Усунення MMSSPP синхронізацію повідомлень про помилки в Office 365, присвячений

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2590119 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Ця стаття містить список кодів помилок синхронізації Microsoft вдалося застосунок-служба служби Ініціалізація постачальника (MMSSPP) разом з резолюцій до помилок, що представляють ці коди.

На даний момент клієнтами можна знайти список MMSSPP синхронізації помилок синхронізації. MMSSPP синхронізація доповіді наводиться Microsoft Office Outlook 365, присвячений клієнтам 1 раз на добу.

Примітка. Якщо клієнти хочуть отримувати помилка синхронізації повідомляє про більш часто, вони можуть надсилати зміни запит через службу доставки менеджера. Частота звітів може бути збільшено до не більше ніж один раз на MMSSPP циклі синхронізації ILM.

Всі помилки синхронізації (тобто ті помилки, код якого починається з "ДП"), мати такий же вплив незалежно від певної синхронізації помилка. Опис цього впливу наступним. Підготовки помилки (тобто, ці помилки чиї коди починаються з «Ре») не мають що вплив.

Синхронізація загальних помилок вплив

Якщо об'єкт був раніше синхронізовані без помилок до каталогу MSO відбулася, MMSSPP, не будете синхронізувати будь-які нові зміни атрибутів об'єкту на MSO відбувся глобальний список адрес (GAL). Якщо це перший раз, що цей об'єкт синхронізується MMSSPP, об'єкт не буде синхронізовано до каталогу MSO відбулася. Будь-які атрибуту поновлення клієнтів об'єкта, наприклад нова пошта адреса або нового або видаленого Група членства, не буде синхронізовано до каталогу MSO відбулася. Тому такого атрибута оновлення не буде видно в MSO відбулася Гал поки ця помилка Виправлена через резолюції, яка згадується в розділі "певної синхронізації помилка впливу". Вплив заяви, перелічених у певної синхронізації протокол IMAP про помилки є все на додаток до загального впливу, які згадані тут. Якщо немає ніякого додаткового впливу, пояснення буде прочитати наступним чином:
Немає ніякого додаткового впливу. Див на "Синхронізація загальних помилок вплив"розділ на початку цієї статті Опис вплив цієї помилки синхронізації.

Додаткові відомості

Примітка. Під Вільний час пошуку помилок синхронізації слід використовувати джерело Відмітне ім'я (DN) об'єкта. Якщо джерело DN не працює, ви повинні використовувати керований DN об'єкта.


Примітка. Помилки, які пов'язані з груп та членство в групах, див на "Відсутні учасник групи розсилки"розділу.
  • SE1008No targetAddress користувача об'єкта

    об'єкт USER не має поштової скриньки (homeMDB), і немає не значенням targetAddress . Це призводить до помилки діагностує.

    Вплив: Немає ніякого додаткового впливу. Див на "Синхронізація загальних помилок вплив"розділ на початку цієї статті Опис вплив цієї помилки синхронізації.

    Роздільної здатності:Створення поштової скриньки для користувача об'єкта. Або вказувати значенням targetAddress наявній поштовій скриньці.

  • Неприпустиме SE1101The пошти значення атрибута

    Формат простий Поштовий переказ протоколу SMTP поштова адреса неправильна або містить непідтримувану символів.

    Вплив:Якщо клієнт поштової скриньки присутня, це не вдалося перенести до каталогу MSO відбулася поки цю проблему і дає.

    Роздільної здатності:Атрибут пошти повинні бути скориговані, перш ніж MMSSPP може поновитися sync. Щоб отримати додаткові відомості про те, як усунути формат адреси SMTP, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
    316061 XADM: SMTP роз'єм повертає протокол IMAP про помилку, коли неприпустимі символи використовуються

  • SE1102 пошти значення атрибута не знаходиться в списку керованих доменів SMTP

    SMTP-суфікс атрибут пошти не перебуває у списку доменів SMTP, що дозволено мати підготовку поштової скриньки. (Цей список є також вдалося список доменів SMTP).

    Вплив:Якщо клієнт поштової скриньки присутня, це не вдалося перенести до каталогу MSO відбулася поки цю проблему і дає.

    Роздільної здатності: Контактна MSO, якщо цей домен SMTP повинні бути додані до списку керованих доменів SMTP. Або виправити на електронну адресу, якщо вона неприпустима.
    • MMSSPP очікує всі об'єкти користувача, які мають поштової скриньки (homeMDB або настроюється поштової скриньки індикатор тег [CMIT]) у клієнта локальний системи пошти пошта адреси, що має суфікс у списку керованих доменів SMTP.
    • Єдиним винятком виникає, коли значенню targetAddress також встановити. Наприклад, виключення відбувається, коли клієнт поштової скриньки не розміщення на локальному, але є зовнішніми по відношенню до клієнта системи пошти.
    • ЗастереженняЯкщо поштова адреса змінилася на об'єкт клієнта так що його суфікса не у списку керованих доменів SMTP більше, якщо цей користувач мав MSO відбулася поштової скриньки, MSO відбулася поштової скриньки буде deprovisioned і SE1153 помилка синхронізації буде згенерований. Щоб отримати додаткові відомості про помилку синхронізації SE1153 див. SE1153.

  • Атрибут SE1103Mail має значення null

    Атрибут пошти не встановлено на групи або об'єктом контактну (значення null).

    Вплив:Немає ніякого додаткового впливу. Див на "Синхронізація загальних помилок вплив"розділ на початку цієї статті Опис вплив цієї помилки синхронізації.

    Роздільної здатності:Призначити пошти значення атрибута об'єкта у лісовій замовника.

