Поточні проблеми з Microsoft протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync та сторонніх виробників пристроїв

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2563324 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Microsoft протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync дає змогу, пристрої на синхронізацію з папки "Вхідні", календарі та інші елементи, які мають Microsoft Exchange Server, поштові скриньки. У цій статті описано в типових проблем із пристроями сторонніх виробників, які синхронізації із сервером Exchange, за допомогою протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync. Ці пристрої є Android та iOS пристроїв.

протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync ліцензії надати протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync програмного забезпечення, який використовується на пристрої сторонніх виробників. корпорація Майкрософт не писати код ліцензії, пристроїв або служб протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync. корпорація Майкрософт ліцензій, патентів протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync ліцензії. Цих патентів, які корпорація Майкрософт, інтелектуальної власності. Крім того, Майкрософт пропонує вам спільного доступу до на протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync протокол документації.

ПриміткаПротокол -це стандартний для зв'язок "один-до-одного" між комп'ютерами.

корпорація Майкрософт може зробити і те, що третіх сторін.

корпорація Майкрософт може допомогти, у дослідження питань, пов'язаних з мобільні пристрої створені від сторонніх постачальників. Проте виконання таких пристроях, протоколу EAS не можна змінити або оновити корпорацією Майкрософт.

Певного пристрою виправлення неполадок оновлення для пристроїв і підтвердження причин проблеми, пов'язані з пристроєм, може виникнути лише за допомогою до виробника пристрою. Крім того, деякі пристрої не можуть єдиного оновлення стратегії і залежать від носія запитів для створення оновлення. Носії, потім перенесіть ці оновлення. Таким чином, оновлення для певного пристрою проблем може бути своєчасно.

Microsoft може прямих, зверніться по допомогу до своїх постачальників для мобільних пристроїв або мобільних клієнтів. Див. розділ "Посилання" Додаткові відомості про виробників підтримки взаємодії методів. представник служби підтримки клієнтів Microsoft, завжди відкрита для спільної виправлення неполадок, якщо потрібно брати участь у виробника.

Усе, що повідомили про мобільних пристроїв

Після того, як ви оцінити, які пристрої для сценарій виконання в організації Exchange Server, який використовує протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync, переконайтеся, що ви будете функцій і можливостей, пристроїв. Не всі пристрої підтримують з такими самими параметрами конфігурації, а деякі пристрої не підтримують всіх функцій або версії протоколу протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync.

Діаграми для спільноти Порівняння та протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync клієнтів. доступний у Вікіпедії. Адміністратори та персоналу представник служби підтримки клієнтів слід використовувати інформації та приймальні випробування свої зрозуміти можливості для пристрою. Для вирішення цієї команди Exchange, що створено новий протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync проходять приймальні випробування для пристроїв, які використовують протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync.

корпорація Майкрософт оновить цього документа, оскільки ми визначити нові проблеми, які застосовуються до драйверів сторонніх виробників, які використовувати протокол протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync.

Додаткові відомості

Нижче наведено список актуальних питань, які можуть виникнути під Вільний час сценарій виконання Exchange Server 2007 або Exchange Server 2010 із сторонніх виробників пристроїв. Якщо ви використовуєте Exchange Server 2007 з пакетом оновлень 3 (SP3) або Exchange Server 2010, SP1, виникла проблема, яка не перелічені тут, перейдіть до на Служба підтримки Microsoft веб-сайт.

корпорація Майкрософт рекомендує, що оновлення сторонніх виробників пристроїв до останньої версії програмного забезпечення. Зауважте, що деякі пристрої не можна оновити за деяких умов.

Користувачі iOS пристроїв можна оновити до своїх пристроїв до останньої версії програмного забезпечення iOS доступні. Щоб отримати додаткові відомості, перейдіть до Apple iOS веб-сайт.

