Oprava: Chyba při pokusu o obnovení databáze serveru SQL Server 2008 R2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2503834 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy Microsoft SQL Server 2008 R2 jako jednoho souboru ke stažení. Protože opravy jsou kumulativní a každá nová verze tedy obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích SQL Server 2008 R2 release.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Microsoft SQL Server 2008 R2 je databáze označen jako podezřelý, při pokusu o obnovení databáze. V souboru serveru SQL Server 2008 R2 Errorlog je dále zaznamenána následující chyba výrazu:
<date> <time> <spid>Chyba: 17066, závažnosti: 16, stav: 1.</spid></time></date>

<date> <time> <spid>Výraz SQL serveru: Soubor: <page.cpp>, řádek = výrazu se nezdařilo 4953 = "m_freeCnt + emptySlots * sizeof (Slot) > = spaceNeeded'. Tato chyba může být související časování. Pokud chyba potrvá po novým spuštěním příkazu, pomocí DBCC CHECKDB zkontrolujte databázi pro strukturální integrity nebo restartování serveru za účelem zajištění struktury dat v paměti, nejsou poškozená.</page.cpp></spid></time></date>
Poznámka:Dojde-li k tomuto problému, budete muset obnovit databázi ze zálohy obnovit z problému.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože stránky není pravděpodobně dostatek místa při obnovení databáze.

Jakékoli vlákno, která je součástíOnline znovu vytvořit Indexoperace neboZmenšení databázeoperaci můžete zkomprimovat novou stránku. Stránka obsahuje dostatek místa, dojde k chybě výrazu.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci


Oprava tohoto problému vydání kumulativní aktualizace 7. Další informace o získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 R2 klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2489376Kumulativní aktualizace 7 pro SQL Server 2008 R2
Poznámka:Protože sestavení jsou kumulativní a každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích SQL Server 2008 R2 release. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která bude tuto opravu hotfix obsahovat. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
981356SQL Server 2008 R2 sestavení, které byly vydány po vydání serveru SQL Server 2008 R2

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2503834 - Poslední aktualizace: 18. dubna 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Datacenter
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Express
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Express with Advanced Services
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard Edition for Small Business
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Web
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Workgroup
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2503834 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2503834

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com