    Примітка. MMSSPP очікує, що всі групи і контактів об'єктів мають визначені, дійсні SMTP адреса електронна пошта.

  • SE1104The targetAddress не є справжньою

    Атрибут targetAddress не є присутнім на контактну об'єкт (null значення). Всі контактів об'єктів, які мають адресу електронна пошта у списку керованих доменів SMTP повинні мати їх значенням targetAddress , вказуючи на зовнішню адресу SMTP.

    Вплив:Немає ніякого додаткового впливу. Див на "Синхронізація загальних помилок вплив"розділ на початку цієї статті Опис вплив цієї помилки синхронізації.

    Роздільної здатності:Призначити дійсні зовнішніх targetAddress значення для кожного постраждалих контактів об'єкта.

    Примітка. Приклад дійсні targetAddress значення полягає в наступному:
    SMTP:userA@domainX.fabrikam.com

  • SE1106 Пошти значення атрибута не є унікальним

    Іншого об'єкта в одному з MMSSPP синхронізація сферу, ліси замовника має ту саму адресу пошта.

    Вплив: Якщо клієнт поштової скриньки присутня, це не вдалося перенести до каталогу MSO відбулася поки цю проблему і дає.

    Роздільної здатності:Змініть атрибут пошти унікальну цінність. Використовуйте такий запит протоколу доступу легкий каталогів (LDAP) для визначення об'єктів, які мають ту саму адресу пошта:
    (&(|(objectCategory=user)(objectCategory=contact)(objectCategory=group))(mail=<email>))
    Наприклад, запит на електронну адресу Kim.Akers@contoso.com приблизно такого вигляду:
    (&(|(objectCategory=user)(objectCategory=contact)(objectCategory=group))(mail=Kim.Akers@contoso.com))

  • Неприпустиме значення targetAddress SE1107The

    Формат значенням targetAddress неправильне або містить непідтримувану символів.

    Вплив: Немає ніякого додаткового впливу. Див на "Синхронізація загальних помилок вплив"розділ на початку цієї статті Опис вплив цієї помилки синхронізації.

    Роздільної здатності: Значенням targetAddress повинно бути виправлена. Щоб отримати додаткові відомості про те, як усунути формат адреси SMTP, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
    316061 XADM: SMTP роз'єм повертає протокол IMAP про помилку, коли неприпустимі символи використовуються
    • Якщо поштової скриньки не перебуває в MSO, доменний суфікс targetaddress користувача пошти об'єктів не повинно бути у списку керованих доменів SMTP.
    • Якщо ім’я поштової скриньки розміщення в MSO, суфікс домену targetaddress користувача пошти об'єктів повинна бути у списку керованих доменів SMTP (якщо опція Новий найняти підготовку поштової скриньки встановлюється в OFF) або бути пустим (Якщо Нові найняти підготовку поштової скриньки параметр має значення Далі).
    • Приклад дійсні targetAddress значення полягає в наступному:
      SMTP:userA@domainX.fabrikam.com
    • Переконайтеся, що значенням targetAddress не включає в себе білий простір або інші неприпустимий символ. Кінцеві пробіли є неприпустимими і особливо важко побачити.

  • SE1112 Значенням targetAddress є у списку керованих доменів SMTP

    SMTP-суфікс значенням targetAddress вказує на вдалося список доменів SMTP.

    Вплив:Немає ніякого додаткового впливу. Див на "Синхронізація загальних помилок вплив"розділ на початку цієї статті Опис вплив цієї помилки синхронізації.

    Роздільної здатності:Змінення суфікса значенням targetAddress так що суфікс вказує на домен, який не перебуває у списку керованих доменів SMTP і тому не може бути сферу за підготовку поштової скриньки. Ці об'єкти мають поштової скриньки, розміщеної на зовнішню систему (тобто, не на системі пошти приміщеннях замовника) і буде синхронізовано до каталогу MSO відбулася як користувачів із підтримкою пошти.

  • SE1115The пошти не збігається значенням targetAddress об'єктом контактну

    Атрибут пошти контактної об'єкта не перебуває у списку керованих доменів SMTP, та значенням targetAddress не відповідає атрибут пошти. MMSSPP очікує, що всі внутрішні контактів об'єктів, які мають суфікс домену пошти адреси зі списку доменів SMTP встановити відповідні атрибути пошти та targetAddress .

    Вплив:Немає ніякого додаткового впливу. Див на "Синхронізація загальних помилок вплив"розділ на початку цієї статті Опис вплив цієї помилки синхронізації.

    Роздільної здатності: Пошта та targetAddress атрибути повинні відповідати для всіх внутрішніх контактів об'єктів. Внутрішніми контактами є ті, які мають суфікс пошти у списку керованих доменів SMTP.

  • SE1117 проксі адресу значення не є унікальним

    Атрибут proxyAddresses проксі містить повторювані адресу в одному з MMSSPP синхронізація сферу, ліси замовника. Інший об'єкт вже має той же адресу проксі-сервера її атрибут Microsoft вдалося proxyAddresses . Повторювані керованих proxyAddress – багатозначний атрибут може виходити від одного з таких атрибутів:
    • Атрибут пошти джерело
    • Джерело proxyAddress – багатозначний атрибут
    • Атрибут TargetAddress джерело

      Примітка. Цей атрибут протікає керованих схеми служба Active Directory як вторинний proxyAddress – багатозначний атрибут.


    Вплив:Немає ніякого додаткового впливу. Див на "Синхронізація загальних помилок вплив"розділ на початку цієї статті Опис вплив цієї помилки синхронізації.