Інформація та рішення в цьому документі, є поточний подання елементів корпорації Майкрософт стосовно цих питань на дату публікації. Ці рішення доступні через Microsoft або сторонніх постачальників. корпорація Майкрософт не рекомендує будь-якого конкретного стороннього постачальника або рішення сторонніх виробників, які може йтися в цій статті. Також можливо інших розробників або рішення сторонніх розробників, які у цій статті не описано. Через те, що корпорація Майкрософт має реагувати на мінливі умови ринку, ця інформація не слід інтерпретувати зобов'язання з корпорацією Майкрософт. корпорація Майкрософт не може гарантувати, або підтверджувати точність будь-якої інформації або рішення, яке надається корпорацією Майкрософт чи будь-які згаданим стороннім постачальником.

корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій і відмовляється заяв, гарантій та умов, чи є явних, неявних або передбачених законодавством. Вони включають, але не обмежується заяви, гарантії або умови заголовок, непорушення прав, задовільного стану, придатності до продажу та придатності для певної мети стосовно будь-якої служби, рішення, продукту, або будь-яких інших матеріалів або інформації. Ні Microsoft буде відповідальності за будь-які рішення сторонніх виробників, які згадуються в цій статті.

У цій статті проблеми складається з нижченаведених категорій:
 • Автоматичне зустрічі обробка
 • Підключення та синхронізація неполадки.

1. автоматичні зустрічі обробка

Проблема 1.1 - повторювані зустрічі, буде видалено з календаря після того, як організатор, скасовує на один екземпляр

Припустімо, що синхронізації iOS пристрої за допомогою протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync в поштовій скриньці Exchange Server 2007. Організатор, скасовує один екземпляр, повторювані зустрічі, пристрій може несподівано видалити весь Повторювана зустріч.
Рішення
Виконайте такі дії:
 1. За інсталювати пакет оновлення 4 для Exchange Server 2007 із пакетом оновлень 3. Проблема відомості та посилання на оновлення, описані в такій статті бази знань Майкрософт:
  2502276 Запрошення на нараду серії несподівано видаляється з календаря в середовищі Exchange Server 2007
 2. Оновіть новішими, що на вашому пристрої версії 4.3 або пізнішої версії. Щоб отримати додаткові відомості про найновішу версію iOS, перейдіть до Apple iOS веб-сайт.
Щоб отримати додаткові відомості про цю проблему, перейдіть на веб-сайт.

Проблема 1.2 - Учасник стає, організатор наради

Під Вільний час синхронізації ваш iOS або Android пристрій за допомогою протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync в поштовій скриньці Exchange Server 2007 несподівано, можуть стати організатор наради, до якого було запропоновано. Це не змінить для учасникам наради.
Рішення
Ця проблема може виникнути, якщо ви змінюєте нагадування для окремого екземпляра повторювані зустрічі, на iOS або пристрій Android. Можуть існувати інші зміни до наради, які спричиняють сама проблема.

Exchange Server 2007
Цю проблему усунуто в зведеного оновлення 4 для пакета оновлень 3 для Exchange Server 2007. Щоб отримати додаткові відомості див. таку статтю бази знань Майкрософт:
2521063 Ви неправильно відображаються у вигляді збори після синхронізації зустрічі за допомогою мобільного пристрою в середовищі Exchange Server 2007
ПриміткаВпливу нарад, які необхідно видалити, і має бути створено новий наради, після інсталяції оновлення.

Актуальні питання (усі версії Exchange)
Останні питання, які подібні симптоми повідомляється і дослідження корпорацією Майкрософт. Ці проблеми можуть впливати на користувачів на всіх версіях Exchange Server. Наразі, корпорація Майкрософт не може зменшити вплив цих нових проблем. Рекомендуємо користувачам працювати з їх виробників пристрою, для вирішення цієї проблеми.

Одне питання, які можуть виникнути Apple iOS 6, описане в такій статті бази знань Майкрософт:
2768774 Зустріч у календарі учасника, втрачає відстежувати організатор наради

Проблеми повідомив починаючи з випуску iOS 6.0.1 включати пристрої, які використовують iOS 6.1.3. Користувачі, ця проблема виникає, слід звернутися Apple по допомогу.

