Numer ID artykułu: 2509316 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Po zainstalowaniu programu Outlook 2010 w wersji autonomicznej i pakietu Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów nie można używać niektórych funkcji programu Outlook. Nie są na przykład dostępne motywy, formatowanie tabel, narzędzia sprawdzające ani obiekty Word Art. Wyłączona jest także funkcja podglądu załączników.  

Przyczyna

Pakiet Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów zainstalowano przy użyciu technologii Szybka instalacja. Program Outlook w wersji autonomicznej nie może wyświetlać funkcji programu Word w przypadku korzystania z technologii Szybka instalacja.

Rozwiązanie

Aby włączyć wszystkie funkcje programu Outlook 2010 w wersji autonomicznej, należy zainstalować pakiet Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów metodą standardową, za pomocą instalatora MSI.

Jeśli pakiet Office 2010 w wersji Szybka instalacja nie spełnia potrzeb, należy go odinstalować. Następnie należy zainstalować standardową wersję MSI pakietu Office 2010. W tym celu wykonaj następujące czynności:

Odinstalowywanie pakietu Office 2010 w wersji Szybka instalacja

Windows XP
  1. Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Uruchom, w polu Otwórz wpisz ciąg appwiz.cpl, a następnie naciśnij klawisz ENTER.
  2. Z listy wybierz aplikację Szybka instalacja pakietu Office, a następnie kliknij pozycję Usuń.
Windows Vista i Windows 7
  1. Kliknij przycisk Start, w polu Wyszukaj wpisz ciąg programy i funkcje, a następnie naciśnij klawisz ENTER.
  2. Z listy wybierz aplikację Szybka instalacja pakietu Office, a następnie kliknij pozycję Usuń.
Instalowanie pakietu Office 2010 przy użyciu opcji instalacji MSI

  1. Odwiedź witrynę, w której został kupiony pakiet Office 2010, i zaloguj się za pomocą użytego podczas tego zakupu identyfikatora Live ID.
  2. Kliknij łącze Moje konto u góry strony głównej, aby uzyskać dostęp do plików do pobrania pakietu Office.
  3. Kliknij przycisk Pobierz dotyczący kupionego pakietu, a następnie w obszarze Pobierz teraz kliknij pozycję Opcje zaawansowane.
  4. Wybierz wersję pakietu Office 2010, która nie jest opisana jako aplikacja Szybka instalacja.

Więcej informacji

Pełna lista funkcji niedostępnych, gdy program Outlook nie wykrywa programu Word: http://office.microsoft.com/en-us/outlook-help/using-outlook-2010-with-or-without-word-2010-installed-HA010356483.aspx.
Uwaga
Funkcja motywów będzie niedostępna nawet po zainstalowaniu pakietu dla Użytkowników Domowych i Uczniów w wersji MSI. Jest to znany problem i nie można go obejść. Jeśli ta funkcja jest niezbędna, należy zaopatrzyć się w pakiet Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm lub inną wersję zawierającą programy Outlook i Word.
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2509316 - Ostatnia weryfikacja: 30 września 2011 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Outlook 2010
Słowa kluczowe: 
KB2509316

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com