    Роздільної здатності:Видаляння дублікат проксі-адреса атрибута proxyAddresses використовується для відповідного об'єкта, який має мати адресу. Для цього використовуйте наступний запит LDAP для визначення об'єктів, які мають однакову адресу проксі-сервера:
    (&(|(objectCategory=user)(objectCategory=contact)(objectCategory=group))(proxyAddresses=<address>))
    Наприклад, запит на електронну адресу проксі-сервера Kim.Akers@contoso.com приблизно такого вигляду:
    (&(|(objectCategory=user)(objectCategory=contact)(objectCategory=group))(proxyAddresses=SMTP:kim.akers@contoso.com))
    Примітка. Підтримувати здатність відповідати на попередніх версій адреси, деякі керованих проксі-адрес захищені від випадкового видалення та є автоматично не видаляється від керованих схеми служба Active Directory після того, як вони будуть видалені із джерела. Щоб вирішити цю проблему, Дотримуйтесь цих вказівок:
    • Якщо протокол IMAP про помилку вказує адресу проксі, тобто у керованих маршрутизації домену (наприклад, @mgd.contoso.com), адреса проксі-сервера повинні бути видалені онлайн представник служби підтримки клієнтів Microsoft.
    • Адреси проксі-серверів x 500 проксі типу не були усунуті в pre-12.2 версії MMSSPP, коли вони очистили від схеми служба Active Directory джерело. У поточній версії, x 500 адреси проксі-серверів, які видаляються з клієнтом лісу негайно видалено з керованих лісів. x-500 проксі-адрес, які раніше були вилучені від клієнта лісу, але які все ще існують в керованих служба схема Active Directory тепер можуть бути видалені. Щоб вилучити ці х 500 адреси проксі-сервера, виконайте такі дії:
      1. запит на додавання небажаних 500 x адреси проксі-серверів назад до вихідного вихідний об'єкт.
      2. Чекати двох циклів синхронізації.
      3. Видалення небажаних 500 x проксі-адреси з вихідного об'єкта. Небажані проксі-адресу буде видалено з керованих служба схема Active Directory під Вільний час наступного циклу синхронізації.
  • SE1118Mailnickname має значення null

    MailNickname порожній контактів об'єкті замовника, і MMSSPP не вдалося створити клієнта контактів об'єкта за допомогою mailNickname атрибут генератор правила. За промовчанням атрибут генератор правила будуть намагатися використовувати givenName (також відомий як ім'я) і атрибути Sn (також відомий як прізвище) у служба Active Directory для генерації mailNicknameзначення для кожного контакту, що не має значення, яке визначається на об'єкті замовника.

    Вплив: Немає ніякого додаткового впливу. Див на "Синхронізація загальних помилок вплив"розділ на початку цієї статті Опис вплив цієї помилки синхронізації.

    Роздільної здатності: Встановити значення, MailNickname або givenName (також відомий як ім'я) і значення атрибута Sn (також відомий як прізвище) елемент-контакт об'єкті замовника.

  • SE1119Mail атрибутом суфікс відповідає керованих маршрутизації адресу суфікс

    Суфікс атрибут пошти не мають збігатися керованих маршрутизації адресу суфікс. Керовані маршрутизації адресу суфікс використовується для пересилання пошти від клієнтів об'єкта розміщення MSO поштовій скриньці, поки клієнт успадкованого пошти середовищем все ще знаходиться в фазі співіснування з MSO. Таким чином, повинен використовуватися тільки як частина targetAddress і вторинний SMTP proxyAddresses і ніколи в пошту або основну адресу SMTP на об'єкті замовника. Керовані маршрутизації адресу суфікс зазвичай займає @mgd.contoso.com форматі.

    Вплив:Клієнт поштової скриньки, якщо такі є, не вдалося перенести до каталогу MSO відбулася поки цю проблему і дає.

    Роздільної здатності:Змініть адресу пошти припустиме значення SMTP, який має суфікс, який не керованих маршрутизації адресу суфікс.

  • SE1125 Помилка перевірки об'єкта користувача для об'єкта DN [CN =...DC = com] в на експорт Пошта потоку (пошта = [user@contoso.com]; targetAddress = [SMTP:user@northwindtraders.com])

    Поєднання атрибут пошти та атрибут TargetAddress не використовувати правильну конфігурацію.

    Вплив: Підготовки дію не вдалося завершити через неприпустимому стані на об'єкті замовника. Цей неприпустимому стані може заблокувати будь-який з наступних дій:
    • Поштову скриньку deprovisioning
    • Підготовку поштової скриньки
    • Пошта підготовки користувача
    • Пошти користувача deprovisioning

    Роздільна здатність: переконайтеся, що дійсні поєднання атрибут пошти атрибут targetAddress застосовується до вихідного об'єкта. Крім того, переконайтеся, що цільова адресу передбачає кінцеві пробіли.

    Примітки
    • Для користувачів зовнішньої пошти: атрибут targetAddress має відповідати атрибут пошти або повинна мати значення null. (Перевірити підготовки правила.)
    • Для поштових скриньок: targetAddress суфікс має бути керований маршрутизації доменом (тобто домен, який містить @mgd) Якщо не ввімкнуто компонент нового найняти. Або суфікс targetAddress має бути пустим, якщо ввімкнено функцію нові найняти. Пошти атрибут домену має бути у списку MMSSPP включити SMTP доменах. Список доменів SMTP MMSSPP включені налаштовується кожного клієнта.

    Докладніше про функцію нові найняти див на "Більш докладну інформацію про новий найняти сценарій"розділу.
  • SE1129Виявлено поштової скриньки клієнтів і вдалося поштової скриньки для об'єкта DN [CN =...]

