Poprawka: "Wystąpił błąd podczas otwierania pliku dziennika instalacji" komunikat o błędzie podczas próby zainstalowania lub odinstalowania poprawki dla Host Integration Server, gdy są zainstalowane programy antywirusowe

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2566606 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Podczas próby zainstalowania lub odinstalowania poprawki dla programu Microsoft Host Integration Server, operacja może zakończyć się niepowodzeniem i wyświetlany następujący komunikat o błędzie:
Błąd podczas otwierania pliku dziennika instalacji. Sprawdź, czy lokalizacja pliku dziennika określonego istnieje i jest zapisywalny.

Uwaga Wiadomo, że ten problem występuje na komputerach, że ma niektóre programy oprogramowanie antywirusowe, takich jak Forefront punktu końcowego ochrony 2010, zainstalowane i włączone.

Przyczyna

Ten problem jest spowodowany brakiem czasu. Podczas instalowania lub odinstalowywania poprawki programu instalacyjnego (Setup.exe) jest uruchamiany, blokowania pliku dziennika w trybie wyłączności. Następnie program instalacyjny uruchamia Msiexec.exe. Program instalacyjny próbuje zapisać w pliku dziennika, zanim wyjście z programu. Jednak niektóre programy antywirusowe mogą powodować zamknięcie pliku dziennika będzie opóźniony w stosunku, jak oprogramowanie antywirusowe skanuje pliki. Takie zachowanie może powodować Msiexec.exe do odbierania naruszenie zasad współużytkowania przy próbie uzyskania dostępu do pliku Setup.log.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Program Microsoft Host Integration Server 2010

Poprawka, która rozwiązuje ten problem jest zawarta w zbiorczego pakietu aktualizacji 2 dla programu Host Integration Server 2010.

Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskiwania pakietu aktualizacji zbiorczej, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2616519 Zbiorczego pakietu aktualizacji 2 dla programu Host Integration Server 2010

Program Microsoft Host Integration Server 2009

Poprawka, która rozwiązuje ten problem jest zawarta w zbiorczego pakietu aktualizacji 2 dla programu Host Integration Server 2009.

Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskiwania pakietu aktualizacji zbiorczej, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2645939 Zbiorczego pakietu aktualizacji 2 dla programu Host Integration Server 2009

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2566606 - Ostatnia weryfikacja: 30 grudnia 2012 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
  • Microsoft Host Integration Server 2009
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2566606 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2566606

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com