MS11-078: Опис оновлення системи безпеки для .NET Framework 3.5.1 Windows 7 SP1 і Windows Server 2008 R2 SP1: 11 жовтня 2011 року.

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2572077

Застосовується до

  • Microsoft .NET Framework 3.5.1
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

корпорація Майкрософт випустила бюлетень із безпеки MS11-078. Щоб переглянути бюлетень у повному обсязі, відвідайте один з таких веб-сайтах корпорації Майкрософт:

Як отримати допомогу і підтримку для цього оновлення системи безпеки

Для домашніх користувачів, ніякого заряду підтримка доступна за номером (866) PCSAFETY в Сполучених Штатах і Канаді або звернувшись до місцевого представництва корпорації Майкрософт. Щоб отримати додаткові відомості про спосіб звернення до місцевого представництва корпорації Майкрософт для підтримки проблеми з оновленнями безпеки відвідайте веб-сайт Microsoft міжнародної підтримки:
http://support.Microsoft.com/Common/International.aspx?rdpath=4
Північноамериканського клієнти можуть отримати миттєвий доступ необмежений email ніякого заряду підтримки або необмежений окремих чаті, відвідавши веб-сайту Microsoft:
http://support.Microsoft.com/OAS/default.aspx?&prid=7552
Для корпоративних клієнтів підтримка для оновлень безпеки доступна через контакти застосунок-служба технічної підтримки.

Щоб отримати додаткові відомості про це оновлення системи безпеки

Завантаження інформації

Центрі завантаження Microsoft для завантаження пропонується такий файл:

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Завантажити
Завантажити цей пакет оновлень.

Щоб отримати додаткові відомості про завантаження Майкрософт підтримує файли, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
119591 Як отримати файли технічної підтримки Майкрософт від інтерактивних служб
Microsoft цей файл перевірено на наявність вірусів. корпорація Майкрософт використала найбільш поточного Підтримка програмного забезпечення виявлення вірусів, що була доступна в день, який був розміщений файл. Файл зберігається на захищених серверах, які запобігають внесенню до файлу будь-яких несанкціонованих змін.

Необхідність перезавантаження

Це оновлення системи безпеки не потребує перезавантаження. Програма установки зупиняється потрібні служби, застосовує оновлення та перезапустить послуг. Однак, якщо потрібні служби неможливо зупинити будь-якої причини або, якщо потрібні файли, які використовуються, це оновлення потребує перезавантаження. Якщо ця проблема виникає, з'являється протокол IMAP про те, що радить перезавантаження.

Відомості про видалення

Для видалення цього поновлення безпеки, використовувати в запит на додавання або видалення програм елемент або на Програми та функції елемент панелі керування.

Щоб видалити оновлення інстальовано оновлення автономного інсталятора Windows (Wusa), /Uninstall ключ інсталяції або Панель керування, натисніть кнопку система та безпека, натисніть кнопку Перегляд установлені оновлення під Windows Updateі виберіть зі списку оновлень.

Відомості про заміну оновлення системи безпеки

Це оновлення системи безпеки не замінює оновлення випущені раніше безпеки.

Відомості про файл

Натисніть тут, щоб переглянути або Приховати відомості про файл

Властивості

Номер статті: 2572077 - Востаннє переглянуто: 3 липня 2012 р. - Редакція: 2.0
Ключові слова: 
kbsecvulnerability kbsecurity kbsecbulletin kbfix kbexpertiseinter kbbug atdownload kbmt KB2572077 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2572077

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com