Проблема 1.3 - відповідь організатора наради відображається як, якщо було надіслано іншим користувачем

Під Вільний час відповісти на запрошення на нараду в протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync організатор наради, може відображатися ім'я іншого користувача відображається як того, прийняв запрошення замість вас.
Рішення
Переконайтеся, що на пристрої, iOS Apple версії 4.3 або пізнішої версії. Щоб отримати додаткові відомості про найновішу версію iOS, перейдіть до Apple iOS веб-сайт. Це було виправлено Apple iOS 3.1. Щоб отримати додаткові відомості див. на веб-сайт:

Проблема 1.4 - на всіх День прапора неправильно вказано на мобільних пристроях під Вільний час зустрічі, заплановані через кілька днів

Клієнти для мобільних пристроїв не вважати запрошення на нараду на цілий день події запрошення на нараду. Крім того, весь день поля позначено ні.
Рішення
Цю проблему усунуто, на зведене оновлення 2 для пакета оновлень 3 для Exchange 2007. Щоб отримати додаткові відомості див. у наступних статтях бази знань Microsoft Knowledge Base:
2201236 Поле "Весь день" позначені "Ні" під Вільний час отримання доступу до запрошення на нараду, тривалість часу, який впродовж 24 годин за допомогою мобільного клієнта через ActiveSync, в середовищі Exchange Server 2007
2407025 Опис зведеного оновлення 2 для Exchange Server 2007 із пакетом оновлень 3

Проблема 1,5 - повторюваних Exchange, події календаря, які видалено

У деяких випадках повторюваних програма-календар подій можна видалити з iOS пристрою та Exchange, коли Організатор, скасовує екземпляр подій.
Рішення
Цю проблему, шляхом Apple iOS 4.3 та впливає на версію 4.2.6 і попередніх версій. Щоб отримати додаткові відомості про цю проблему, перейдіть на веб-сайт.

1.6 - зустріч стосується більше 24 годин змінюється на кількох днів подію на цілий день

Припустімо, що елемент зустріч тривалістю більше 24 годин, і призначення, не позначених як на цілий день. У цьому випадку протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync змінює елемента на пристрої з кількома день подію. Під Вільний час наступного пристрій, що синхронізується з поштовою скринькою, зміни вихідної пункт пристрою до елемента поштової скриньки Exchange Server 2010.
Рішення
Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте зведене оновлення 1, для Exchange Server 2010 з пакетом оновлень 2 (SP2). Щоб отримати додаткові відомості див. в такій статті бази знань Microsoft Knowledge Base:
2549255 Зустрічі-елемента відображається неправильно, як кілька події всього дня під Вільний час синхронізації мобільного пристрою в поштовій скриньці Exchange Server 2010

Проблема 1,7 - наради відсутні через кілька мобільних пристроїв, але вони присутні в OWA та Outlook

Під Вільний час створення зустрічі або повторювану зустріч змінити критичні власності, на випадок серії (наприклад, дата, Вільний час або розташування) і змінити все ще раз низку нарад, елемент не може бути оновлено на пристрої.

Ці зміни відобразяться належним чином у програмі Outlook, але зустрічі організаторами або учасникам не застосувати зміни на свої пристрої. У результаті – це видимих "відсутній зустрічі" в календарі користувача пристрою.
Причина
Пристрої допомогою глобальний ідентифікатор об'єкта (GOID) замість на ServerID відстеження змін до елемента календаря для синхронізації запитів.

Якщо змінено запрошень на низку нарад, тому ж GOID зберігаються всієї серії. Коли пристрій отримує, запит на видалення, надіслано серії змінено, в окремому синхронізації прохання зі зміною окремих виникнення, розглядає серії зміну як повторюваний і не процес оновлення.
Рішення
Цю проблему, вважається було вирішено в iOS 6.0. У такому разі пізніших версій клієнтів, слід звернутися Apple можна дослідити проблему.

Проблема з 1,8 - швидкий ріст журналів транзакцій, розподіл навантаження та споживання пам'яті, в Exchange Server 2010, коли користувач синхронізує поштової скриньки за допомогою введення iOS 6.1 або 6.1.1-based пристрій

Після того, як за допомогою введення iOS, на основі 6.1 або iOS 6.1.1-based пристрою під Вільний час поштової скриньки користувача, сервер для клієнтського доступу Microsoft Exchange Server 2010 (CAS) а також поштової скриньки (MBX) серверних ресурсів споживається, журнал зростання стає надмірне надмірне зростання Відновлювані може виникнути і пам'яті та розподіл навантаження може значно збільшитися. Це вплине на продуктивність сервера.

