Поточні питання з Microsoft протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync і сторонні пристроїв

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2563324 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Microsoft протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync дає змогу пристроїв для синхронізації папки «Вхідні», програма-календар та інші елементи з поштових скриньок Microsoft Exchange Server. У цій статті описано поширені проблеми з пристроями сторонніх виробників, які синхронізуватися з Exchange за допомогою протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync. Серед цих пристроїв, Android і iOS пристроїв.

протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync ліцензіатів забезпечити протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync Підтримка програмного забезпечення, яке використовується на пристрої сторонніх виробників. Microsoft не писати код протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync для ліцензіатів пристроїв або служб. Microsoft ліцензує патенти до протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync Ліцензіати. Ці патенти є інтелектуальною власністю корпорації Майкрософт. Крім того, корпорація Майкрософт надає доступ громадськості до на Документація протоколу протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync.

Примітка. Протокол є стандарт для спілкування між комп ' ютерами.

Що Microsoft може зробити, і що може зробити третім особам

Microsoft може допомогти у розслідуваннях питань з мобільних пристроїв, які виготовляються методом сторонніх постачальників. Однак, виконання EAS протоколу на таких пристроях не можна змінити або оновити корпорацією Майкрософт.

Конкретного пристрою, усунення несправностей, оновлення для пристроїв та підтвердження причин виникнення питань, пов'язаних з пристроєм може статися тільки за допомогою до виробника пристрою. Крім того, деякі пристрої не можуть мати єдину оновлення стратегії і може залежати від перевізника запитів на створення оновлення. Перевізники розповсюджуйте цих оновлень. Таким чином, оновлення для певного пристрою питань не можуть вчасно.

корпорація Майкрософт може спрямовувати клієнтів на зверніться за допомогою до їх постачальника мобільного пристрою чи мобільного оператора. У розділі "Посилання" Додаткові відомості про сторонні підтримки методів взаємодії. Підтримки Microsoft завжди є відкритим для спільної неполадок, якщо постачальник послуг оренди застосунків повинні брати участь.

Ставши в курсі мобільних пристроїв

Оцінюючи яких пристроїв для сценарій виконання в організації Exchange Server, яка використовує протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync, переконайтеся, що враховано функцій і можливостей пристроїв. Не всі пристрої підтримують ті самі параметри конфігурації, а деякі пристрої можуть не підтримувати всі функції або версії протоколу протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync.

Спільнота гістограма для Порівняння з протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync клієнтів доступний у Вікіпедії. Адміністратори та персонал бюро слід використовувати публічну інформацію і свої власні приймальні випробування для розуміння можливостей пристрою. Для вирішення цієї Exchange команду створили новий Програма протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync логотип для пристроїв, що використовують протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync.

Ми будемо оновлювати цей документ, як ми ототожнюємо нових питань, які стосуються сторонніх виробників пристроїв, які використовують протокол протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync.

Додаткові відомості

Нижче наведено список поточних питань, які можуть виникнути під Вільний час сценарій виконання Exchange Server 2007 або Exchange Server 2010 разом з пристроями сторонніх виробників. Якщо ви використовуєте Exchange Server 2007 пакета оновлень 3 (SP3) або сервер Exchange 2010 SP1 і зіткнулися питання, які не перераховані тут, перейдіть до на Підтримки Microsoft .

Ми рекомендуємо вам оновити сторонніх виробників пристроїв до останньої версії програмного забезпечення пристрою. Майте на увазі, що деякі пристрої не можна оновити в деяких обставин.

Користувачі iOS пристроїв можуть оновлювати свої пристрої до останньої версії iOS Підтримка програмного забезпечення. Щоб отримати додаткові відомості, перейдіть на в Apple iOS .