    Значення атрибута homeMDB існує як замовника, так і керованих середовищах.

    Вплив: Атрибути надходити від вихідного об'єкта керованих об'єкта служба Active Directory поки не виправили цю проблему.

    Роздільної здатності: Якщо користувач повинен мати поштових скриньок, розміщених у MSO, видалити homeMDB з клієнтом служби служба Active Directory. Якщо користувач не повинні мати поштову скриньку в MSO, тимчасово очистити джерело homeMDBі явного deprovisioning атрибут можна використовувати для deprovision керованих поштової скриньки. Після того, як deprovisioned керованих поштової скриньки, вихідного атрибута homeMDB можуть бути відновлені. Ця помилка зазвичай виникає, коли клієнт атрибута homeMDB для випадково штамп зі значенням атрибута homeMDB MSO.
  • SE1131Недійсний значення адресу проксі-сервера

    Формат значення адресу проксі-сервера SMTP є неправильною або містить непідтримувану символів.

    Вплив: Клієнт поштової скриньки, якщо такі є, не вдалося перенести до каталогу MSO відбулася поки цю проблему і дає.

    Роздільної здатності: Значення адресу проксі-сервера SMTP повинна бути виправлена. За промовчанням верхнього рівня доменних суфіксів обмежені до трьох символів для значення первинного proxyAddresses і до п'яти символів для вторинних proxyAddress – багатозначний значення. Щоб отримати додаткові відомості про те, як усунути формат адреси SMTP, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:

    316061 XADM: SMTP роз'єм повертає протокол IMAP про помилку, коли неприпустимі символи використовуються
  • SE1137Об'єкт із DN [CN =..., DC = COM] вказує клієнтів атрибут extensionattribute [NN] = [aaaaaaaa-aaaa-aaaa-aaaa-aaaaaaaaaaaa], але не приєднання до будь-якого іншого об'єкта

    Примітка. Точне розширення атрибута атрибут автоматичне Повторне підключення застосунок-служба (ASR) і налаштовується за клієнтів середовища.

    Ця помилка свідчить про те, що вихідний об'єкт настроєно для підключення до наявної поштової скриньки через ASR. Однак, керованих об'єкт це наразі зв'язано з зазначеного вихідного об'єкта GUID не вдалося підключити. Помилок умовах, SE1139 і SE1140 буде генерувати ідентичні протокол IMAP і мати таку ж роздільну здатність.

    Вплив:Вихідний об'єкт повністю контролюють звалище керованих об'єкт, який підключається до керованої поштової скриньки. Крім того, неможливо створити нову керовану поштову скриньку.

    Роздільної здатності: Значення атрибута розширення ASR повинні бути очищені. Після того, як працює наступного циклу синхронізації, MMSSPP створить новий керованих об'єкт. Якщо клієнт налаштовує на синхронізацію належним чином, MMSSPP створить порожній керованих поштової. У Microsoft Інтернет застосунок-служба підтримки команди (MOSSUP), потім, відновити вміст старою поштовою скринькою відключені в нову пусту.

    Ця помилка виникає, коли старі втратити або вихідний об'єкт відфільтровано або переміщено виходять за рамки MMSSPP, перш ніж ASR розширення атрибут була встановлена на новий об'єкт. Іншими словами, ASR процес починається новий об'єкт, після того, як керованої об'єкта вже закінчився в організації PendingDeletions підрозділу (ОП). Щоб уникнути цих помилок на interforest міграцій, штамп значення атрибута розширення ASR новий об'єкт і підтвердити, що ASR процес успішно закінчили до старих втрати або вихідний об'єкт відфільтровано.
  • SE1144Не вдалося знайти один рядок в IDIS з SourceObjectGUID [{0}] і SecondaryVerification [{1}] узгодження і PendingDeletion значення 1 для об'єкта DN [{2}]

    Ця помилка може статися після за невдалі автоматичні служби Повторне підключення (ASR) або після того, як об'єкт відірвав від сфери, змінено а потім повернувся в сферу. ASR або PendingDeletions перепідключення, щоб досягти успіху там мають бути матч між джерелом і керованих об'єктів для пошти і клієнт об'єкт GUID. Коли ця помилка виникає, одній із цих умов не було виконано.

    Вплив:Вихідний об'єкт повністю контролюють звалище керованих об'єкт, який підключається до керованої поштової скриньки. Крім того, неможливо створити нову керовану поштову скриньку.

    Роздільної здатності: Переконайтеся, що пошти значення однакові для нових набирає або цільової об'єкт і на старому втратити або вихідному об'єкті. В ASR сценарій GUID, що штамповані ASR атрибуті має бути GUID старі вихідний об'єкт не GUID своїх відповідних керованих об'єкта. У випадку підтвердження цих умов, зверніться онлайн підтримки Microsoft.

    Ця помилка виникає, коли адресу електронна пошта змінено на старі (втрати або джерела) об'єкта, перш ніж ASR процес не буде завершено. Щоб уникнути цих помилок на interforest міграцій, штамп значення атрибута розширення ASR новий об'єкт і підтвердити, що ASR процес завершується успішно перш ніж старий (втрати або джерела) об'єкт відфільтровано або змінено.