Крім того, Office 365 Exchange Online з'являється протокол IMAP про помилку, подібне до такого на iOS 6.1 на основі, або iOS 6.1.1-based пристрою:

Не вдається отримати з поштою

Не вдалося виконати підключення до сервера.
Причина
Проблеми з iOS 6.1 і 6.1.1 призвести до безперервного потоку відповіді на сервері Exchange. Ця проблема впливає на продуктивність на сервері Exchange і негативно впливає на роботу на пристрої заряду акумулятора.
Рішення
Отримайте iOS 6.1.2. Apple, має описано проблему, у цій статті з бази знань:

iOS 6.1: перевищення Exchange активності після прийняття виняток повторювану подію в календарі

Якщо цю проблему не вдалося вирішити, інсталювавши оновлення iOS 6.1.2, клієнти, повинні виконайте такі дії:
 1. Вимкнення синхронізації календаря на пристрої iOS і повторіть синхронізацію. Після відновлення синхронізації календаря і перегляньте журнали, щоб визначити, чи пристрій представляє ознаки на стороні сервера.
 2. Якщо не вдається виконати крок 1, Вилучіть пристрій програми, а потім синхронізувати пристрій.
 3. Якщо це не вдається, користувачам слід звернутися Apple додаткові дослідження.

Проблема 1.9 - зустрічі не оновлює коли Outlook використовується в режимі кешування, а ім’я поштової скриньки приміщення учасник

Зустрічі не робити оновлення на пристрої iOS призвести до таких умов:
 • Організатор використовує Outlook у режимі кешування.
 • Неї, позначений як учасник.
 • AutoAccept — встановлено календаря, які обробки номер поштової скриньки.
 • Внесення змін до екземпляра повторювані зустрічі, забезпечує Організатора.
Причина
Клієнт отримує кілька відповідей для цієї зустрічі, з Exchange. Перша відповідь, має штамп часу, що пізніше зміни другий відповідь, який містить новий Вільний час наради, ніж. Клієнт завжди потрібно застосувати зміни з останньої синхронізації відповідь елемента. Узмінення часу.елемент, необов'язково і не слід розглядати основного.

Нижче наведено приклади з журналу ActiveSync поштових скриньок для пристрою.

Перший запис А

<Exceptions xmlns="Calendar:">    <Exception>       <DtStamp>20131112T184410Z</DtStamp>       <StartTime>20131128T170000Z</StartTime>       <EndTime>20131128T180000Z</EndTime>       <ExceptionStartTime>20131128T170000Z</ExceptionStartTime>       <MeetingStatus>1</MeetingStatus>    </Exception></Exceptions>

Другий запис А

<Exceptions xmlns="Calendar:">    <Exception>       <DtStamp>20131112T184334Z</DtStamp>       <StartTime>20131128T190000Z</StartTime>       <EndTime>20131128T200000Z</EndTime>       <ExceptionStartTime>20131128T170000Z</ExceptionStartTime>       <Attendees>           <Attendee>              <Email bytes="30"/>              <Name bytes="12"/>              <AttendeeStatus>0</AttendeeStatus>              <AttendeeType>1</AttendeeType>           </Attendee>           <Attendee>              <Email bytes="30"/>              <Name bytes="21"/>              <AttendeeStatus>0</AttendeeStatus>              <AttendeeType>3</AttendeeType>           </Attendee>       </Attendees>       <MeetingStatus>1</MeetingStatus>    </Exception></Exceptions>

Рішення
У списку папок для синхронізації, Зачекайте кілька хвилин і додайте до списку папок для синхронізації календаря, видаліть календаря.

Користувачі, ця проблема виникає, слід звернутися Apple по допомогу.