Інформація і рішення в цьому документі представляють поточне подання елементів корпорації Майкрософт на ці питання за станом на дату публікації. Ці рішення доступні через Microsoft або через стороннього постачальника. Microsoft не спеціально рекомендує будь-якого стороннього постачальника або рішенням стороннього розробника, що ця стаття може описати. Також можливо інших розробників чи рішення сторонніх виробників, які цієї статті не допомагають. Оскільки Microsoft повинна реагувати на зміни ринкових умов, ця інформація не слід тлумачити бути прихильність корпорацією Майкрософт. Microsoft не гарантує і не підтверджує точності будь-якої інформації або будь-якого рішення, що надається корпорацією Майкрософт, або за будь-яких зазначених стороннього постачальника.

Microsoft не гарантує і виключає запевнень, гарантій та умов, мається на увазі, або статутною. Вони включають, але не обмежені заяв, гарантій або умов заголовок, непорушення задовільному стані, комерційної цінності та придатності для конкретних цілей, з урахуванням будь-яких послуг, рішення, продукт, або будь-яких інших матеріалів або інформації. Ні в якому разі Microsoft буде нести відповідальність за будь-які сторонні рішення, яке згадує про цю статтю.

Питання у цій статті підрозділяються на наступні категорії:
 • Автоматичне зустрічі обробки
 • Підключення та синхронізації невдачі

1. Автоматичні зустрічі обробки

Питання 1,1 - Повторювана зустріч видаляється з календаря, коли Організатор скасовує одиничні

Припустимо виконувати синхронізацію iOS пристрої за допомогою протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync у поштовій скриньці Exchange Server 2007. Організатор скасовує одиничні повторюваної наради, пристрій може несподівано видалити весь Повторювана зустріч.
Рішення
Виконайте такі дії:
 1. Інсталюйте зведене оновлення 4 для Exchange Server 2007 з пакетом оновлень 3. Відомості про проблеми і посилання на оновлення описані в наступній статті бази знань Майкрософт:
  2502276 Запрошення на нараду, серія несподівано видаляється з календаря в середовищі Exchange Server 2007
 2. Оновлення iOS Apple на своєму пристрої до версії 4.3 або пізнішої версії. Щоб отримати додаткові відомості про останню версію iOS, перейдіть до на Apple iOS .
Щоб отримати додаткові відомості про цю проблему зверніться до наступного веб-сайт:

Питання 1,2 - Учасник стає організатор наради

Перед синхронізацією iOS або Android пристрої за допомогою протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync у поштовій скриньці Exchange Server 2007, може несподівано стати організатор наради, на яку ви були запрошені. Це не змінить зустріч для усіх учасників.
Рішення
Ця проблема може виникнути, якщо змінити нагадування для окремого екземпляра повторюваної наради на iOS або пристрій Android. Там можуть бути інші зміни до наради, що причина та ж проблема.

Exchange Server 2007
Цю проблему усунуто в накопичувальний пакет оновлення 4 для пакета оновлень 3 для Exchange Server 2007. Докладніше перегляньте наступні статті бази знань Майкрософт:
2521063 Ви неправильно відображаються як організатор наради, після синхронізації зустрічі за допомогою мобільного пристрою в середовищі Exchange Server 2007
Примітка. Уражені зустрічей слід видалити, і заміна зустрічей повинні бути створені після інсталяції оновлення.

Поточні питання (всі версії Exchange)
Останні випуски, які мають схожі симптоми були повідомлені і досліджена корпорацією Майкрософт. Ці питання можуть впливати на користувачів на всіх версіях Exchange Server. В даний Вільний час Microsoft не може зменшити ефект цих нових питань. Ми закликаємо користувачів працювати з їх пристрій постачальників, щоб знайти вирішення проблеми.

Один питання, які можуть виникнути при Apple iOS 6 задокументовані в наступній статті бази знань Майкрософт:
2768774 Зустріч у програма-календар учасника втрачає трек організатор наради

Це питання було повідомлено з випуску iOS 6.0.1 включають пристроям iOS 6.1.3. Гості, які відчувають це питання повинно зверніться Apple.

