visual Studio 2010 Premium with MSDN
Klíčová slova: 
kbfix kbqfe kbhotfixserver kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2485545 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2485545

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com