Проблема 1.10 - наради, призначені для кінця місяця не відображаються на пристрої iOS

Коли користувач синхронізує поштової скриньки за допомогою пристрою для iOS, з повторюваними нарадами заплановано 31 щомісяця зустрічі не відображається на пристрої місяців, які не мають 31 днів.

Причина

iOS не дотримується вимога 31 денного повторення таким же чином, що Outlook. Місяць не має 31 день, Outlook відобразиться повторювана нарада в календарі в останній день місяця. У той Вільний час як iOS відображається в копії, що землі саме на 31. Ця проблема також виникає, з повторюваної наради на 30 днів, 29 днів і візерунки.

Рішення

Щоб отримати додаткові відомості про цю проблему зверніться до виробника для мобільних пристроїв.

2. підключення, синхронізація та помилки

Проблема 2.1 - Вільний час передачі даних і синхронізації з ОС Android

протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync політики може призвести до підготовки та синхронізації, коли буде виконано пристроїв. Пристрої не реєструються, якщо в політиці, що перевищує ці обмеження застосовується до користувачів з цих пристроїв. Обговорюється проблема коментар 9 з таке протокол IMAP на форумі полив:

http://Code.Google.com/p/Android/Issues/Detail?ID=9426


Рішення
Оновлення до версії ОС Android, схоже, щоб вирішити цю проблему. Рекомендуємо користувачам пристрою, для оновлення до останньої версії, з їх постачальником і виконайте постачальника форуми, що обговорювати проблеми із синхронізацією. Рішення для сценарій виконання старих пристроїв в організації, адміністратори можуть canvass пристрій або використовуйте журналу обробки або експорту, ActiveSyncLog, щоб переконатися, що у пристрої зазначено в організації. Користувачі попередніх пристроїв згруповані політику, яка може працювати на них.

Проблема 2.2 - користувачів, не вдалося підключитися за допомогою протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync через споживання ресурсів в Exchange

Можуть виникати проблеми вичерпання ресурсів, які виникають через пристрої, які підключаються за допомогою протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync.
Рішення
Слід звернути увагу адміністраторам наступні статті в Microsoft Knowledge Base, щоб визначити, чи на користувачів виникає ж симптоми на сервері:
2469722 Не вдалося підключитися за допомогою протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync в Exchange ресурсів споживання

Примітка У цій статті також відома проблема, яка виникає після оновлення до iOS 4.0. Щоб отримати додаткові відомості, перейдіть до iOS 4.0: Exchange пошта, контакти або календарі не може синхронізувати після оновлення веб-сайт. Обговорюються цю проблему в проблему 2.5 нижче в цьому розділі.
Exchange 2007 слід звернути увагу адміністраторам наступні статті в Microsoft Knowledge Base, щоб визначити, чи немає ж симптоми на сервері:
2656040 У сервері з Exchange Server 2007 клієнтського доступу з повільно працює, або не відповідає на запити, при спробі синхронізації протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync пристрої з свої поштові скриньки
ІТ-адміністратори також слід звернути увагу питанням 1,8 в попередньому розділі.

Інший можна дослідити розташований чи пристрій постійно буде повторно синхронізувати. Apple, було описано поведінку в такій статті:

Проблема 2.3 - "це протокол IMAP не було завантажено з сервера" помилка під Вільний час спроби відкрити протокол IMAP

Вільний час синхронізації поштової скриньки на сервері Exchange, iOS пристрою. Під Вільний час спроби відкрити протокол IMAP на пристрої iOS, з'являється таке протокол IMAP про помилку.:
Це протокол IMAP не було завантажено з сервера
Рішення
За допомогою оболонки керування Exchange, потрібно настроїти на допустимий домен. З блог команди Exchange, дотримуйтеся вказівок елемент 7 таке повідомлення:
Exchange 2010 SP1 запитання й відповіді щодо та відомі проблеми
Ця проблема переглядається групі розробки продуктів Microsoft Exchange.