Питання 1,3 - Відповіді на запрошення організатору відображається як якби він був посланий кимось іншим

Коли ви відповісти на запрошення протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync зустріч, організатор наради може відображатися чуже ім'я відображається як прийнявши запрошення, замість того, щоб ви.
Рішення
Перевірте, чи новішими на пристрої версію 4.3 або пізнішої версії. Щоб отримати додаткові відомості про останню версію iOS, перейдіть до на Apple iOS . Це було виправлено Apple iOS 3.1. Для отримання додаткової інформації відвідайте такі веб-сайт:

Питання 1.4 - всі День прапора неправильно вказано на мобільних пристроях зборів, заплановано через кілька днів

мобільний пристрій клієнтів не вважати запрошення на нараду на цілий день заходу запрошення на нараду. Крім того, весь день поля позначено ні.
Рішення
Цю проблему усунуто в зведеного оновлення 2 для Exchange 2007 з пакетом оновлень 3. Докладніше перегляньте наступні статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2201236 Поле "Весь день" із позначкою "Ні" під Вільний час доступу до запрошення на нараду, яке має тривалість часу, що є більш ніж на 24 години, використовуючи мобільний клієнт через ActiveSync в середовищі Exchange Server 2007
2407025 Опис зведеного оновлення 2 для Exchange Server 2007 з пакетом оновлень 3

Випуск 1.5 - повторюваних Exchange видалений програма-календар подій

У деяких випадках повторювані події календаря можна видалити iOS пристрою і обміну коли Організатор скасовує екземпляр подій.
Рішення
Це питання вирішується шляхом Apple iOS 4.3 і впливає на 4.2.6 та більш. Щоб отримати додаткові відомості про цю проблему зверніться до наступного веб-сайт:

1.6 - Зустріч йдеться більше 24 годин буде замінено на багатоденні подію на цілий день

Припустимо, що пункт призначення тривалістю більше 24 годин і призначення не позначено як подією на весь день. У цьому випадку протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync змінює елемент на пристрої багатоденні подію на цілий день. Наступного разу, який пристрій синхронізуватиметься із поштовою скринькою, зміни вихідної пункт пристрою до елемента в поштовій скриньці Exchange Server 2010.
Рішення
Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте зведеного оновлення 1 для Exchange Server 2010 з пакетом оновлень 2 (SP2). Докладніше перегляньте наступні статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2549255 Зустріч елемент не відображається належним чином як декількох подій протягом усього дня перед синхронізацією мобільного пристрою на поштову скриньку Exchange Server 2010

Питання 1,7 - зустрічей не вистачає належної у деяких мобільних пристроїв, але присутня в OWA та Outlook з

Під Вільний час створення повторюваної зустрічі або наради, потім змінити критичні нерухомість в входження в серії (наприклад, дату, Вільний час або розташування) і потім змінити всю низку нарад знову, елемент може не відновитися на пристрої.

Ці зміни відобразяться неправильно в Outlook, але організатори зустрічі або учасників не застосувати зміни на своїх пристроях. Результатом є очевидною "відсутніх зустрічі" пристрій користувача календарем.
Причини
Пристрої використовувати глобальні ідентифікатор об'єкта (GOID) замість того, щоб на ServerID можна відстежувати зміни у елемент календаря для синхронізації запити.

Коли змінюється низка зборів однакові GOID утримується на цілу серію. Коли пристрій отримує запит на видалення, надсилається після серії міняти, окрема синхронізація проханням по зміні окремих виникнення, він вважає серії зміни як повторюваний і не процес оновлення.
Рішення
Це питання, як вважалося, вона була вирішена iOS 6.0. Якщо це відбувається з новішими версіями, гості повинні зв'язатися з Apple для вивчення питання.

