Informace o volném čase nejsou k dispozici při Org křížového dotazu se provádí ze starší verze serveru Exchange uživatele

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2567863 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář:

  • Můžete konfigurovat federační vztah důvěryhodnosti federace Brána Microsoft.
  • Vytvoření vztahu organizace s jinou organizací.
  • Organizace je smíšená organizace, která obsahuje 2010 Exchange Server a Exchange Server 2003.
  • Uživatel na serveru Exchange Server 2003 vyhledá informace o volném čase vzdáleného uživatele v jiné organizaci.

V tomto scénáři jsou zobrazeny znaky hash namísto informace o volném čase.

Příčina

Když uživatel aplikace Exchange 2003, který používá libovolné verze aplikace Outlook provádí požadavek dostupnost vzdáleného uživatele, cílové organizace může vrátit informace o volném čase ve formátu řetězce MergedOnly a znaky hash (žádné informace) pro vzdálené uživatele, zobrazí aplikace Outlook.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2 (SP2). Další informace o Exchange Server 2010 SP2 naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2 (SP2)

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Zvláštní problém s Exchange 2003 křížové Org vyhledávání byl zjištěn způsobené funkce Autodiscover selhání vzdáleného uživatele. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku:
2506820 Informace o volném čase vzdálené uživatele, jejichž poštovní schránka je umístěna na serveru Exchange Server 2003 nezobrazuje.

Vlastnosti

ID článku: 2567863 - Poslední aktualizace: 13. ledna 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbmt KB2567863 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2567863

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com