Aby dodać obsługę operacji replikacji, które korzystają z serwera SQL "Denali" dostępna jest aktualizacja dla programu SQL Server Compact 3.5 SP2

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2527494
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Wprowadzenie

W tym artykule opisano aktualizację dla Microsoft SQL Server Compact 3.5 Service Pack 2 (SP2) i która dodaje obsługę operacji replikacji, które korzystają z serwera SQL "Denali."

Więcej informacji

Poprawka umożliwiająca rozwiązanie tego problemu jest zawarta w zbiorczego pakietu aktualizacji 6 dla programu SQL Server Compact 3.5 Service Pack 2.

Aby uzyskać więcej informacji na temat zbiorczego pakietu aktualizacji 6 dla programu SQL Server Compact 3.5 SP2 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2628887 Zbiorczy pakiet aktualizacji 6 dla programu SQL Server Compact 3.5 Service Pack 2

Notatki
  • SQL Server Compact 3.5 SP2 obsługuje replikację i operacji RDA, korzystających z programu SQL Server 2005, SQL Server 2008 lub SQL Server 2008 R2.
  • SQL Server Compact 3.5 SP2 jest dostępne dla komputerów stacjonarnych i urządzeń.
Uwaga Po zastosowaniu tej aktualizacji następujące funkcje są dodawane do programu SQL Server Compact 3.5 SP2:
  • Operacje replikacji i RDA, korzystających z programu SQL Server "Denali" są obsługiwane.
  • SQL Server Compact na Windows 7.0 CE osadzony obsługuje nowe narzędzia Server automatycznie.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2527494 - Ostatnia weryfikacja: 26 października 2011 - Weryfikacja: 1.0
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2527494 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2527494

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com