FIX: Stav systému záloh začal zálohovania aplikácií tretích strán môže zlyhať, ak jeho spisovateľ VSS nemôže komunikovať s SQL Server v prostredí hostiteľskej integrácie Server 2009

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2579537 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
 • Funkciu transakcie integrátor pod súčasť servera nainštalovať počas inštalácie 2009 Microsoft hostiteľský integrácie Server (HI Server).
 • Nakonfigurujte transakcie integrátor funkciu na používanie vzdialený systém Microsoft SQL Server hostiť databázy hostiteľa začaté spracovania (HIP) SQL pomocou nástroja hostiteľskej integrácie Server Configuration.

V tomto scenári, jeho VSS spisovateľ služby (HisVSSWriter.exe) guľatina nasledujúce hlásenie udalosti zakaždým, ktoré aplikácia zálohovania súboru získava VSS spisovateľov, ktoré sú nainštalované v systéme:

Identifikácia: 307
Zdroj: Jeho VSS spisovateľ
Popis:
JEHO VSS spisovateľ služby mohli nie rozoznať SQL verzia spojené s HIP databázou.
Reťazec pripojenia: %1

V niektorých prípadoch zálohu stavu systému, ktorý aplikácia zálohovania tretej strany súboru spustí nemusí vždy dokončiť, ak sa vyskytuje tento scenár.

Poznámka Tento problém sa nevyskytne, keď vykonávate zálohu stavu systému pomocou Windows zálohovanie a obnovenie nástroj.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože jeho VSS spisovateľ služba má pripojenie na server SQL Server ktorý hosťuje HIP SQL databázy na určenie verzie servera SQL Server. JEHO VSS spisovateľ služba je nakonfigurovaná na spustenie pod lokálne systémové konto. Lokálne systémové konto nemá dostatočné povolenia sa pripojiť k vzdialenému systému servera SQL Server. Preto nemôže určiť verziu programu SQL Server, ktorý sa používa. JEHO VSS spisovateľ denníky udalostí 307 označovať problém, ktorý sa vyskytol.

RIESENIE

Rýchla oprava, ktorá odstráni tento problém je súčasťou Kumulatívna aktualizácia balíka 1 pre hostiteľa integrácie Server 2009.

Ďalšie informácie o tom, ako získať balík kumulatívnej aktualizácie, kliknite na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2587090Kumulatívna aktualizácia balíka 1 pre hostiteľa integrácie Server 2009

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

DALSIE INFORMACIE

JEHO VSS spisovateľ je nová funkcia programu Host integrácie Server 2009. JEHO VSS spisovateľ je implementovaný ako služba systému Windows, beží pod lokálne systémové konto. JEHO VSS spisovateľ služba nainštalovaná a začala, keď hostiteľský integrácie Server 2009 alebo BizTalk adaptéry pre hostiteľa systémy 2.0 je spustený na serveri so systémom Windows Server 2003 alebo novšie verzie a aspoň jeden z nasledovných funkcií je nainštalovaná:
 • Transakcia integrátor
 • BizTalk adaptér pre hostiteľa aplikácie
 • SNA brána

JEHO VSS spisovateľ poskytuje nasledujúce funkcie:
 • Zálohovanie a obnovovanie HI Serverconfiguration súboru (SOT.CFG)
 • Zálohovanie a obnovovanie transakcie integrátor HIP SQL databázy

Aktualizované jeho VSS spisovateľ bol zmenený na dokončenie týchto akcií, pred jeho VSS spisovateľ snaží zálohovať súbory, ktoré sú tu uvedené:
 • SQL Server názov, ktorý je zadaný hostiť HIP SQL databázy v konfigurácii transakcie integrátora je v porovnaní s názov lokálneho počítača na určenie, či server SQL Server je nainštalovaný lokálne alebo vo vzdialenom systéme. Ak server SQL Server je umiestnený na vzdialený systém, jeho VSS spisovateľ nepokúša sa pripojiť na server SQL Server.
 • JEHO VSS spisovateľ skontroluje, či hosť integrácie servera konfiguračný súbor (Com.cfg) existuje na lokálnom systéme. Ak súbor neexistuje, nie je pridaný do zoznamu súborov na zálohovanie.

  Poznámka Toto platí pre scenáre, kde vykonávate "nodeless" inštaláciu hostiteľskej integrácie Server 2009. To chcete urobiť, je nainštalovať iba transakcie integrátor funkciu za súčasť servera počas procesu inštalácie. Hostiteľský Server integrácie konfiguračný súbor (SOT.CFG) na nodeless zariadení hostiteľský integrácie Server neexistuje.

Vlastnosti

ID článku: 2579537 - Posledná kontrola: 28. septembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Host Integration Server 2009
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2579537 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2579537

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com