Випуск 1,8 - стрімке зростання за транзакцію журнали, сценарій виконання ЦП та пам'яті споживання в Exchange Server 2010, коли користувач синхронізує поштової скриньки за допомогою iOS 6.1 або 6.1.1-based пристрій

Коли користувач синхронізує поштової скриньки за допомогою iOS основі 6.1 або пристрою iOS 6.1.1-based, сервер клієнтського доступу Microsoft Exchange Server 2010 (CAS) і ресурсів сервера поштових скриньок (MBX) споживаються, журнал зростання стає надмірним, надмірний ріст у відновлювані може статися, і пам'ять і сценарій виконання ЦП може значно збільшитися. Продуктивність сервера постраждалих.

Крім того, користувачів Office 365 Exchange Online з'являється протокол IMAP про помилку, що нагадує дій на iOS, на основі 6.1 або пристрою iOS 6.1.1-based:

Не вдалося отримати пошту

Не вдалося підключитися до сервера.
Причини
Проблема з iOS 6.1 і 6.1.1 викликати безперервної цівкою відповіді до сервера Exchange. Ця проблема впливає на продуктивність сервера Exchange і негативно впливає на життя батареї в пристрої.
Рішення
Отримати iOS 6.1.2. Apple документально питання в наступній статті з бази знань:

iOS 6.1: перевищення Біржовою діяльністю після прийняття виключенням повторювані події календаря

Якщо цю проблему не вирішено, застосовуючи оновлення iOS 6.1.2, гості повинні виконайте такі дії:
 1. Вимкнути синхронізацію календаря на пристрої iOS і повторіть синхронізацію. Потім повторно увімкнути синхронізацію календаря та перегляньте журнали для визначення, чи пристрій як і раніше представляє симптоми на стороні сервера.
 2. Якщо не вдалося виконати крок 1, Вилучіть пристрій партнерства, а потім повторіть синхронізацію пристрою.
 3. Якщо це не вдається, гості повинні зв'язатися Apple на дослідування.

Питання 1.9 - зустріч не оновлює коли ви використовуєте Outlook у режим кешування, а поштову скриньку кімнати учасника

Такі умови викликати зустріч не можна оновити на iOS пристрою:
 • Організатор використовує Outlook у режим кешування.
 • Поштову скриньку кімнати указано як учасника
 • програма-календар обробки для поштової скриньки кімнати має значення AutoAccept —
 • Організатор зробить на змінення в екземплярі повторюваних зборів
Причини
Exchange надсилає два відповіді для призначення на пристрої, які містять виняток для призначення. Друга відповідь містить оновлені Вільний час для проведення наради. Тим не менш, є позначка часу документа призначення старшого що перша відповідь.

Нижче наведено приклади з ActiveSync поштової скриньки журналу для пристрою.

Першого запису в журналі

<Exceptions xmlns="Calendar:">    <Exception>       <DtStamp>20131112T184410Z</DtStamp>       <StartTime>20131128T170000Z</StartTime>       <EndTime>20131128T180000Z</EndTime>       <ExceptionStartTime>20131128T170000Z</ExceptionStartTime>       <MeetingStatus>1</MeetingStatus>    </Exception></Exceptions>

Другий запису в журналі

<Exceptions xmlns="Calendar:">    <Exception>       <DtStamp>20131112T184334Z</DtStamp>       <StartTime>20131128T190000Z</StartTime>       <EndTime>20131128T200000Z</EndTime>       <ExceptionStartTime>20131128T170000Z</ExceptionStartTime>       <Attendees>           <Attendee>              <Email bytes="30"/>              <Name bytes="12"/>              <AttendeeStatus>0</AttendeeStatus>              <AttendeeType>1</AttendeeType>           </Attendee>           <Attendee>              <Email bytes="30"/>              <Name bytes="21"/>              <AttendeeStatus>0</AttendeeStatus>              <AttendeeType>3</AttendeeType>           </Attendee>       </Attendees>       <MeetingStatus>1</MeetingStatus>    </Exception></Exceptions>

Рішення
Видалення календаря зі списку папок можна синхронізувати, Зачекайте кілька хвилин, додати програма-календар повернутися до списку папки для синхронізації.

