Opis aktualizacji ochrony rozszerzonej na potrzeby uwierzytelniania dla programu Outlook 2007

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2509470 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Uwaga
Ta aktualizacja została odwołana przez firmę Microsoft i zostanie wkrótce ponownie opublikowana. Zainstalowanie bieżącej aktualizacji uniemożliwia użytkownikowi drukowanie z poziomu okienka Podgląd wydruku w programie Outlook.

Możliwe obejście problemu

Problem można spróbować obejść, uruchamiając ponownie program Outlook i drukując bezpośrednio z poziomu przycisku pakietu Office.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Wprowadzenie

W tym artykule opisano niezwiązaną z zabezpieczeniami aktualizację, która pozwala zaimplementować ochronę rozszerzoną na potrzeby uwierzytelniania w instalacjach programu Microsoft Office Outlook 2007.

Więcej informacji

Gdy jest włączona ochrona rozszerzona na potrzeby uwierzytelniania, żądania uwierzytelniania są kierowane zarówno do serwera, z którym klient próbuje nawiązać połączenie, wskazanego głównymi nazwami usługi (SPN), jak i do kanału zewnętrznego TLS (Transport Layer Security), za pośrednictwem którego jest realizowane zintegrowane uwierzytelnianie systemu Windows, jeśli ten kanał jest dostępny.

Po zainstalowaniu tej aktualizacji nie trzeba dostosowywać konfiguracji. O ile aktualizacja 968389 jest również poprawnie zainstalowana, po zainstalowaniu tej aktualizacji program Outlook 2007 automatycznie obsługuje ochronę rozszerzoną na potrzeby uwierzytelniania. Aktualizacja 968389 zawiera aktualizację podstawowego interfejsu SSPI (Security Support Provider Interface).

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących aktualizacji 968389, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
968389 Ochrona rozszerzona na potrzeby uwierzytelniania
Aby uzyskać więcej informacji na temat funkcji ochrony rozszerzonej na potrzeby uwierzytelniania i dowiedzieć się, jak ją włączyć, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
Microsoft Security Advisory (973811): ochrona rozszerzona na potrzeby uwierzytelniania

Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2509470 - Ostatnia weryfikacja: 27 kwietnia 2011 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office Outlook 2007
Słowa kluczowe: 
kbexpertiseinter kbsurveynew KB2509470

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com