Aktualizacja programu Windows MultiPoint serwera 2011 można rozwiązać problem, w którym Menedżer MultiPoint mogą nie być wyświetlane nowe informacje o stacji

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2542222 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

WPROWADZENIE

Następujące opcjonalne aktualizacji, lokalnych i zdalnych stacji można używać niestandardowych usług pulpitu zdalnego (RDS) detektory połączyć się z komputera, na którym jest uruchomiony system Windows MultiPoint serwera 2011. Zastosuj następującą aktualizację tylko wtedy, gdy są spełnione następujące warunki:
  • Używanie urządzenia lokalnych lub zdalnych stacji, używającej niestandardowych detektory RDS połączyć się z komputera, na którym jest uruchomiony system Windows MultiPoint serwera 2011.
  • Urządzenie jest używane do logowania, mają interfejs użytkownika Menedżera MultiPoint jest dynamicznie aktualizowany podczas uruchamia Menedżera MultiPoint.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować pakiet zbiorczy aktualizacji, którą opisano w następującym artykule z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2555129 Pakiet zbiorczy aktualizacji 1 dla systemu Windows Server wielopunktowych 2011

Informacje dotyczące aktualizacji

Jak uzyskać tę aktualizację

Aktualizacja jest dostępna do pobrania z następującej witryny Centrum pobierania firmy Microsoft:
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz informacje o pakiecie aktualizacji
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft używane najbardziej aktualne oprogramowania wykrywania wirusa, który był dostępny w dniu zaksięgowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o podwyższonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Wymagania wstępne

Aby zastosować tę aktualizację, musi być uruchomiony 2011 serwera MultiPoint systemu Windows.

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Po zastosowaniu tej aktualizacji należy ponownie uruchomić komputer.

Informacje o zastępowaniu aktualizacji

Ta aktualizacja zastępuje aktualizację 2530453.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2530453 Aktualizacja dla serwera Microsoft Windows MultiPoint 2011: kwietnia 2011

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2542222 - Ostatnia weryfikacja: 17 sierpnia 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows Multipoint Server 2011 Premium
  • Windows Multipoint Server 2011 Standard
Słowa kluczowe: 
kbfix atdownload kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2542222 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2542222

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com