Ця проблема в даний Вільний час під слідством заборонити пристрою виникненням проблеми.


2. Підключення та синхронізації невдачі

Випуск 2.1 - невдач для підготовки та синхронізації з ОС Android

протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync політики може призвести до підготовки та синхронізації не при налаштовані пристрої. Пристрої не реєструються, якщо політики, що перевищує ці обмеження застосовується до користувачів з цих пристроїв. Це питання обговорюється в коментарі 9 від наступний пост на форумі Google Android:

http://Code.Google.com/p/Android/Issues/Detail?ID=9426


Рішення
Оновлення до версії ОС Android, здається, вирішити цю проблему. Ми закликаємо користувачів пристрій для оновлення до останньої версії, яка доступна з їх провайдера і слідувати постачальника форумах, присвячених помилок синхронізації. Якщо рішення використовувати старі пристрої в організації, адміністратори можуть canvass пристрій користувачів або переконайтеся, що в організації, визначено такі пристрої за допомогою таких інструментів, як лог аналізатор або експорт-ActiveSyncLog. Користувачі старих пристроїв можуть бути згруповані політики, які можуть працювати на них.

Питання 2.2 - користувачів не вдалося підключитися за допомогою протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync через споживання ресурсів Exchange

Можуть виникнути проблеми виснаження ресурсів, які викликані пристрої, які підключаються за допомогою протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync.
Рішення
Адміністратором варто ознайомитися наступні статті в базі знань Майкрософт для визначення, чи користувачів відчувають ті ж симптоми сервера:
2469722 Не вдалося підключитися за допомогою протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync через споживання ресурсів Exchange

Примітка. У цій статті також описано відома проблема, яка виникає після оновлення iOS 4.0. Щоб отримати додаткові відомості, перейдіть на в iOS 4.0: обміну пошти, контактів або календарі може не будуть синхронізовані після оновлення . Ми також обговорюємо це питання в 2,5 питання далі в цьому розділі.
Адміністратори Exchange 2007 потрібно переглянути наступні статті в базі знань Майкрософт визначити, чи є вони відчувають ті ж симптоми сервера:
2656040 Сервер клієнтського доступу Exchange Server 2007 повільно працює або не відповідає, коли користувачі намагаються синхронізувати пристроїв протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync з їхніх поштових скриньок
ІТ-адміністратори повинні також розглянути питання 1.8 в попередньому розділі.

Інший можливі шляхи для розслідування є чи пристрій безперервно повторно синхронізує. Apple документально поведінки в наступній статті:

Випуск 2,3 - "це протокол IMAP не було завантажено з сервера" помилка під Вільний час спроби відкрити протокол IMAP

У разі синхронізації поштовою скринькою сервера Exchange із пристрою iOS. Під Вільний час спроби відкрити протокол IMAP на пристрої iOS, з'являється таке протокол IMAP про помилку:
Це протокол IMAP не було завантажено з сервера
Рішення
Потрібно настроїти допустимий домен за допомогою Exchange Management Shell. Виконайте інтерактивні елементи у пункті 7 в наступний пост з Exchange команди блог.
Exchange 2010 SP1 FAQ і нові випуски
Це питання ми переглядаємо командою продукт Microsoft Exchange.