    Якщо об'єкт видалені з сферу і потім повернувся до сфери перш ніж керований об'єкт буде видалено з PendingDeletions OU, пошти значення має бути ідентичними, яким він був, коли він спочатку був відсторонений від масштабу. В іншому випадку, об'єкти не підключиться, і ви повинні чекати на PendingDeletion термін закінчується.
  • SE1153 [неузгодженому стані]: виявлена МБУ-> MEU переходу, але об'єкт із DN [CN =...DC = Net] явно не deprovision керованих поштової скриньки (правило DeprovisionMailboxEnabledUser = FALSE)
    Ця помилка свідчить про те, що ім’я поштової скриньки, існує в середовищі Microsoft Online. Однак, вихідний об'єкт змінено на Конфігурація користувача з підтримкою пошти. Щоб уникнути випадкового поштової скриньки deprovisioning, замовника явно повинні штамп атрибут deprovisioning, перед тим, як змінюється пошти типу об'єкта. Помилок умовах, SE1151, SE1152 і SE1154 буде генерувати ідентичні протокол IMAP і мати таку ж роздільну здатність.

    Вплив: Цільової поштову скриньку для deprovisioning як і раніше присутня в середовищі Microsoft Online. Зміни атрибута не джерело потечуть до об'єкта в керованих об'єкт, і керованих поштової скриньки не буде deprovisioned.

    Роздільна здатність:
    1. Чи повинна цей об'єкт USER з підтримкою пошти?
      1. Повертають значення пошти та targetAddress вихідні значення (targetAddress містить @mgd), відкриватися та двох циклів синхронізації для запуску. Ці кроки виправлення цієї помилки і повернути об'єкт до стану дійсні поштовою скринькою. Потім встановити атрибут явного deprovisioning і змінити значенням targetAddress мати суфікс, якого немає в керованих маршрутизації домену (@mgd).
      2. Переконайтеся, що значення пошти та targetAddress є дійсними. Переконайтеся, що там не немає провідних або кінцеві пробіли в будь-якому атрибут.
    2. Чи повинна об'єкт USER поштової скриньки?
      1. Якщо не ввімкнуто компонент нового найняти, значенням targetAddress необхідно вказати @mgd в суфікс. Підтвердити, що суфікс містить @mgd і що суфікс визначає правильну керованих маршрутизації домен.
      2. Якщо на новому найняти вивід, значенням targetAddress вичищати (null).
      3. Переконайтеся, що значення пошти та targetAddress є дійсними. Переконайтеся, що там не немає провідних або кінцеві пробіли в будь-якому атрибут. Переконайтеся, що суфікс targetAddress не містить Переставлені букви. Наприклад, не використовуйте @mdg.contoso.com замість @mgd.contoso.com.
    Докладніше про функцію нові найняти див на "Більш докладну інформацію про новий найняти сценарій"розділу.
  • SE1155 проксі адресу значення [{0}] в атрибуті proxyaddresses на об'єкт {1} DN [{2}] хибну адресу SMTP для вторинного адреси SMTP і будуть видалені. Будь ласка, поправте проксі-адресу дійсність.

    Помилка вказує на те, що хибну адресу SMTP перебуває у вторинних проксі-сервера SMTP.

    Вплив: Немає ніякого додаткового впливу. Див на "Синхронізація загальних помилок вплив"розділ на початку цієї статті Опис вплив цієї помилки синхронізації.

    Роздільна здатність:
    1. Значення адресу проксі-сервера SMTP повинні бути скориговані, перш ніж MMSSPP можна відновити синхронізацію для цього об'єкта. Переконайтеся, що існує немає провідних або кінцеві пробіли. Щоб отримати додаткові відомості про те, як усунути формат адреси SMTP, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
      316061 XADM: SMTP роз'єм повертає протокол IMAP про помилку, коли неприпустимі символи використовуються
    2. Правило перевірки не відрізняється для первинної proxyAddress – багатозначний значень і вторинний proxyAddress – багатозначний . Наприклад, основна адреса SMTP обмежується тризначне верхнього рівня доменний суфікс (@contoso.com або contoso.net). Вторинні адреси SMTP має обмеження до п'яти символів в суфікс домен верхнього рівня (@contoso.local). Ці правила можна змінити на запит для розміщення різних іменування для місцевих потреб.
  • SE1290 не вдалося виправити посилання-DN значення атрибута [ім'я]

    Посилання атрибут лісів групи не вдалося розпізнати у каталозі MSO відбулася. Наприклад, ця помилка виникає, коли член лісів група має пошти значення атрибута або якщо відповідні поштова адреса не існує в середовищі MSO відбулася.

    Вплив:Посилання об'єкт не представлені в ім'я атрибута лісів Група в середовищі MSO відбулася.

    Роздільної здатності: Встановити атрибут якоря (наприклад, атрибут пошти) значення, який існує в середовищі MSO відбулася.
  • SE1401Об'єкт GUID, зазначених у автоматичне повторне служби атрибут є неприпустимою або її не існує

    Ця помилка та інші пов'язані з ASR помилки (SE1404, SE1405, SE1406) показують такі проблеми:
    • Значення, указане в атрибуті ASR не є неприпустимий ідентифікатор GUID.
    • Об'єкт, який є посилання в GUID-КОДІ в поєднанні з вторинної ворота атрибут (mail) не існує в MMSSPP обсязі.
    • Посилаються GUID і атрибутом вторинних ворота (mail) відповідає більше одного об'єкта в рамках MMSSPP.

    Вплив: Клієнт поштової скриньки, якщо такі є, не вдалося перенести від одного лісу на інший, і об'єкт синхронізації буде призупинено.

