Jak najít a vrátit se k naposledy navštíveným webovým stránkám

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2496029 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Seznam historie aplikace Internet Explorer 6 lze snadno najít a vrátit webové servery a stránky, které jste navštívili v minulosti. Dnes je i několik týdnů před seznam historie lze zaznamenat všechny stránky navštívíte, takže je lze snadno vrátit později.

Další informace

Návrat na webovou stránku, které jste navštívili

Chcete-li se vrátit k naposledy navštívené stránce, klepněte na tlačítko Zpět na panelu nástrojů aplikace Internet Explorer 6.

Kliknutím na tlačítko Vpřed projdete zpět své kroky a vrátíte se ke stránkám, které jste navštívili před kliknulim na tlačítko Zpět .

Posledních devět stránek, které jste navštívili během této relace, zobrazíte klepnutím na tiny černou šipku vpravo od tlačítka zpět nebo Vpřed a klepněte na stránku, kterou chcete ze seznamu.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Tlačítko Vpřed na panelu nástrojů aplikace Internet Explorer 6Vyhledání webových stránek, které jste navštívili dnes nebo před několika týdny

Máte je neustále stumbled na zajímavé webové stránky, chtěl se vrátit, ale zapomenuté místo, kde byla? Historie na záchranu!

Aplikace Internet Explorer 6 automaticky eviduje webových stránek, které jste navštívili dnes i v minulosti. Jeho uspořádány do složek na panelu Historie v den, kdy jste navštívili. V rámci každý den uspořádává webové servery v abecedním pořadí složek, uvedení každou stránku navštíví na webu v dané složce. (Aplikace Internet Explorer 6 ukládá na začátku každé návštěvě posledních 20 dnů, ale tuto hodnotu můžete změnit. Zjistěte jak v části Změna počtu dní, po které Internet Explorer 6 sleduje návštívené stránky níže.)

Chcete-li najít stránky v seznamu historie:

 1. Na panelu nástrojů aplikace Internet Explorer 6 klepněte na tlačítko historie.Aplikace Internet Explorer 6 se otevře panel Historie v levé části obrazovky.
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  Tlačítko historie na panelu nástrojů aplikace Internet Explorer 6
 2. V panelu Historie klepněte na časové období, které chcete hledat.Chcete například zobrazit všechny weby, které jste navštívili dnes. Viz krok 2 na následujícím obrázku.
 3. Klepněte na složku otevřete seznam stránek webu a klepněte na odkaz na stránku, chcete-li zobrazit webové stránky. Naleznete v kroku 3 na následujícím obrázku.
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  Historie, panel zobrazení webové stránky, které jsou seřazeny podle časového období
 4. Po dokončení používání panelu Historie klepněte na tlačítko Zavřít.
Tip:Můžete odstranit libovolné webu nebo stránky ze seznamu historie. Klepněte pravým tlačítkem myši složku webového serveru nebo webové stránky a klepněte na příkaz Odstranit.
Upozornění: Pokud odstraníte složku webového serveru, Internet Explorer 6 odstraní složky a všechny odkazy na stránky uložené v dané složce.

Řazení nedávno navštívených webových stránek
Kromě často navštěvovaných webových stránek řazení podle data, můžete také uspořádat jejich web, většina navštívili a pořadí navštívené dnes. V panelu Historie klepněte na tlačítko malá černá šipka vedle tlačítka Zobrazit a vybrat způsob seřazení webových stránek.


Vyhledat konkrétní webové stránky

Pokud si pamatujete slovo z webové adresy nebo z webové stránky, můžete hledat v historii pro dané slovo hledat webové stránky.

V panelu Historie klepněte na tlačítko Hledat . Do pole Hledat zadejte termín nebo frázi, které hledáte a klepněte na tlačítko Hledat nyní. Aplikace Internet Explorer 6 se zobrazí seznam všech webových stránek, které obsahují zmínky o tento výraz v adrese, nebo na webové stránce.

Změna počtu dní, po které navštívené stránky jsou sledovány.

Podle výchozího nastavení aplikace Internet Explorer 6 zaznamenává každé webové stránky, které navštívíte 20 dní – a můžete změnit časové období. Možná děláte některé podrobnější výzkum a chcete uložit odkazy na webové stránky pro delší časové období. Nebo možná Trávíte spoustu času na webu a chcete uvolněte trochu, že místo na disku tím, že omezí počet dnů aplikace Internet Explorer 6 bit si pamatuje vaše návštěvy. Jakéhokoliv důvodu, je snadno změnit počet dní.

 1. V aplikaci Internet Explorer 6 v nabídce Nástroje na příkaz Možnosti Internetu.
 2. Na kartě Obecné ve skupinovém rámečku Historie Změna počtu dnů, že udržuje seznam Historie na stránky a klepněte na tlačítko OK.

Vlastnosti

ID článku: 2496029 - Poslední aktualizace: 11. března 2014 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbmt KB2496029 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2496029

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com