Přidání podpory pro operace replikace, používající SQL Server "Denali" k dispozici je aktualizace pro SQL Server Compact 3.5 SP2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2527494
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Tento článek popisuje aktualizaci, která je Microsoft SQL Server kompaktní 3.5 Service Pack 2 (SP2) a která přidává podporu pro operace replikace, které používají SQL Server "Denali".

Další informace

Oprava hotfix, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 6 pro SQL Server Compact 3.5 Service Pack 2.

Další informace o balíčku kumulativní aktualizace 6 SQL Server Compact 3.5 SP2 získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2628887 6 Balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server Compact 3.5 Service Pack 2

Poznámky
  • SQL Server Compact 3.5 SP2 podporuje replikaci a operace RDA, používající SQL Server 2005, SQL Server 2008 nebo SQL Server 2008 R2.
  • SQL Server Compact 3.5 SP2 je k dispozici pro stolní počítače a zařízení.
Poznámka: Po instalaci této aktualizace SQL Server Compact 3.5 SP2 se doplňují následující funkce:
  • Operace replikace a RDA, používající SQL Server "Denali" podporovány.
  • SQL Server Compact na Windows Embedded CE 7.0 podporuje nové nástroje serveru automaticky.

Vlastnosti

ID článku: 2527494 - Poslední aktualizace: 26. října 2011 - Revize: 1.0
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2527494 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2527494

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com