    Роздільної здатності:Якщо ASR призначений для цього об'єкта, укажіть припустимий об'єкт GUID іншого об'єкта в сферу в іншому лісу. Вторинний ворота значення (mail) мають ще й збігатися для обох об'єктів. Якщо ASR не призначені, це значення повинні бути очищені.
  • SE1409Об'єкт в штаті очікує на видалення вступає в конфлікт з іншим об'єктом у сферу

    Пошти значення атрибута об'єкта в сферу конфліктів з іншим об'єктом, що в даний Вільний час в стані очікує на видалення. Ця помилка автоматично усунуто коли очікує на видалення завершено в N днів (за промовчанням, три дні) і коли буде підготовлено в рамки об'єкта.

    Вплив: Новий об'єкт в області видимості не підготувати або синхронізувати поки конфліктні об'єкт, який знаходиться в стані очікує на видалення буде видалено фізично.

    Роздільної здатності: Укажіть іншу адресу електронна пошта (і можливо проксі-адресу), новий об'єкт. Або дочекайтеся завершення періоду очікує на видалення. Якщо ця помилка є частим, розглянути питання про подання елементів на клієнта запит з Microsoft Online Services мати очікує на видалення тривалість скорочений. Після початкової реалізації ASR рекомендованої тривалості є один день для користувачів і груп і нульовий днів для контактів.
  • SE1514 помилка ключа [extensionattribute10], не існує. Не вдалося обробити помилка для об'єкта [CN =...DC = com]

    Примітка. Точне розширення атрибут ASR атрибут і налаштовані за клієнтів середовища.

    Зазвичай ця помилка виникає, якщо неприпустиме значення має значення для атрибута розширення ASR. ASR розширення атрибут має бути дійсним GUID string. Якщо об'єкт не призначений для ASR міграції, це значення повинні бути очищені.

    Вплив: Об'єкт не бути змінені, підготовлено або deprovisioned в цьому стані.

    Роздільної здатності: Встановити дійсні GUID рядок для атрибута ASR. Рядок формати, які мають затверджено доступні в розділі 8.2 MMSSPP підготовки інтерфейси довідника. Перевірте, що немає заднього білий простір існує і що не інших символів (комою) не існує в кінці рядка. Атрибут ASR можна використовувати лише для цільової вихідний об'єкт GUID. Якщо об'єкт не призначений для ASR міграції, це значення повинні бути очищені.
  • SE1647 Вихідному об'єкті користувача з DN [{0}] було видалено з сферу, але розміщення поштової скриньки має судового утримання, посеред шляхом [{1}] [{2}]. Керовані об'єкт і поштової скриньки, не видалятимуться. Видалити цю поштову скриньку, видалити судового утримання.

    Керовані поштової скриньки настроєно для судового утримання. Однак, пов'язаних вихідний об'єкт відфільтровано або видалено з сферу. MMSSPP не видаліть керованих об'єкта видаляється судового утримання.

    Вплив: Об'єкт не бути deprovisioned в цьому стані.

    Роздільної здатності: Така поведінка передбачена, тому що судове утримання явний параметр, щоб зберегти цілісність поштової скриньки. Якщо слід видалити поштову скриньку, судового утримання повинні бути видалені за бажанням замовника.
  • SE1648 Розміщення поштової скриньки для вихідному об'єкті користувача з DN [{0}] була визначена MMSSPP щоб бути deprovisioned, але розміщення поштової скриньки має судового утримання, посеред шляхом [{1}] [{2}]. Керовані об'єкт і поштової скриньки, не видалятимуться. Для deprovision цієї поштової скриньки, видаліть судового утримання.

    Керовані поштової скриньки настроєно для судового утримання. Однак, пов'язані з вихідним об'єктом налаштовані на deprovision що керованих поштової скриньки. MMSSPP не від'єднуйте керованих поштової скриньки, поки не видаляється судового утримання.

    Вплив: Об'єкт не deprovisioned в цьому стані.

    Роздільної здатності: Така поведінка передбачена, тому що судове утримання явний параметр, щоб зберегти цілісність поштової скриньки. Якщо слід видалити поштову скриньку, судового утримання повинні бути видалені за бажанням замовника.
  • PE1 Помилка: увімкнення поштової скриньки MSO відбулася не вдалося

    протокол IMAP про помилку виникає, коли MMSSPP намагається увімкнути журналювання MSO відбулася.

    Вплив: MMSSPP не вдалося створити MSO відбулася поштової скриньки, доки цю проблему і дає.

    Роздільної здатності: Докладніше див на конкретні звіт про помилку на цей об'єкт на зазначення про питання та ліквідації наслідків кроки. Якщо проблему або відновлення кроки, до цих пір неясно, зверніться Microsoft зв'язок "один-до-одного".
  • PE1 Помилка: вказаний код регіону (") для ' CN =..., DC = МГД, DC = msft, DC = чистий ' неправильний...

    Якщо центрів обробки даних у двох географічних регіонів (наприклад, Північній Америці та Європі) доступні для конкретних виділений середовищі Office 365, значення визначаються вкажіть розташування нової поштової скриньки. Ця помилка виникає, якщо атрибут підготовку поштової скриньки не містить припустиме значення. Якщо Microsoft Online Services налаштовано для конкретного географічному розташуванню для вашої компанії, використовуючи код регіону є обов'язковою в атрибуті підготовку поштової скриньки.

    Вплив: Поштову скриньку не можна підготувати, поки ця помилка виправлена.

    Роздільної здатності: Переконайтеся, що дійсні регіону за підготовку атрибут у форматі REG поштової скриньки =XX, де XX є дійсним регіональний код. Крім того, переконайтеся, що значення типу або підготовку поштової скриньки дійсні.

