Ako riešiť problémy, ktoré zabraňujú používateľom zobraziť informácie o voľnom čase ostatných používateľov v programe Office Outlook 2007 a Outlook 2010 v Office 365

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2581088 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.

Nie ste si istí ktoré vydanie Office 365 používate? Zistite to na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Používam vylepšenú službu balíka Office 365?
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD


Dôležité: Tento článok sa týka iba používatelia v rámci organizácií, ktoré používajú výlučne Exchange Online a ktoré nemajú hybridné nasadenie medzi Exchange Online v Office 365 a lokálneho servera Exchange. Ak máte hybridného nasadenia, pozri nasledujúci článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
2667844 Používateľ nemôže zobraziť informácie o voľnom čase pre vzdialeného používateľa v hybridného nasadenia s lokálnym serverom Exchange a Exchange Online v Office 365
Tento článok obsahuje informácie o riešení problémov, ktoré bránia užívateľovi zobrazenie informácií o voľnom čase ostatných používateľov v programe Microsoft Office Outlook 2007 a v programe Microsoft Outlook 2010 v balíku Microsoft Office 365. Existuje niekoľko scenárov, kde používateľ môže byť schopný zobraziť informácie o voľnom čase:
 • Používateľ pokúsi naplánovať schôdzu kalendára.
 • Používateľ pokúsi zobrazenie dostupnosti ďalších používateľov v programe Outlook.
V týchto scenároch, používateľ môže byť schopný zobraziť informácie o voľnom čase, pretože program Outlook sa nemôže pripojiť k službe Exchange dostupnosť a služby Exchange Autodiscover.

Predtým, ako budete riešiťPri riešení problémuOstatné metódy riešenia problémov

POSTUP

Predtým, ako budete riešiť

Predtým, ako budete riešiť problém, uistite sa, že obe nasledujúce podmienky sú pravdivé.

Uistite sa, že používateľ je prihlásený na portáli Office 365 a spustil nástroja Office 365 Desktop Setup

Office 365
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
zrútil ikona
Ďalšie informácie o tom, ako nastaviť váš desktop Office 365, choďte na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:

Použiť môj súčasný desktop aplikácie balíka Office s Office 365
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
zrútil ikona
Úrad 365 pred upgrade
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
zrútil ikona
Ďalšie informácie o nastavení počítača pre Office 365 pred upgrade, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:

Nastavenie počítača na používanie balíka Office 365
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
zrútil ikona
Nástroja Office 365 Desktop Setup nainštaluje niekoľko dôležitých aktualizácií pre program Outlook a ďalšie aplikácie. Tieto aktualizácie sú potrebné sa uistiť, že program Outlook môžete pripojiť k Office 365 úspešne.

Uistite sa, že počítač spĺňa systémové požiadavky pre Office 365

Ďalšie informácie o systémových požiadavkách Office 365, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:

Softvérové požiadavky pre Office 365 pre podniky

Ak inštaláciu balíka Office sa aktualizuje, test a zistite, či problém je vyriešený tým, že pokúsi načítať informácie o voľnom čase. Ak problém nie je vyriešený, použite postupy v sekcii "Riešenie problému".

Pri riešení problému

Ak chcete vyriešiť tento problém, použite jeden alebo viaceré z nasledujúcich metód, ako vašej situácii najvhodnejší.


Riešenie problémov s dostupnosť služieb prístupu

Kroky 1 až krok 3 v tejto sekcii sú kroky, ktoré môžete použiť na pomoc izolovať zdroj problému. Na základe výsledkov týchto metód, mali by ste byť schopný izolovali v lokálnom počítači alebo v konfigurácii organizácii.

Krok 1: Potvrďte, že používateľské konto prístup dostupnosť služby v službe Exchange Online
Načítavajú sa informácie o voľnom čase z Online systému Exchange vyžaduje prístup k dostupnosti služby. Dostupnosť koncové body služby dodávajú služby Autodiscover Ak profil programu Outlook je nakonfigurovaný. V závislosti na konfigurácii, ktorú používa vaša organizácia, môže byť služba Autodiscover nakonfigurovaný poukázať na lokálnom prostredí alebo priamo na serveroch Exchange Online. Je dôležité potvrdiť, že služba Autodiscover reaguje na žiadosti od užívateľov, ktorí nemôže načítať informácie o voľnom čase. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Stiahnuť a nainštalovať Microsoft Online služby diagnostika a zapisovanie do denníka (MOSDAL) podpora Toolkit od nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
  http://www.Microsoft.com/download/en/details.aspx?ID=626
 2. Spustiť MOSDAL podporu Toolkit, vyberte E-mail a kalendár s Exchange Online na Office 365 kartu, a potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 3. Keď sa zobrazí výzva na zadanie poverení, zadajte svoje užívateľské meno alebo prihlasovanie adresa, a potom kliknite na tlačidlo ďalej.

