Oprava: "Chyba při otevírání souboru protokolu instalace" chybová zpráva při pokusu nainstalovat nebo odinstalovat opravu hotfix serveru Host Integration Server a některé antivirové programy jsou nainsta...

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2566606 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu nainstalovat nebo odinstalovat opravu hotfix pro Microsoft Host Integration Server operace může selhat a následující chybová zpráva:
Při otevírání souboru protokolu instalace. Ověřte, zda zadané umístění souboru protokolu existuje a zapisovat.

Poznámka:K tomuto problému dochází v počítači, že má některé programy antivirový software, jako je například Forefront Endpoint Protection 2010, nainstalována a povolena.

Příčina

Tento problém nastává z důvodu problému časování. Při instalaci nebo odinstalování opravy hotfix, spustí se instalační program (Setup.exe) uzamčení souboru protokolu ve výhradním režimu. Potom spustí instalační program Msiexec.exe. Instalační program se pokusí zapsat do souboru protokolu před ukončí program. Některé antivirové programy však mohou způsobit uzavření souboru protokolu později, jako antivirový software skenuje soubory. Toto chování může způsobit Msiexec.exe při pokusu o přístup k souboru Setup.log přijímat narušení sdílení.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Microsoft Host Integration Server 2010

Opravy hotfix, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 2 Host Integration Server do roku 2010.

Další informace o tom, jak získat balíček kumulativní aktualizace, klepněte na následující číslo článku:
2616519 Balíček kumulativní aktualizace 2 pro Host Integration Server 2010

Microsoft Host Integration Server 2009

Opravy hotfix, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 2 pro Host Integration Server 2009.

Další informace o tom, jak získat balíček kumulativní aktualizace, klepněte na následující číslo článku:
2645939 Balíček kumulativní aktualizace 2 pro Host Integration Server 2009

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2566606 - Poslední aktualizace: 28. prosince 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
  • Microsoft Host Integration Server 2009
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2566606 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2566606

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com