    Приклад: extensionAttribute10: MBX =ST;Рег =NA;

    Примітка. Атрибут поштової скриньки підготовки розширення налаштовується за клієнтів середовища.
  • PE1 Помилка: помилка WPS [увімкнути поштова скринька]: значення властивості є неприпустимим. Значення не може містити провідних або кінцеві пробіли. Ім'я властивості: * * * відображати ім'я * * * чи * * * ім'я * * *

    Заднього або провідних пробіли неприпустимі для служба Active Directory атрибути: displayName і ім'я.

    Вплив: Керовані об'єкт не вдалося підготувати, поки ця помилка виправлена.

    Роздільна здатність:
    • Якщо об'єкт налаштовувався за допомогою кінцеві пробіли в атрибут displayName , видалення пробілу. Після цього, поштової скриньки або користувачів пошти буде підготувати.
    • Якщо об'єкт є підготовка виконана за допомогою провідних пробіли в атрибут displayName видалення пробілу. Керованих об'єкт повинно бути виправлена шляхом ескалації до на Microsoft онлайн застосунок-служба підтримки команди (MOSSUP).
  • PE1 Помилка: помилка WPS [увімкнути поштова скринька]: вказано некоректну адресу 'smtp:.username@contoso.com'

    Атрибут пошти вказаний неприпустимий.

    Вплив: Керовані об'єкт не вдалося підготувати, поки не виправив помилку.

    Роздільної здатності: Атрибут повинно бути виправлена. Типові помилки містять неприпустимі символи, пробіли (в тому числі важко розбірливий білий пробіл), провідний трейлінг періоди та повторюваних періодів.

  • PE1 Помилка: помилка WPS [увімкнути поштова скринька]: проксі-адресу "smtp:user.one@mgd.contoso.com" вже використовується [managedDN]. Будь ласка виберіть іншу адресу проксі-сервера. ManagedDN:...

    Атрибут proxyAddresses містить повторювані адресу в одному з MMSSPP синхронізація сферу, ліси замовника. Інший об'єкт вже має той же адресу проксі-сервера її атрибут Microsoft вдалося proxyAddresses . Повторювані керованих proxyAddress – багатозначний атрибут може виходити від атрибут пошти джерело, джерело proxyAddress – багатозначний атрибут або вихідного атрибута targetAddress . (Це протікає керованих схеми служба Active Directory як вторинний proxyAddress – багатозначний).

    Вплив: Немає ніякого додаткового впливу. Див на "Синхронізація загальних помилок вплив"розділ на початку цієї статті Опис вплив цієї помилки синхронізації.

    Роздільної здатності: Змінення або видалення повторюваних targetAddress атрибута або проксі-адреса об'єкта, який не повинні. Використовуйте такий запит LDAP для визначення об'єктів, які мають однакову адресу проксі-сервера:
    (&(|(objectCategory=user)(objectCategory=contact)(objectCategory=group))(proxyAddresses=<address>))
    Наприклад, запит на електронну адресу проксі-сервера Kim.Akers@contoso.com приблизно такого вигляду:
    (&(|(objectCategory=user)(objectCategory=contact)(objectCategory=group))(proxyAddresses=SMTP:kim.akers@contoso.com))

    Примітка. Підтримувати здатність відповідати на попередніх версій адреси, деякі керованих проксі-адрес, які були захищені від випадкового видалення є не автоматично видаляється з керованих схеми служба Active Directory після вони очищаються від джерела. Щоб вирішити цю проблему, Дотримуйтесь цих вказівок:
    • Якщо протокол IMAP про помилку вказує адресу проксі-сервера, що має керувати маршрутизацією домену (наприклад, @mgd.contoso.com), що адреса проксі-сервера повинні бути видалені онлайн представник служби підтримки клієнтів Microsoft.
    • Адреси проксі-серверів x 500 проксі типу не були усунуті в pre-12.2 версії MMSSPP, коли вони очищаються від вихідного об'єкта служба Active Directory. У поточній версії, x 500 адреси проксі-серверів, які видаляються з клієнтом лісу негайно видалено з керованих лісів. x-500 проксі-адрес, які раніше були вилучені від клієнта лісу, але які все ще існують в керованих служба схема Active Directory тепер можуть бути видалені. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
      1. запит на додавання небажаних 500 x проксі-адресу назад до вихідного вихідний об'єкт.
      2. Чекати двох циклів синхронізації.
      3. Видалення небажаних 500 x проксі-адресу від вихідного об'єкта. Небажані проксі-адресу буде видалено з керованих схеми служба Active Directory на наступний цикл синхронізації.
  • Не вдалося виконати PE3, що дозволяє MSO відбулася поштової скриньки ресурсу

    протокол IMAP про помилку виникає, коли MMSSPP намагається увімкнення поштової скриньки ресурсу MSO відбулася.

    Вплив: MMSSPP не вдалося створити поштової скриньки ресурсу MSO відбулася поки не виправили цю проблему.

    Роздільної здатності:Докладніше див на конкретні звіт про помилку на цей об'єкт на зазначення питання і вказівки щодо виправлення системи ступенів. Якщо проблема або етапів вказівки щодо виправлення системи до цих пір неясно, зв'яжіться Microsoft зв'язок "один-до-одного".
  • PE7 створення MSO відбулася пошти ввімкнуто користувача не вдалося

    протокол IMAP про помилку виникає, коли MMSSPP намагається створити користувача пошти в каталозі MSO відбулася.

    Вплив: MMSSPP не вдалося створити MSO відбулася пошти користувача, поки не виправили цю проблему.

