Oprava: "Chyba souboru: Data mohou být ztracena" chybová zpráva při otevření souboru aplikace Excel sestavy exportované z bezpečnostních 2008 pomocí aplikace Excel 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2554905 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Společnost Microsoft distribuuje opravy Microsoft SQL Server 2008 jako jeden soubor ke stažení. Protože opravy jsou kumulativní a každá nová verze tedy obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích SQL Server 2008 release.

Příznaky

Zvažte následující scénář. Export sestavy do souboru sešitu aplikace Microsoft Excel pomocí Microsoft SQL Server 2008 Reporting Services (SSRS 2008). Potom otevřete soubor sešitu aplikace Excel pomocí aplikace Microsoft Excel 2010. V tomto případě se zobrazí následující chybová zpráva v dialogovém okně:
Chyba souboru: data mohou být ztracena.


Poznámky
  • K tomuto problému nedochází, pokud používáte aplikaci Microsoft Office Excel 2003 nebo Microsoft Office Excel 2007 otevřete soubor sešitu aplikace Excel.
  • Tento problém nenastane, pokud uložíte soubor sešitu aplikace Excel jako soubor sešitu aplikace Excel 2010.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože bezpečnostních 2008 zapíše negativní nula (-0) hodnotu sešit aplikace Excel při exportu sestavy. Při otevření sešitu aplikace Excel, Excel 2010 kontroluje hodnotu a generuje chybovou zprávu při nalezení hodnoty.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

SQL Server 2008 Service Pack 3

Oprava tohoto problému vydání kumulativní aktualizace 4 pro SQL Server 2008 Service Pack 3. Další informace o získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace klepnutím na následující číslo článku:
2673383 Balíček kumulativní aktualizace 4 pro SQL Server 2008 Service Pack 3
Poznámka: Protože sestavení jsou kumulativní a každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích serveru SQL Server verze. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která tuto opravu hotfix obsahovat. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku:
2629969 Vytvoří SQL Server 2008, které byly vydány po vydání aktualizace Service Pack 3 pro SQL Server 2008

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, nepoužívejte negativní nuly.

Například můžete použít výraz podobný následujícímu při výpočtu hodnoty textového pole v bezpečnostních 2008:
=IIf(Sum(Fields!Amount.Value) = -0, 0, Sum(Fields!Amount.Value))

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2554905 - Poslední aktualizace: 20. března 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 Reporting Services
  • Microsoft Excel 2010
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2554905 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2554905

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com