Numer ID artykułu: 2551560 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Zostanie wyświetlony komunikat, aby uaktualnić program Microsoft Outlook Connector Hotmail. Kliknij, aby zainstalować uaktualnienia i zobacz ten błąd:

Ta usługa jest obecnie niedostępny. Spróbuj ponownie później. Aby kontynuować, dostęp do wiadomości e-mail za pośrednictwem programu Microsoft Outlook trzeba uaktualnić do najnowszej wersji programu Outlook Connector.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, wykonaj następujące kroki:
  1. Zamknij program Outlook.
  2. Kliknij przycisk Start.
  3. W systemie Windows 7 lub Windows Vista kliknij Wszystkie programy, kliknij przycisk Akcesoria, a następnie kliknij przycisk Uruchom. W systemie Windows XP kliknij przycisk Uruchom.
  4. Typ appwiz.cpl w Otwórz a następnie kliknij przycisk OK.
  5. Zaznacz łącznik Hotmail programu Microsoft Outlook, a następnie kliknij przycisk Odinstalować.
  6. Pobierz i zainstaluj odpowiednią dla danej wersji programu Outlook Outlook Connector Hotmail:
  7. Po pobraniu i zainstalowaniu dodatku Outlook Connector Hotmail, przejdź wstecz do Programy i funkcje(w systemie Windows 7 lub Windows Vista) lub Dodaj lub usuń programy (w systemie Windows XP) wW Panelu sterowania. Zlokalizuj program Microsoft Outlook Connector Hotmail i sprawdź numer wersji. Należy go wyświetlić 14.0.5139.5001 w kolumnie wersji.
Teraz należy umożliwić synchronizacji skrzynki pocztowej Hotmail za pomocą programu Outlook Connector Hotmail.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2551560 - Ostatnia weryfikacja: 13 maja 2011 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office Outlook Connector
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2551560 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2551560

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com