Проблема 2,4 - з'являється протокол IMAP "не вдалося виконати синхронізацію" електронна пошта, під Вільний час синхронізації мобільного пристрою

Під Вільний час синхронізації мобільний пристрій за допомогою Microsoft ActiveSync в поштовій скриньці Exchange Server 2010, відображається протокол IMAP не вдалося електронну синхронізації, приблизно такого вигляду:
З:Microsoft Exchange іменікористувач>
Надіслати:<date></date>
Щоб:<other user=""></other>
Тема: Синхронізація з вашої <ActiveSync device=""></ActiveSync> не вдалося виконати 1 елементів.
Синхронізація з вашої <ActiveSync device=""></ActiveSync> не вдалося виконати 1 елементів.
Microsoft Exchange не вдалося надіслати такі елементи мобільного пристрою. Не видалити ці елементи. Можна отримати до них доступ за допомогою Outlook або Outlook Web Access.
Елемент папки: папки "Вхідні"
Тип елемента: використовується тип IPM.Schedule.Meeting.Resp.Pos
Рішення
Цю проблему, описану в такій статті бази знань Microsoft Knowledge Base:
2457304 Синхронізація протокол IMAP відображається під Вільний час синхронізації мобільний пристрій за допомогою ActiveSync в поштовій скриньці Exchange Server 2010
Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте на зведене оновлення.
2529939 Опис зведеного оновлення 3 для Exchange Server 2010 із пакетом оновлень 1

Проблема 2,5 - користувачам не вдається синхронізувати iPhone з новішими 4.0 з поштовою скринькою Exchange Server

Відразу після того, як оновити iOS 4.0, ви могли помітити, що протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync пошта, контакти або календарі не синхронізовано або що вони синхронізації дуже повільно. Також адміністраторам сервера Exchange могли помітити, що сервери працює повільно. Ця проблема також обговорюється у проблему 2.2 в цьому розділі.
Рішення
Оновити пристрою iOS пізнішої версії. Щоб отримати додаткові відомості про цю проблему, перейдіть на веб-сайт.

Проблема 2.6 - ActiveSync не підходить для мобільних пристроїв користувачів, які підключаються до Exchange Server 2007, поштових скриньок, після заміни URL-адреси, Exchange Server 2010 і Exchange Server 2007

Ця проблема виникає в тому, що пристрій не може правильно переспрямування до користувачів, чиї поштові скриньки було переміщено. Відповідь "451" переспрямування пристрою не інтерпретувати належним чином.
Рішення
Як правило, цю проблему можна усунути за допомогою оновлення пристрій останні операційної системи. Перевірте наступне:
 • Перевірте, чи налаштовано LegacyURL, для користувачів з Exchange Server 2007. Ця конфігурація автоматично переключається URL-адресу для користувачів, відповідні цілі на пристрої. Щоб отримати додаткові відомості про перехід від середовищі Exchange 2007 до Exchange 2010 див. блог:
  http://Blogs.TechNet.com/b/jribeiro/Archive/2009/11/26/transitioning-from-an-Exchange-2007-Environment-to-Exchange-2010.aspx
 • Цю проблему було повідомлено, для різних типів пристроїв, які iOS і Android операційних системний інтегратор. У цьому випадку під Вільний час останню версію операційної системи пристрою використовується і правильно настроєно на LegacyURL і працює на інші пристрої, зверніться до виробника пристрою, технічну підтримку.
 • Якщо використовується пристрій Apple iOS оновити версію 4.3.2 iOS пристрій.
Примітка У міграції до переміщення поштових скриньок, де, між різними лісу "451" відповідь не надіслано. Це відбувається, тому, що у старому сервері розпізнати новий кінцевої точки для підключення. За таких обставин пристрою потрібно настроїти вручну.

Проблема 2.7 - повторювані контакти, які створюються під Вільний час синхронізації мобільного пристрою за допомогою протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync

Рішення
корпорація Майкрософт вважає, що цю проблему усунуто в в iOS 6. Для підтвердження або додаткові дослідження цієї проблеми зверніться до виробника пристрою.

Примітка Ми компонентів описано проблему і тимчасове рішення в такій статті Microsoft бази знань через Інтернет:
2711181 Повторювані контакти, які створюються під Вільний час синхронізації мобільного пристрою за допомогою протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync

Проблема 2.8 - значне завантаження процесора під Вільний час синхронізації мобільний пристрій, в Exchange Server клієнтського доступу

Рішення

Вважаємо, що цю проблему усунуто в в iOS 6. Для підтвердження або додаткові дослідження цієї проблеми зверніться до виробника пристрою.