Питання 2,4 - ви отримаєте сповіщення електронною поштою "не вдалося виконати синхронізацію" перед синхронізацією мобільного пристрою

Під Вільний час синхронізації мобільного пристрою за допомогою Microsoft ActiveSync у поштовій скриньці Exchange Server 2010, з'являється синхронізації невдалих електронною поштою протокол IMAP, подібне до такого:
З:Microsoft Exchange працівникакористувач>
Відправлено:<date></date>
До:<other user=""></other>
Тема: Синхронізацію з вашого <ActiveSync device=""></ActiveSync> не вдалося 1 елементів.
Синхронізацію з вашого <ActiveSync device=""></ActiveSync> не вдалося 1 елементів.
Microsoft Exchange не вдалося надіслати такі елементи на вашому мобільному пристрої. Ці пункти не були видалені. Можна отримати до них доступ за допомогою Outlook або Outlook Web Access.
Пункт папка: «Вхідні»
Пункт типу: використовується тип IPM.Schedule.Meeting.Resp.Pos
Рішення
Це питання описується в наступній статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2457304 Надійде сповіщення електронною поштою не вдалося синхронізації під Вільний час синхронізації мобільного пристрою за допомогою ActiveSync у поштовій скриньці Exchange Server 2010
Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте зведене оновлення:
2529939 Опис зведеного оновлення 3 для Exchange Server 2010 пакет оновлень 1

Питання 2,5 - користувачів не може синхронізувати Apple iPhone iOS 4.0 з поштовою скринькою Exchange Server

Відразу ж після того, як ви оновлення iOS 4.0, можна помітити, що протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync пошта, контакти або календарі не будуть синхронізовані, або що вони синхронізувати дуже повільно. Крім того, адміністраторам сервера Exchange помітити, що сервери працюють повільно. Ця проблема також обговорюється в 2.2 питання в цей розділ.
Рішення
Оновити пристрій до більш пізньої версії iOS. Щоб отримати додаткові відомості про цю проблему зверніться до наступного веб-сайт:

Питання 2.6 - ActiveSync не працює для користувачів мобільних пристроїв, які підключаються до поштових скриньок Exchange Server 2007 після заміни URL-адреси між Exchange Server 2010 і Exchange Server 2007

Ця проблема виникає тому, що пристрій не може правильно перенаправляти користувачів, чиї поштові скриньки було переміщено. Відповідь "451" переспрямування до пристрою не інтерпретувалися коректно.
Рішення
Як правило, цю проблему можна вирішити, оновлюючи пристрій до останньої операційної системи. Перевірте наступне:
 • Переконайтеся, що ви настроїли LegacyURL для користувачів Exchange Server 2007. Ця конфігурація автоматичне переключення URL для користувача на відповідні цілі на пристрій. Докладніше про перехід від середовищі Exchange 2007 до Exchange 2010 бачу таку тему блог:
  http://Blogs.TechNet.com/b/jribeiro/Archive/2009/11/26/transitioning-from-an-Exchange-2007-Environment-to-Exchange-2010.aspx
 • Це питання було повідомили для кілька типів пристроїв, які включають iOS і Android операційної системи. Якщо ця проблема виникає, коли використовується найновіша версія операційної системи пристрою і правильно настроєно на LegacyURL та робіт для інших пристроїв, зверніться до служби технічної підтримки виробника пристрою.
 • Якщо ви використовуєте компанії Apple iOS пристрою, оновити пристрою iOS 4.3.2 версії.
Примітка. У міграцій, де є переміщення поштових скриньок між різними лісів "451" відповідь не надсилається. Це відбувається тому, що старий сервер визнає нові кінцевої точки для підключення до. За таких обставин пристрій повинен перенастроювання вручну.

Питання 2.7 - дублікат контакти створюються під Вільний час синхронізації мобільний пристрій за допомогою протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync

Рішення
Microsoft вважає, що її виникненню в iOS 6. Для підтвердження або додаткового розслідування цю проблему зверніться до виробника пристрою.

Примітка. Ми імущих документально проблеми і тимчасове рішення в наступній статті в базі знань Майкрософт онлайн:
2711181 Повторюваних контактів створюються під Вільний час синхронізації мобільний пристрій за допомогою протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync

Випуск 2.8 - висока ЦП перед синхронізацією мобільного пристрою з послугами обміну сервера CAS

Рішення

Ми вважаємо, що її виникненню в iOS 6. Для підтвердження або додаткового розслідування цю проблему зверніться до виробника пристрою.

