Як виправити неполадки, які заважають користувачу переглядати відомості про доступність інших користувачів в Office Outlook 2007 і Outlook 2010 у службі Office 365

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2581088 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Не впевнені, який випуск Office 365 ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення


Важливо. Ця стаття стосується лише користувачів в організації, які використовують Exchange Online виключно і які не мають гібридне розгортання між Exchange Online, у службі Office 365 і локальний сервер Microsoft Exchange. Якщо ви маєте гібридне розгортання, прочитайте статтю в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2667844 Користувач не може переглянути відомості про доступність для віддаленого користувача співіснування на локальному сервері Exchange і Exchange Online у службі Office 365
Ця стаття містить відомості про усунення проблем, які заважають користувачу переглядати відомості про доступність інших користувачів в Microsoft Office Outlook 2007 і у програмі Microsoft® Outlook® 2010 у Microsoft Office 365. Існує декілька сценаріїв можливого, де користувач може бути не вдалося переглянути відомості про зайнятість:
 • Користувач намагається Запланувати нараду програма-календар.
 • Користувач намагається переглянути доступність інших користувачів в Outlook.
У цих сценаріях користувач не вдалося переглянути відомості про зайнятість, оскільки Outlook не вдалося підключитися до служби обміну доступності та для служби автовизначення конфігурації сервера Exchange.

Перш ніж ви виправляєте неполадкуВиправлення цієї неполадкиІнші методи виправлення неполадок

ПРОЦЕДУРА

Перш ніж ви виправляєте неполадку

Перед тим, як виправити цю проблему, переконайтеся, що виконуються такі умови.

Переконайтеся, що користувач вхід до служби Office 365 і має запуску Office 365 засобом настроювання робочого стола

Office 365
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Згорнутий динамічна піктограма
Щоб отримати додаткові відомості про те, як встановити ваш робочий стіл для Office 365, перейдіть на веб-сайті Microsoft:

Використовувати мої поточні програми Office робочого стола Не на роботі 365
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Згорнутий динамічна піктограма
Попередньо оновлення Office 365
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Згорнутий динамічна піктограма
Щоб отримати додаткові відомості про спосіб налаштування робочого стола Office 365 попередньо оновлення перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:

Настроювання робочого стола Office 365
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Згорнутий динамічна піктограма
Office 365 засобом настроювання робочого стола інсталює кілька важливих оновлень для Outlook та інших програм. Ці оновлення не потрібно, щоб переконатися, що Outlook можна підключитися до Office 365 успішно.

Переконайтеся, що комп’ютер-зразок відповідає вимогам до системи для Office 365

Щоб отримати додаткові відомості про вимоги до системи для Office 365 перейдіть на веб-сайті Microsoft:

Вимоги до програмного забезпечення для Office 365 для бізнесу

Якщо інсталяція Office оновлюється, перевірити, щоб визначити, чи вирішено проблему, намагаючись отримати відомості про зайнятість. Якщо проблема не усунута, використайте способи у розділі "Виправлення неполадок питання".

Виправлення цієї неполадки

Щоб виправити цю неполадку, скористайтеся одним із нижченаведених методів, відповідно до вашої ситуації.


Усунення проблем: наявність доступу до застосунок-служба

Кроки 1-кроці 3 у цьому розділі є кроки, які можна використовувати, щоб допомогти ізолювати джерело питання. За підсумками цих методів, ви повинні мати можливість ізолювати проблему на локальному комп'ютері або в конфігурації вашої організації.

Крок 1: Підтвердити, що обліковий запис А комп'ютера користувача можна отримати доступ до служби доступності у службі Exchange Online
Отримання відомостей про зайнятість із Exchange Online вимагає доступу до служби доступності. Кінцеві точки служби доступності забезпечені служби автовизначення коли профіль Outlook налаштовано. Залежно від конфігурації, яка використовується у вашій організації служби автовизначення може бути налаштовано на точку локальному середовищі або безпосередньо до серверів Exchange Online. Важливо, щоб підтвердити, що служби автовизначення реагує на запити від користувачів, які не вдалося отримати відомості про зайнятість. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Завантажте та встановіть онлайн застосунок-служба центру діагностики Microsoft і підтримки інструментарій журналювання (MOSDAL) з веб-сайт корпорації Майкрософт:
  http://www.Microsoft.com/Download/EN/Details.aspx?ID=626
 2. Запустити MOSDAL підтримки інструментарій, виберіть по електронній пошті та календарю зі службою Exchange Online у Office 365 і на вкладці натисніть кнопку Далі.
 3. Відповідь на запит для введення фінансові дані, введіть свій Ідентифікатор користувача або входу адресу і натисніть кнопку Далі.

