Poprawka: Pliki i klucze rejestru dla ścieżki instalacji niepoprawnie zniknąć po uruchomieniu plik msi dla projektu instalacji, który został uaktualniony z programu Visual Studio 2008 z dodatkiem SP1 Visual Studio 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2529927 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
 • Należy uruchomić pakiet Instalator Windows (plik msi) dla projektu Microsoft Visual Studio 2008 Instalatora do instalacji programu na ścieżkę instalacji.
 • Projekt instalacji migrację do programu Microsoft Visual Studio 2010 Service Pack 1 (SP1).
 • Zmiana wartości Wersja i Kod produktu Właściwości projektu instalacji.
 • Ustaw wartość RemovePreviousVersions Właściwości projektu instalacji PRAWDA.
 • Odbuduj projekt instalacji, a następnie uruchom pakiet wygenerowany Instalator Windows zainstalować program do tej samej ścieżki instalacji.

W tym scenariuszu pliki i klucze rejestru dla ścieżki instalacji niepoprawnie znikają.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ inny algorytm mieszania jest używany do tworzenia globalnie unikatowe identyfikatory (globalne GUID) w dodatku SP1 dla programu Visual Studio 2010.

Po zainstalowaniu plik msi utworzony z projektu programu Visual Studio 2010 SP1 instalacji plik msi określa zmienił identyfikatora GUID. Dlatego plik msi usuwa pliki i klucze rejestru dla ścieżki instalacji przy użyciu sekwencji projektu.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zastosować tę poprawkę, a następnie ustaw nowe BackwardCompatibleIDGeneration Właściwość PRAWDA Przed utworzeniem projektu.

Ta poprawka wprowadza BackwardCompatibleIDGeneration Właściwość. Domyślnie ta właściwość jest ustawiona na FAŁSZ. Przed utworzeniem projektu instalacji dodatku SP1 dla programu Visual Studio 2010 trzeba jawnie ustawioneBackwardCompatibleIDGeneration Właściwość PRAWDA.

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest teraz udostępniana przez firmę Microsoft. Jednak jest ona przeznaczona do rozwiązania problemu opisanego w tym artykule. Ją stosować tylko w systemach, w których występuje ten problem. Ta poprawka może być wciąż w fazie testowania. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację zawierającą tę poprawkę.

Aby natychmiast rozwiązać ten problem, skontaktuj się z pomocą techniczną firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki. Pełną listę numerów telefonów technicznej firmy oraz informacje o kosztach odwiedź następujące witryny firmy Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga W szczególnych przypadkach opłaty telefonujący do pomocy technicznej może być anulowane, jeżeli technicznej firmy Microsoft ustali, że określonej aktualizacji problem można rozwiązać. Koszty obsługi zwykłych zastosuje dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do określonej aktualizacji.

Warunki wstępne

Aby zastosować tę poprawkę, musi mieć Microsoft Visual Studio 2010 Service Pack 1 (SP1) zainstalowane.

Informacje dotyczące ponownego uruchomienia

Może być ponowne uruchomienie komputera po zastosowaniu tej poprawki.

Zaleca się, aby zakończyć wszystkie wystąpienia programu Visual Studio lub aplikacji korzystających z programu Microsoft.NET Framework przed zastosowaniem tej poprawki.

Informacje o zastępowaniu poprawek

Ta poprawka nie zastępuje wcześniej wydanej poprawki.

Informacje o pliku

Wersja globalna tej poprawki ma atrybuty pliku (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w formacie uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC). Podczas wyświetlania informacji o pliku jest konwertowany na czas lokalny. Aby określić różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w Data i godzina element w Panelu sterowania.
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Dpca.dll10.0.40219.311236,87222-Kwi-201114: 57x 86
Dpdpl.dll10.0.40219.311904,52022-Kwi-201114: 57x 86
Dpedt.dll10.0.40219.311696,13622-Kwi-201114: 57x 86
Dpplg.dll10.0.40219.3112,606,40822-Kwi-201114: 57x 86
Dpprj.dll10.0.40219.3111,229,64022-Kwi-201114: 57x 86


Obejście problemu

Aby obejść ten problem, użyj jednej z następujących metod:
 • Metoda 1
  Ręcznie zmienić wszystkie identyfikatory GUID składnika Visual Studio 2008 GUID.
 • Metoda 2
  Re-SequenceRemoveExistingProducts Akcja po InstallInitialize Akcja. Dzięki temu upewnić się, że starsze pliki są usuwane i że nowe pliki są zainstalowane.

  Uwaga Ta metoda nie działa po udostępnieniu składników.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Jeśli ten sam problem wystąpi podczas korzystania z programu Visual Studio 2010, wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2418919Poprawka: Pliki i klucze rejestru dla ścieżki instalacji znikają nieoczekiwanie podczas instalowania pliku MSI dla Projekt instalacji, który ma głównych uaktualniania z programu Visual Studio 2008 programu Visual Studio 2010

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2529927 - Ostatnia weryfikacja: 20 maja 2011 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Visual Studio 2010 Service Pack 1
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbhotfixserver kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2529927 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2529927

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com