Примітка. Ми документально проблему і потенційних пом'якшення обхідні шляхи в наступній статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2711053 Високе завантаження ЦП перед синхронізацією мобільного пристрою з послугами обміну сервера CAS


Питання 2.9 - мобільний пристрій періодично з'єднується Exchange Online

Під Вільний час спроби синхронізації мобільного пристрою, що використовує протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync (EAS) з Microsoft Exchange Online, ваш пристрій не може підключитися. Ви можете отримати помилки, наприклад таких:

Не вдалося отримати пошту
Не вдалося підключитися до сервера.

Не вдається надіслати поштою
Помилка під Вільний час доставки протокол IMAP.

Не вдалося відкрити підключення сервера через оновлення системи безпеки

Причини
Коли мобільний пристрій діє таким чином, що може негативно вплинути на Microsoft Exchange Online експлуатаційних характеристик, такі як коли пристрій надсилає занадто багато однакових синхронізації команд служби для певної папки в дуже короткий період, пристрій покласти в Доступі стан протягом короткого часу.

Microsoft Exchange Online реалізувала протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync (EAS) Throttling керувати і підтримувати оптимальну продуктивність Office365 Exchange Online середовища.

Тимчасове рішення
Прочитайте статтю для отримання додаткової інформації. Зверніться до постачальника мобільного пристрою з розслідування.
2748176 мобільний пристрій періодично не зможе підключатися до Exchange Online

Питання 2,10 - користувачів пристрою iOS відстороненими від служба Active Directory облікові запис А бізнес-партнера

Коли користувач змінює пароль облікового запису служби служба Active Directory, пристрої iOS запит про новий пароль. Користувач вводить новий пароль. Однак, обліковий запис А комп'ютера заблоковано.

Стан
Щоб уникнути цієї проблеми, оновлення iOS пристрою до iOS 7. Щоб отримати додаткові відомості про цю проблему перейдіть на веб-сайт Apple:

Тимчасове рішення
На пристрій Відкрийте панель параметрів і виберіть Редагувати профіль, щоб змусити новий пароль для сценарій виконання на iOS пристрою на наступному підключенні. Користувачі, які мають декілька пристроїв iOS слід змінити пароль на всіх пристроях, в той же Вільний час.

Примітка. Обмежувальні локауту політики може використовуватися як метод відмова в обслуговуванні, викликаючи блокування на великою кількістю облікових записів. ІТ-адміністратори повинні розглянути альтернативи, таких як політика детальними пароль. Докладніше перегляньте таку тему Microsoft TechNet:
Створити нову політику детальними пароль

Питання 2.11 - користувачів пристрою iOS не може синхронізувати поштовою скринькою Exchange Server, після того, як пристрій буде оновлено на iOS 7.0

Користувач не може синхронізувати його або її iOS пристрою з поштової скриньки, розміщеної на Exchange Server 2010 або Exchange Server 2013 року після того, як пристрої iOS підвищено до iOS 7.0.

Рішення
Exchange Server 2013

Щоб вирішити цю проблему в обмін сервер 2013, інсталюйте оновлення, описаної в наступній статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2859928 Опис накопичувальне оновлення 2 для сервера Exchange 2013

Надрукувати цей підрозділ

Щоб вирішити цю проблему в Exchange Server 2010, інсталювати поновлення, описаної в наступній статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2866475 Опис зведеного оновлення 2 для Exchange Server 2010 пакет оновлень 3

Примітка. Microsoft документально проблеми в наступні статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2851708 Не вдалося синхронізувати поштову скриньку Exchange після оновлення компанії Apple iOS пристрою iOS 7.0

Питання 2.12 - Android пристрій не вдається синхронізуватися з Exchange


Після того, як настроєно ActiveSync профілю, пристрій отримує нові елементи на невизначений Вільний час і потім припиняє оновлювати.