Примітка Ми є описано проблему і можливих способів зменшення, в такій статті бази знань Microsoft Knowledge Base:
2711053 Значне завантаження процесора під Вільний час синхронізації мобільний пристрій, в Exchange Server клієнтського доступу


Проблема 2.9 - періодично мобільного пристрою не підключається до Exchange Online

Під Вільний час спроби синхронізувати мобільного пристрою, за допомогою протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync. (EAS) з Microsoft Exchange Online, підключення пристрою. З'являється помилки на зразок таких:

Не вдається отримати з поштою
Не вдалося виконати підключення до сервера.

Не вдалося надіслати до електронна пошта
Сталася помилка під Вільний час передачі протокол IMAP.

Не вдалося відкрити підключення до сервера з оновлення системи безпеки

Причина
Коли мобільного пристрою, діє таким чином, що може негативно вплинути на Microsoft Exchange Online продуктивність служби, таких як, коли пристрій надсилає забагато однакові команди на синхронізацію служби для окремої папки дуже короткий, пристрій розміщено в Доступі стан на короткий Вільний час.

Microsoft Exchange Online реалізовано протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync. (EAS) Throttling керування та підтримання оптимальної продуктивності Office365 Exchange Online середовища.

виправлення помилок
Див. статтю, щоб отримати додаткові відомості. Зверніться до постачальника в мобільних пристроїв, щоб отримати довідку щодо дослідження.
2748176 мобільний пристрій періодично не вдається підключитися до Exchange Online

Проблема 2.10 - iOS пристроїв користувачів, що закривається з служба Active Directory, облікових записів

Коли користувач змінює пароль облікового запису служби служба Active Directory, iOS пристроїв, що запит на новий пароль. Користувач переходить у новий пароль. Однак, обліковий запис А комп'ютера заблоковано.

Стан
Щоб уникнути цієї проблеми, оновлення iOS пристрою, щоб iOS 7. Щоб отримати додаткові відомості про цю проблему перейдіть на веб-сайт Apple:

виправлення помилок
На пристрій Відкрийте панель параметрів та Редагувати профіль примусити новий пароль для сценарій виконання пристрою iOS наступного підключення. Користувачі, які мають численні пристрої для iOS, слід змінити пароль на всіх пристроїв, у той же Вільний час.

ПриміткаОбмежувальним блокування політики можна використовувати як спосіб відмова в обслуговуванні за виконання блокування, з великої кількості облікових записів. ІТ-адміністратори, краще альтернативи, таких як політику детальні пароль. Щоб отримати додаткові відомості див. Microsoft TechNet:
Створити нову політику детальні пароль.

Проблема 2.11 - iOS пристрою, користувачі не вдається синхронізувати поштовою скринькою Exchange Server, після того, як пристрій буде показано iOS 7.0

Користувач не може синхронізувати свого пристрою з iOS, з поштової скриньки, розміщеної на Exchange Server 2010 або Exchange Server 2013, після того, як пристрій iOS підвищено iOS 7.0.

Рішення
Exchange Server 2013

Для вирішення цієї проблеми в Exchange Server 2013, інсталюйте оновлення, описане в такій статті бази знань Microsoft Knowledge Base:
2859928 Опис сукупного 2 для Exchange Server 2013

Exchange Server 2010

Для вирішення цієї проблеми в Exchange Server 2010, інсталюйте зведене оновлення, описане в такій статті бази знань Microsoft Knowledge Base:
2866475 Опис зведеного оновлення 2 для Exchange Server 2010 із пакетом оновлень 3

Примітка корпорація Майкрософт має задокументовані, проблема в такій статті бази знань Microsoft Knowledge Base:
2851708 Не вдається виконати синхронізацію поштової скриньки Exchange, після оновлення до компанії Apple iOS пристрою iOS 7.0

Проблема 2.12 - Android пристрій, не вдається виконати синхронізацію з Exchange


Після того, як ActiveSync профіль настроєно, пристрій отримує нові елементи на невизначений Вільний час і припиняється оновлення.