  Ваш пароль не збережені і використовується тільки для імітації спроба аутентифікації і контролю журнал результати.
 4. Коли закінчите звіту, натисніть вийти і показати файли.

  Примітка. Вручну доступу до файлів результатів, перейшовши до папки Documents\MOSDAL».
 5. У доповіді знайдіть каталог вхідних повідомлень \Admin_Applications\Exchange\Exchange_RCA та перегляньте файл Results.html.
  • Якщо відповідає, ви бачите результати успішної автовизначення запит на змінення. Результати покаже список URL-адрес, які передбачені порядком служби автовизначення конфігурації сервера у файлі Results.html. Успішні результати повинні мати такий вигляд.

   Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
   Знімок екрана результати аналізу дистанційного підключення онлайн застосунок-служба центру діагностики Microsoft та журналювання, показуючи успішного автовизначення запит на змінення.
  • Якщо тест не увінчалися успіхом, Office 365 адміністратора повинні переконатися, що служби автовизначення правильно настроєно у вашій організації. Щоб отримати додаткові відомості про те, як це зробити, див на "Крок 3: створювати або змінювати автовизначення канонічне ім'я (CNAME) запис А бізнес-партнера або запис А бізнес-партнера SRV автовизначення" розділу.
Примітка. Ви також можете запустити цей тест за допомогою засобу Microsoft аналізатора дистанційного підключення. Щоб скористатися перевагою цим засобом, перейдіть на веб-сайті Microsoft:
HTTPS://testconnectivity.Microsoft.com/

Крок 2: Перевірка автоконфігурації електронна пошта інструмент для визначення, чи Outlook підключатися до служби автовизначення
Після того як ви підтвердите, що служби автовизначення працює зовні для своєї організації, визначити, чи служби автовизначення правильно працює з локального комп'ютера. Інструмент Перевірка автоконфігурації електронна пошта для визначення, чи служби автовизначення та служби доступності працюють з Outlook. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Запустіть Outlook.
 2. Утримуйте натиснутою клавішу Ctrl, клацніть правою кнопкою миші піктограму Outlook в області оповіщень і виберіть команду Перевірка автоконфігурації електронна пошта.
 3. Перевірте, чи правильну електронну адресу в полі адреса електронна пошта .
 4. У вікні Перевірка автоконфігурації електронна пошта клацніть зніміть прапорець поруч із пунктом Використовувати Guessmart і на безпечну перевірку Spa Guessmart прапорець.
 5. Встановіть прапорець поруч із пунктом Використовувати автовизначення і натисніть кнопку перевірити.
Переконайтеся, що це випробування буде успішним, і що Outlook можна отримати правильні URL-адреси для служби доступності. Успішні результати мати такий вигляд.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Скріншот протестувати автоконфігурації електронна пошта вікно, показ, що встановлено прапорець використовувати Guessmart і успішних випробувань результат.


Якщо цей тест не увінчалися успіхом, локальний комп’ютер-зразок може бути не вдалося підключитися до служби автовизначення. Нижче наведено деякі поширені причини, які можуть викликати цей номер:
 • Місцеві брандмауер блокує Outlook від підключення до служби автовизначення.
 • Office 365 засобом настроювання робочого стола не було запускати на комп'ютері.
Крім того, у розділі "Інші методи" для отримання додаткової інформації про інші методи, які можна використовувати, щоб вирішити цю проблему.Крок 3: Створювати або змінювати канонічне ім'я () запис А CNAME автовизначення або автовизначення запис А SRV
Користувальницькі домен – це будь-який домен, використовуваного за промовчанням DomanName. onmicrosoft.com, який додається в Office 365. Якщо ваша організація використовує настроюваних доменів у службі Exchange Online та всіх користувачів було перенесено до Office 365, запис А бізнес-партнера DNS, які повинні бути налаштовані на переспрямовування користувачів перенесений кінцеві точки служби Exchange Online автовизначення. Ви повинні створити запис А CNAME для служби автовизначення.contoso.com вказує на autodiscover.outlook.com.