  Heslo nie je uložené a používa sa iba na simuláciu pokus o overenie a zapísať výsledky.
 4. Po dokončení správy kliknite na Exit a Zobraziť súbory.

  Poznámka: Môžete manuálne otvoriť súbory výsledky tým, že pôjdete do priečinka Documents\MOSDAL.
 5. V správe, vyhľadajte priečinok \Admin_Applications\Exchange\Exchange_RCA a potom skontrolujte súbor Results.html.
  • Ak je test úspešný, uvidíte výsledky úspešnej Autodiscover dotazu. Výsledky vám ukáže zoznam adries URL, ktoré sú poskytované služby Autodiscover v súbore Results.html. Úspešné výsledky mal podobať nasledujúce.

   Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
   Screen shot Remote Connectivity Analyzer výsledky z Microsoft Online služby diagnostika a zapisovanie, ukazuje dotaz úspešný Autodiscover.
  • Ak test nebude úspešný, Úrad 365 správca by mal uistite sa, že služba Autodiscover správne nastavené vo vašej organizácii. Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, nájdete v časti "krok 3: vytvoriť alebo upraviť záznam Autodiscover kanonický názov (CNAME) alebo záznam Autodiscover SRV" sekcii.
Poznámka: Môžete tiež spustiť tento test pomocou nástroja Microsoft Remote Connectivity Analyzer. Prístup k tomuto nástroju, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
https://testconnectivity.Microsoft.com/

Krok 2: Použitie nástroja automatickej konfigurácie e-mailu Test určiť, či program Outlook môžete pripojiť k službe Autodiscover
Keď potvrdíte, že služba Autodiscover pracuje externe pre vašu organizáciu, určiť, či služba Autodiscover funguje správne z lokálneho počítača. Zistiť, či služba Autodiscover a dostupnosť služieb pracujú od Outlook pomocou nástroja Test automatickej konfigurácie e-mailu. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Spustite program Outlook.
 2. Podržte stlačený kláves Ctrl, kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu programu Outlook v oblasti oznámení a potom kliknite na tlačidlo Test automatickej konfigurácie e-mailu.
 3. Skontrolujte, či na správnu e-mailovú adresu do poľa E-mailová adresa .
 4. V okne Automatická konfigurácia e-mailu Test , kliknutím zrušte začiarknutie políčka Použitie Guessmart a Secure Guessmart overovanie políčko.
 5. Začiarknite políčko Použiť službu AutoDiscover , a potom kliknite na tlačidlo Test.
Uistite sa, že tento test je úspešný a že Outlook môžete získať správne adresy URL služby Availability. Úspešné výsledky podobajú takto.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Screen shot testovanie automatickej konfigurácie e-mailu okne, zobrazenie začiarknuté políčka použitie Guessmart a úspešný výsledok.


Ak tento test nebude úspešný, lokálny počítač nemožno pripojiť k službe Autodiscover. Nižšie sú uvedené niektoré bežné príčiny, ktoré môžu spôsobiť tento problém:
 • Miestne firewall blokuje Outlook pripojiť k službe Autodiscover.
 • Nástroja Office 365 Desktop Setup nebol bol spustený na počítači.
Okrem toho nájdete v časti "Iné spôsoby" pre viac informácií o ďalšie metódy, ktoré môžete použiť na vyriešenie problému.Krok 3: Vytvoriť alebo upraviť záznam CNAME služby Autodiscover kanonický názov () alebo záznam Autodiscover SRV
Vlastné je doménou akékoľvek ako predvolené DomanName. onmicrosoft.com, ktorý sa pridáva do balíka Office 365. Ak vaša organizácia používa vlastné domény v službe Exchange Online a všetci používatelia boli prenesené do balíka Office 365, DNS záznamy musia byť nakonfigurovaný na presmerovanie používateľov, prenesený na koncové body služby Exchange Online služby Autodiscover. Mali by ste vytvoriť záznam CNAME služby autodiscover.doména contoso.com poukázať na autodiscover.outlook.com.

Poznámka: Ak vaša organizácia koexistencie, budete musieť poukázať vaše služby autodiscover.doména contoso.com Záznam CNAME do lokálneho prostredia.