Причина
Політика поштової скриньки ActiveSync, має оновити політики, визначено. Пристрій, отримує відповідь зі статусом 143 - помилка: PolicyRefresh. Пристрій не надсилати надання команда за потреби.

Служби IIS журналу, наприклад:

Cmd=Sync&User=contoso%5Ce15&DeviceId=android1362622918557&DeviceType=Android&Log=PrxFrom:10.0.1.151_V141_HH:mail.contoso.com_SmtpAdrs:e15%40contoso.com_NMS1_Fet78_TmTr:TID%3a18%3e%3e%5bID%3aH%5FEPR%2cStart%3a2%3a40%3a30+PM%2cEnd%3a2%3a40%3a30+PM%2cExcl%3a0+ms%2cChild%3a%5bNONE%5d%2c%5dTID%3a50%3e%3e%5bID%3aH%5FBPR%2cStart%3a2%3a40%3a30+PM%2cEnd%3a2%3a40%3a30+PM%2cExcl%3a15+ms%2cChild%3a%5bID%3aH%5FRMBP%2cStart%3a2%3a40%3a30+PM%2cEnd%3a2%3a40%3a30+PM%2cExcl%3a0+ms%2cChild%3a%5bNONE%5d%2c%5d%2c%5d_Pk3609689902_DevOS:Android+4.1.2_S143_Error:PolicyRefresh_As:AllowedG_Mbx:CLT-E15-MBX1.contoso.local_Throttle0

Рішення
Установити період поновлення для політики поштової скриньки ActiveSync без обмежень.

Проблема 2,13 - елементів у папці зникає і знову на пристрої iOS

Дані на пристрій зникають і автоматично перезавантажено. Це може статися, в будь-якої папки пошти, календаря або контактів.

Причина
Пристрій, надіслані ключ синхронізації зі значенням 0, який повторно, ініціалізує стан синхронізації папки.

Рішення
Така поведінка передбачена. Щоб отримати додаткові відомості див. в цій статті:

http://support.Apple.com/kb/TS4511Посилання

За наведеними нижче посиланнями забезпечити, щоб отримати додаткові відомості про протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync досвідом.

ActiveSync та Партнери
http://Blogs.TechNet.com/b/Exchange/Archive/2005/10/25/413056.aspx
Чому всі досвідом з протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync не збігаються а також як дізнатися, що ви отримуєте
http://Blogs.TechNet.com/b/Exchange/Archive/2010/07/15/3410397.aspx
протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync проходять приймальні випробування.

http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Exchange/gg187968.aspx

Андроїд підтримки:

OS пристроїв зазвичай підтримуються через форуми або мобільного носія. Постачальника або мобільних сайтів може запропонувати свою допомогу.
Apple Enterprise підтримку протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync та iOS
Apple Enterprise підтримки, можна отримати за допомогою до Корпоративний угода TRIPs про надання підтримки або до Кросплатформний платформу і засоби командний рядок пікселів на ДЮЙМ (оплата за кожен випадок).

корпорація Майкрософт надає, контактні відомості сторонніх виробників, щоб допомогти вам отримати технічну підтримку. Ці дані, можуть змінюватися без попередження. корпорація Майкрософт не гарантує точності контактних відомостей сторонніх виробників.

Продукти сторонніх виробників, які розглядаються в цій статті, розроблені компаніями, що не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.


Властивості

Номер статті: 2563324 - Востаннє переглянуто: 20 вересня 2014 р. - Редакція: 8.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 3
 • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1
 • Microsoft Business Productivity Online Dedicated
 • Microsoft Exchange Online Dedicated
 • Microsoft Business Productivity Online Suite Federal
 • Microsoft Business Productivity Online Standard Suite
 • Windows Live@edu
 • Microsoft Office 365 for education
 • Microsoft Office 365 for enterprises
 • Microsoft Office 365 for small businesses
 • Microsoft Office 365 for government
Ключові слова: 
kbsurveynew vkbportal226 kbtshoot kbexpertiseinter o365 gwt kbmt KB2563324 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2563324

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com