Formant ActiveX nie pojawia się zgodnie z oczekiwaniami w skoroszycie programu Excel 2010, podczas Odkrywanie kolumn, które obejmują kontroli

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2503335 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
 • Dodanie formantu ActiveX do skoroszytu Microsoft Excel 2010.
 • Możesz ukryć kolumny, które zawierają formantu ActiveX.
 • Zapisz skoroszyt, a następnie Zamknij.
 • Otwórz skoroszyt, a wtedy Odkryj kolumny, które zawierają formantu ActiveX.
W tym scenariuszu formant ActiveX nie występował w Odkrywanie kolumn, zgodnie z oczekiwaniami.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zastosować następującą aktualizację:
2475876 Opis pakietu poprawek dla programu Excel 2010 (w programie excel-x-none.msp): 22 lutego 2011 r.

Uwaga Ten pakiet poprawek zapobiega tylko tego problemu występujące w plikach utworzonych po zastosowaniu poprawki. Dlatego wszystkie pliki, których ten problem należy przebudowany po zastosowaniu poprawki.

Informacje dotyczące kluczy rejestru

Ważne Niniejszej sekcji, metodzie lub zadania zawiera kroki, które informacje dotyczące modyfikowania rejestru. Jednakże jeżeli modyfikacja rejestru może spowodować poważne problemy. Należy zatem upewnić się, wykonaj następujące kroki ostrożnie. Zapewnia dodatkową ochronę kopii zapasowej rejestru przed przystąpieniem do modyfikacji. Następnie można przywrócić rejestr w przypadku wystąpienia problemu. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu wykonywania kopii zapasowej i przywracania rejestru kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322756 Jak kopii zapasowych i przywracania rejestru w systemie Windows

Po zainstalowaniu pakietu poprawki, aby automatycznie włączyć poprawkę, należy przejść do "Automatyczne rozwiązywanie problemu"sekcja. Jeśli wolisz włączyć poprawkę, przejdź do "Pozwól mi rozwiązać samodzielnie"sekcja.

Automatyczne rozwiązywanie problemuAby automatycznie włączyć poprawkę, kliknij przycisk Poprawka przycisk lub łącze. Kliknij przycisk Uruchom w Pobieranie pliku okno dialogowe polu i wykonaj kroki w kreatorze go naprawić .


Rozwiąż ten problem
Microsoft Fix it 50788


Notatki
 • Ten kreator może być tylko w języku angielskim. Jednak poprawka automatyczna działa również w innych wersjach językowych systemu Windows.
 • Jeśli nie masz na komputerze, którego dotyczy problem, Zapisz poprawkę to rozwiązanie dysku flash lub dysku CD, a następnie uruchomić na komputerze, którego dotyczy problem.

Następnie przejdź do "Ten problem został rozwiązany?"sekcja.Pozwól mi rozwiązać samodzielnie

Po zainstalowaniu pakietu poprawki, wykonaj następujące kroki, aby włączyć poprawkę:
 1. Kliknij przycisk Start, kliknij przycisk Uruchom, typ regedit w Otwórz a następnie kliknij przycisk OK.
 2. Zlokalizuj i kliknij następujący podklucz rejestru:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\14.0\Excel\Options
 3. Na Edycja menu, wskaż Nowy, a następnie kliknij przycisk Wartość DWORD.
 4. Typ LegacyAnchorResize, a następnie naciśnij klawisz ENTER.
 5. W okienku szczegółów kliknij prawym przyciskiem myszy LegacyAnchorResize, a następnie kliknij przycisk Modyfikowanie.
 6. W Wartość dane Wpisz 1, a następnie kliknij przycisk OK.
 7. Zamknij Edytor rejestru.

Ten problem został rozwiązany?

 • Sprawdź, czy problem został rozwiązany. Jeśli problem został rozwiązany, to koniec pracy z tej sekcji. Jeśli problem nie został rozwiązany, można kontakt z pomocą techniczną.
 • Będziemy wdzięczni za opinie. Aby przekazać opinię lub zgłosić jakiekolwiek problemy dotyczące tego rozwiązania, zostaw komentarz na "Automatyczne rozwiązywanie problemu"blogu lub Wyślij wiadomość e-mail.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2503335 - Ostatnia weryfikacja: 18 czerwca 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Excel 2010
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbhotfixallversions kbfixme kbmsifixme kbmt KB2503335 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2503335

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com