V tomto prípade doména contoso.com je zástupný symbol pre meno domény vašej spoločnosti.

Záznam Autodiscover CNAME musí obsahovať nasledujúce informácie:
 • Prezývka: autodiscover
 • Cieľ: autodiscover.outlook.com
Ďalšie informácie o tom, ako použiť záznam CNAME na povolenie pripojenia programu Outlook nájdete na webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://help.Outlook.com/en-US/140/cc950655(d=Loband).aspx? sl = 1
Poznámka: V niektorých prípadoch koexistencia Autodiscover záznamov môže stále odkazuje na lokálnom prostredí. Tieto záznamy musia byť tiež potvrdené.

Ostatné metódy riešenia problémov

Nasledujúce metódy môžu tiež riešenia bežných problémov voľnom.

Spustite program Outlook s prepínač /cleanfreebusy

Program Outlook má niekoľko prepínačov príkazového riadka, ktoré môžete použiť na opravu problémov. Oprava voľnom, postupujte nasledovne:
 1. Zatvorte program Outlook.
 2. Ak chcete určiť cestu Outlook.exe, postupujte nasledovne:
  1. Kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na nájsťa potom kliknite na položku súbory alebo priečinky.
  2. Do poľa nazvaný napíšte Outlook.exe, a potom kliknite na tlačidlo Nájsť teraz.
  3. Všimnite si cestu spustiteľného programu Outlook pre referenčného.
   • V programe Outlook 2007, predvolená cesta je \Program Files\Microsoft Office\Office12\Outlook.exe.
   • Pre aplikáciu Outlook 2010, predvolená cesta je \Program Files\Microsoft Office\Office14\Outlook.exe.
  4. Na súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Zavrieť.
 3. Kliknite na tlačidlo Start a potom kliknite na položku Run.
 4. Do poľa Otvoriť zadajte cestu programu Outlook (vrátane názvu súboru v ceste), stlačte medzerník raz, a potom zadajte /CleanFreeBusy.

  Príkaz príkazového riadka pre program Outlook 2007 je napríklad takto:
  "C:\Program Files\Microsoft Office\Office12\Outlook.exe" /Cleanfreebusy
  Poznámka: Úplná cesta musí byť v úvodzovkách zachovať dlhé názvy súborov.
 5. Určiť, či sa problém stále vyskytuje.

Určenie, či hodnota databázy registry UseLegacyFB je nakonfigurovaný

Dôležité: Táto metóda obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Ak databázu Registry upravíte nesprávne, môžu nastať vážne problémy. Postupujte preto presne podľa týchto krokov. Na dosiahnutie lepšej ochrany je pred úpravou databázu Registry vhodné zálohovať. Umožní vám to obnoviť databázu Registry, ak sa vyskytnú problémy. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy Registry získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756 Ako zálohovať a obnoviť databázu Registry v systéme Windows

Ak vaša organizácia nedávno migrována do balíka Office 365, Outlook 2007 mohol stále nakonfigurovaný na používanie položky databázy registry, ktorý bol prenesený z predchádzajúceho prostredia. Tento záznam núti Outlook používať účet voľnom správy vo verejnom priečinku "program Schedule+ o voľnom". Verejné priečinky nie sú používané službou Exchange Online na voľnom. Na určenie či existuje táto konfigurácia, postupujte nasledovne:
 1. Spustite Editor databázy Registry.
 2. Vyhľadajte a rozbaľte nasledujúci podkľúč databázy registry:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Offlice\12.0\Outlook\Options\Calendar
 3. Vyhľadajte položku databázy registry UseLegacyFB. Ak položka databázy registry UseLegacyFB existuje, odstráňte položku. Alebo zmeňte hodnotu položky UseLegacyFB databázy registry na 0.Poznámka: Ak používateľ môže zobraziť informácie o voľnom čase pre všetkých ostatných používateľov s výnimkou jedného užívateľa, problém je s konkrétne užívateľa ktorého informácie voľnom používateľ nemôže zobraziť. Riešenie problémov s tento konkrétny užívateľ vidieť prečo používateľa klienta programu Outlook publikovať informácie o voľnom čase.

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite naKomunita používateľov balíka Office 365.

Vlastnosti

ID článku: 2581088 - Posledná kontrola: 3. júla 2014 - Revízia: 17.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
o365 mosdal4.5 o365a o365e o365p kbgraphxlink o365m o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade gwt guided walk through kbtshoot kbgraphic kbmt KB2581088 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2581088

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com