Примітка. Якщо ваша організація співіснування, можливо, доведеться вказати ваш автовизначення.contoso.com запис А CNAME на локальному середовищі.

У цьому випадку, contoso.com є рамкою для ім'я домену вашої компанії.

запис А автовизначення CNAME має містити таку інформацію:
 • Псевдонім: автовизначення
 • Мета: autodiscover.outlook.com
Щоб отримати додаткові відомості про сценарій виконання запису CNAME для підключення програми Outlook перейдіть на веб-сайті Microsoft:
http://Help.Outlook.com/EN-US/140/cc950655(d=loband).aspx? sl = 1
Примітка. В певних сценаріях співіснування автовизначення запис А бізнес-партнера можуть як і раніше, який вказує на локальному середовищі. Ці запис А бізнес-партнера також повинен бути підтверджений.

Інші методи виправлення неполадок

Такі методи можуть також вирішення поширених проблем вільний/зайнятий Вільний час.

Запустіть Outlook разом із /cleanfreebusy перемикач

Outlook має кілька параметри командний рядок, які можна використовувати для усунення помилок. Щоб відновити зайнятості, виконайте такі дії:
 1. Закрийте Outlook.
 2. Щоб визначити шлях Outlook.exe, виконайте такі дії:
  1. Натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт знайтита виберіть файли або папки.
  2. У поле ім'я введіть Outlook.exeа потім кнопку Знайти.
  3. Занотуйте шлях до виконуваного файлу Outlook для довідки.
   • Для Outlook 2007 за промовчанням шлях є \Program Files\Microsoft Office\Office12\Outlook.exe.
   • Для Outlook 2010 за промовчанням шлях є \Program Files\Microsoft Office\Office14\Outlook.exe.
  4. У меню файл виберіть пункт закрити.
 3. Натисніть кнопку Пускі виберіть пункт запустити.
 4. У полі Відкрити введіть шлях Outlook (включити ім'я файлу шлях), натисніть клавішу пробіл один раз а потім введіть /CleanFreeBusy.

  Наприклад, команди командний рядок для Outlook 2007 виглядає наступним чином:
  /Cleanfreebusy "C:\Program Office\Office12\Outlook.exe відомості"
  Примітка. повний шлях має бути в лапках для збереження довгі імена файлів.
 5. Визначити, чи є неполадки виникають надалі.

Визначити, чи налаштований UseLegacyFB реєстрі значення

Важливо. Цей метод містить кроки, які говорять вам, як змінити реєстр. Проте неправильне внесення змін до реєстру може призвести до серйозних неполадок. Тому переконайтеся, що ви виконуєте зазначені інтерактивні елементи ретельно. Для додаткового захисту створіть архівувати реєстру перед внесенням змін. Тоді ви зможете відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про архівацію та відновлення реєстру, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
322756 архівувати та відновлення реєстру Windows

Якщо ваша організація нещодавно мігрували до Office 365, Outlook 2007 може ще бути настроєно на сценарій виконання запис А реєстру, який був перенесені з попереднього середовища. Ця запис А сил для сценарій виконання облікового запису вільний/зайнятий Вільний час протокол IMAP "Schedule + вільний/зайнятий час" спільної папки Outlook. Спільні папки не використовуються Exchange Online для зайнятість. Щоб визначити, чи існує ця конфігурація, виконайте такі дії:
 1. Запустіть редактор реєстру.
 2. Знайдіть і розгорніть такий підрозділ реєстру:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Offlice\12.0\Outlook\Options\Calendar
 3. Знайдіть запис А реєстру UseLegacyFB. Якщо запис А реєстру UseLegacyFB існує, видаліть запис А. Або змініть значення на UseLegacyFB запис А а реєстру на 0.Примітка. Користувач може переглядати відомості про доступність для всіх інших користувачів, за винятком одного користувача, що проблема полягає з конкретного користувача яких відомості про зайнятість що користувач не бачитиме. Усунення проблем: для цього конкретного користувача див. Чому користувача Outlook client неможливо опублікувати відомості про зайнятість.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до наOffice 365 спільноти.

Властивості

Номер статті: 2581088 - Востаннє переглянуто: 3 липня 2014 р. - Редакція: 16.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 mosdal4.5 o365a o365e o365p kbgraphxlink o365m o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade gwt guided walk through kbtshoot kbgraphic kbmt KB2581088 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2581088

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com