OPRAVIŤ: „Súboru denníka inštalácie Error Opening"chybové hlásenie pri pokuse nainštalovať alebo odinštalovať rýchlu opravu pre hostiteľský Server integrácie, keď niektoré antivírusové program...

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2566606 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Pri pokuse nainštalovať alebo odinštalovať rýchlu opravu pre Microsoft Server Host integrácie, operácia môže zlyhať a zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
Chyba otvárania súboru denníka inštalácie. Overte, či zadané umiestnenie súboru denníka existuje a je zapisovateľný.

PoznámkaTento problém je známe, že sa vyskytujú v po?íta?i, že má niektoré programy antivírusový softvér, ako napríklad čele koncový bod ochranu 2010, nainštalované a zapnuté.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje z dôvodu problém časovania. Keď nainštalujete alebo odinštalujete rýchlu opravu, inštalačný program (Setup.exe) beží, uzamknutie súboru denníka vo výhradnom režime. Potom spustí inštalačný program Msiexec.exe. Inštalačný program sa pokúša zapisovať do súboru denníka pred program ukončí. Niektoré antivírusový softvér však môže spôsobiť zatvorenie súboru denníka spomalenej ako antivírusový softvér je skenovanie súborov. Toto správanie môže spôsobiť Msiexec.exe prijímať porušenie zdieľania pri pokuse o prístup k súboru Setup.log.

RIESENIE

Informácie o rýchlej oprave

Server Microsoft Host integrácie 2010

Rýchla oprava, ktorá rieši tento problém je súčasťou Kumulatívna aktualizácia balíka 2 hostiteľskej integrácie Server do roku 2010.

Ďalšie informácie o tom, ako získať balík Kumulatívna aktualizácia, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2616519 Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre hostiteľa integrácie Server 2010

Server Microsoft Host integrácie 2009

Rýchla oprava, ktorá rieši tento problém je súčasťou Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre hostiteľa integrácie Server 2009.

Ďalšie informácie o tom, ako získať balík Kumulatívna aktualizácia, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2645939 Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre hostiteľa integrácie Server 2009

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti "Platí pre".

Vlastnosti

ID článku: 2566606 - Posledná kontrola: 28. decembra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
  • Microsoft Host Integration Server 2009
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2566606 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2566606

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com