Причини
Політики поштової скриньки ActiveSync має оновлення політики визначено. Пристрій отримує відповідь зі статусом 143 - помилка: PolicyRefresh. Пристрій не надсилати command забезпечення за потреби.

Приклад IIS журналу:

Cmd=Sync&User=contoso%5Ce15&DeviceId=android1362622918557&DeviceType=Android&Log=PrxFrom:10.0.1.151_V141_HH:mail.contoso.com_SmtpAdrs:e15%40contoso.com_NMS1_Fet78_TmTr:TID%3a18%3e%3e%5bID%3aH%5FEPR%2cStart%3a2%3a40%3a30+PM%2cEnd%3a2%3a40%3a30+PM%2cExcl%3a0+ms%2cChild%3a%5bNONE%5d%2c%5dTID%3a50%3e%3e%5bID%3aH%5FBPR%2cStart%3a2%3a40%3a30+PM%2cEnd%3a2%3a40%3a30+PM%2cExcl%3a15+ms%2cChild%3a%5bID%3aH%5FRMBP%2cStart%3a2%3a40%3a30+PM%2cEnd%3a2%3a40%3a30+PM%2cExcl%3a0+ms%2cChild%3a%5bNONE%5d%2c%5d%2c%5d_Pk3609689902_DevOS:Android+4.1.2_S143_Error:PolicyRefresh_As:AllowedG_Mbx:CLT-E15-MBX1.contoso.local_Throttle0

Рішення
Встановити період поновлення для ActiveSync політики поштової скриньки без обмежень.

Питання 2,13 - елементи в папці, зникають і з'являються знову на пристрої iOS

Елементи на пристрій зникають а потім автоматично перезавантажено. Це може трапитися протягом будь-якої папки пошти, календаря або контактів.

Причини
Пристрій надіслав ключ синхронізації з значення 0, який повторно ініціалізує стан синхронізації папки.

Рішення
Така поведінка передбачена. Для отримання додаткової інформації будь ласка, зверніться до такої статті:

http://support.Apple.com/kb/TS4511Посилання

Наступні посилання надати додаткові відомості про протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync досвідом.

ActiveSync і наших партнерів
http://Blogs.TechNet.com/b/Exchange/Archive/2005/10/25/413056.aspx
Чому всі протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync досвідом не те ж саме і як знати, що ви отримуєте
http://Blogs.TechNet.com/b/Exchange/Archive/2010/07/15/3410397.aspx
Програма протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync логотип

http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Exchange/gg187968.aspx

Android підтримки:

Android OS пристрої зазвичай підтримують через форуми або через мобільних перевізника. Мобільний оператор сайтів або продавця пристрою може запропонувати свою допомогу.
Apple підтримки підприємництва для протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync і iOS
Apple підприємство підтримка доступна через послугами Підприємство підтримки угода або через за Хрест платформи та інтерфейс командний рядок PPI (оплата за інцидент).

корпорація Майкрософт надає контактні відомості сторонніх виробників, щоб полегшити отримання технічної підтримки. Ці відомості можуть змінюватися без попереднього протокол IMAP. корпорація Майкрософт не гарантує точності контактних відомостей сторонніх виробників.

Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.


Властивості

Номер статті: 2563324 - Востаннє переглянуто: 19 лютого 2014 р. - Редакція: 7.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 3
 • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1
 • Microsoft Business Productivity Online Dedicated
 • Microsoft Exchange Online Dedicated
 • Microsoft Business Productivity Online Suite Federal
 • Microsoft Business Productivity Online Standard Suite
 • Windows Live@edu
 • Microsoft Office 365 for education
 • Microsoft Office 365 for enterprises
 • Microsoft Office 365 for small businesses
 • Microsoft Office 365 for government
Ключові слова: 
kbsurveynew vkbportal226 kbtshoot kbexpertiseinter o365 gwt kbmt KB2563324 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2563324

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com