Podczas rejestracji do 2010 r. Lync uwierzytelniając Lync online wiadomość "Lync nie może zweryfikować czy serwer jest zaufany dla użytkownika Zarejestruj adres."

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2531068 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas rejestracji do 2010 r. Lync Microsoft uwierzytelniając do usługi Microsoft Lync Online, pojawi się następujący komunikat w oknie dialogowym zaufania certyfikatu:
Lync próbuje się połączyć:

Adres usługi automatycznego wykrywania

Lync nie może sprawdzić, czy serwer jest zaufany dla adresu znak. Połącz mimo to?
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2637510

To okno dialogowe pojawia się podczas rejestrowania lub po zalogowaniu.

Przyczyna

To okno dialogowe jest "Trust modelu" dialogowe. Jest wyświetlany, gdy łączysz się do serwera, który jest nieznana w Lync. Lync musi mieć uprawnienia, aby sprawdzić, czy można ufać tego serwera. Na przykład w przypadku wcześniejszych ekranu, migawka, domainName.contoso.com jest to serwer nieznane.

Okno dialogowe mogą być wyświetlane w następujących scenariuszach:
 • Podczas rejestrowania się w Lync, aby połączyć się z serwerem Lync

  Oznacza to, że nazwa serwera Lync, z którym próbujesz nawiązać połączenie nie jest zaufany jeszcze. Dlatego Lync żąda potwierdzenia od Ciebie.
 • Po rejestrowania się w Lync, aby połączyć się z serwerem Exchange

  Po podpisaniu Lync próbuje połączyć się z serwerem poczty Microsoft Exchange Server. To połączenie ma obowiązek dostarczyć bogatych funkcji Lync. Jeśli adres Lync sign-in różni się od adresu programu Exchange, jest wyświetlane okno dialogowe, zawierający w wierszu polecenia. W przeciwnym razie nie jest wyświetlane okno dialogowe.
Należy pamiętać, to jest funkcją zabezpieczeń i nie jest problem lub problemu. Lync nie połączy się z dowolnego serwera nieznany aż do potwierdzenia, czy jest on zaufany.

Rozwiązanie

Firma Microsoft zaleca, aby zweryfikować nazwy domeny, wyświetlane w oknie dialogowym Sprawdź, czy jest zaufanym serwerem, który chcesz połączyć. Po określeniu zaufania serwera, wykonaj następujące kroki:
 1. W oknie dialogowym kliknij przycisk Wybierz Zawsze ufać temu serwerowi, nie pokazuj tego ponownie pole wyboru.
 2. Kliknij przycisk Połącz.
Po wykonaniu tych kroków, okno dialogowe nie jest wyświetlane po podłączeniu do serwera.

Więcej informacji

Ważne Ta sekcja zawiera kroki, które informacje dotyczące modyfikowania rejestru. Jednakże jeżeli modyfikacja rejestru może spowodować poważne problemy. Należy zatem upewnić się, wykonaj następujące kroki ostrożnie. Zapewnia dodatkową ochronę kopii zapasowej rejestru przed przystąpieniem do modyfikacji. Następnie można przywrócić rejestr w przypadku wystąpienia problemu. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu wykonywania kopii zapasowej i przywracania rejestru kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322756 Jak kopii zapasowych i przywracania rejestru w systemie Windows

Aby zapobiec wyświetlaniu okna dialogowego, można edytować następujące wartości rejestru REG_SZ:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Communicator\TrustModelData
Aby to zrobić ręcznie na jednym komputerze, wykonaj następujące kroki:
 1. Uruchom Edytor rejestru.
 2. Zlokalizuj, a następnie kliknij dwukrotnie wartość egistry TrustModelData:

  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Communicator\TrustModelData
 3. Dodaj pełni kwalifikowaną nazwę domeny (FQDN) komputera serwera, wyświetlane w oknie dialogowym modelu zaufania do istniejących danych wartości, wymieniony w wartości rejestru TrustModelData.
Ważne Dane wartości w wartości rejestru TrustModelData jest znany jako informacje adres rekordu (AOR). Wpis AOR jest w formacie z pełni kwalifikowaną domeny nazwy (FQDN). Oddzielne zapisy AOR będą wymienione w listą rozdzielaną przecinkami, tworzących dane wartości w wartości rejestru TrustModelData. Na przykład: contoso.com, adatum.com, server01.fourthcoffeee.com. Wszystkie dodatkowe wpisy AOR powinny być poprzedzone ciągiem przecinek, zanim zostaną dodane do listy.

UwagaJeśli adres użytkownika wymiany skrzynki pocztowej domeny serwera różni się od adresu serwera domeny sign-in Lync, oknie dialogowym modelu zaufania może pojawić się po rejestruje się użytkownik. Administratorzy można użyć tej procedury, aby dołączyć adres serwera Exchange skrzynki pocztowej domeny, to dane wartości w wartości rejestru TrustModelData.

Istnieją nie Windows Active Direcrory zasady grupy używany do zarządzania Lync 2010 TrustModelData wartości rejestru. Zasady grupy Lync 2010 TrustModelData wartości rejestru można zarządzać za pomocą edycji rejestru ręcznego na komputerze klienta systemu Windows lub automatyczne edycje rejestru, które są zarządzane globalnie w sieci na komputerach klienckich z systemem Windows. Poniżej przedstawiono przykład te lokalizacje rejestru, aby zaktualizować:
 • HKEY_CURRENT_USER\Policies\Microsoft\Communicator
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\Policies\Microsoft\Communicator

Materiały referencyjne

Lync identyfikuje nieznane serwerów i domen przy użyciu usługi automatycznego wykrywania Lync. Aby uzyskać więcej informacji o usłudze Lync Autodiscover odwiedź następującą witrynę sieci Web firmy Microsoft:
Opis usługi automatycznego wykrywania

Właściwości

Numer ID artykułu: 2531068 - Ostatnia weryfikacja: 12 kwietnia 2012 - Weryfikacja: 3.1
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office 365 for enterprises
 • Microsoft Office 365 for small businesses
 • Microsoft Lync 2010
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbsurveynew kbexpertisebeginner kbexpertiseinter vkbportal231 vkbportal237 vkbportal230 vkbportal107 o365 kbmt KB2531068 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2531068

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com