    Роздільної здатності: Докладніше див на конкретні звіт про помилку на цей об'єкт на зазначення питання і вказівки щодо виправлення системи ступенів. Якщо проблема або етапів вказівки щодо виправлення системи до цих пір неясно, зв'яжіться Microsoft зв'язок "один-до-одного".
  • PE10 WPS помилка [підключення-поштова скринька]: ім’я поштової скриньки "...MBX GUID..."не існує в базі даних"...MBX бази даних..." ManagedDN:

    MMSSPP не буде автоматично відновиться до поштової скриньки, в м'яких видалених стані. Ця умова існує, коли поштової скриньки були перенесені до іншому середовищі (наприклад, з O365-виділений клієнта на локальний сервер або до O365 послуг) і виберіть потрібну користувачеві він підключив до оригінального поштової скриньки у O365 присвячений.

    Вплив:ім’я поштової скриньки користувача буде відновлено.

    Роздільної здатності:Ескалації питання до онлайн-підтримки Microsoft виправляти.  • Не вдалося PE11Setting програма-календар Настройки поштової скриньки ресурсу, що відбулася MSO

    протокол IMAP про помилку виникає, коли MMSSPP намагається встановити настройки програма-календар поштової скриньки до поштової скриньки ресурсу MSO відбулася.

    Вплив:MMSSPP Неможливо установити поштової скриньки програма-календар параметрів поштової скриньки ресурсу MSO відбулася поки цю проблему усунуто. Це може вплинути на зручність сценарій виконання поштової скриньки ресурсу. Наприклад, функції таких, як AutoAccept — нараду запрошує до поштової скриньки ресурсу можуть не працювати доки цю проблему не буде вирішено.

    Роздільної здатності: Докладніше див на конкретні звіт про помилку на цей об'єкт на зазначення питання і вказівки щодо виправлення системи ступенів. Якщо проблема або етапів вказівки щодо виправлення системи до цих пір неясно, зв'яжіться Microsoft зв'язок "один-до-одного".
  • PE17Створення MSO відбулася пошти контакту або розподілу групи не вдалося

    Ця помилка виникає під Вільний час створення пошти контакту або розподіл Група в каталозі MSO відбулася MMSSPP.

    Вплив:MMSSPP не вдалося створити MSO відбулася пошти контакту або розподілу групи, доки цю проблему і дає.

    Роздільної здатності:Докладніше див на конкретні звіт про помилку на цей об'єкт вказівку про питання та ліквідації наслідків кроки. Якщо проблему або відновлення кроки, до цих пір неясно, зверніться Microsoft зв'язок "один-до-одного".
  • розширення атрибут не справжньому помилка: MailNickname має значення null

    Ця помилка є те саме й SE1118 у попередніх версіях MMSSPP. Атрибут MailNickname порожній контактів об'єкті замовника, і MMSSPP не вдалося створити атрибут MailNickname за допомогою правил генератор атрибут mailNickname. За промовчанням атрибут генератор правила спробуйте використовувати givenName (також відомий як ім'я) і атрибути Sn (також відомий як прізвище) у служба Active Directory для генерації mailNickname атрибут для кожного контакту, який не містить атрибут mailNickname , який визначається на об'єкті замовника.

    Вплив: Немає ніякого додаткового впливу. Див на "помилка синхронізації Генеральний вплив"розділ в заголовку файл довідки для опису вплив цієї помилки синхронізації.

    Роздільної здатності:Встановити значення, Mailnickname або givenName (також відомий як ім'я) і значення атрибута Sn (також відомий як прізвище) елемент-контакт об'єкті замовника.
  • розширення атрибут не справжньому помилка: MailNickname є неприпустимим

    MailNickname значення містить неприпустимі символи.

    Вплив:Немає ніякого додаткового впливу. Див на "помилка синхронізації Генеральний вплив"розділ в заголовку файл довідки для опису вплив цієї помилки синхронізації.

    Роздільної здатності: Якщо mailNickname значення null за бажанням замовника, MMSSPP автоматично створить mailNickname значення, якщо це можливо. Таким чином, один з варіантів полягає в чіткій mailNickname значення. Якщо користувачеві встановити mailNickname значення, значення має відповідати умовам, які визначено в RFC 821. Загальні неприпустимі символи включають просторів, довгі тире, які відображено бути дійсний тире, на символу (@) та дужками. Переконайтеся, що немає не провідних або кінцеві пробіли, які важко побачити.
  • MV порушення обмеження

    Ця помилка виникає під Вільний час передавання атрибутів прямий імпорт відбувається і з джерела, значення атрибута перевищує довжиною обмежень атрибут метавселенной .

    Вплив: MMSSPP не можуть випливати зміни атрибутів або пуско-налагоджувальні роботи поки цю проблему і дає.

    Роздільної здатності: Зменшування значення атрибута аж до максимальної довжини, що включений за схемою.
  • [WorkQueueIns] Пошта не повинно бути пустим. Ми не в змозі виконати ваш запит.

    Ця помилка виникає, коли пошта знято на вихідний об'єкт, які синхронізовані до каталогу MSO відбулася. Помилка не зникне після того, як значення відновлюється у вихідний об'єкт служби служба Active Directory.

    Вплив:Немає ніякого додаткового впливу. Див на "помилка синхронізації Генеральний вплив"розділ в заголовку файл довідки для опису вплив цієї помилки синхронізації.

    Роздільної здатності:Підтвердити, що вихідний об'єкт має значення вказано належну поштову, що принаймні одного MMSSPP циклу синхронізації завершено. Після того, як ви підтвердити це, повинні нагнітати це питання на онлайн представник служби підтримки клієнтів Microsoft виправляти. Переконайтеся, що сценарії або ручного виправлення до атрибут пошти не знімайте значення перед тим, як змінюється значення.
  • Відсутні учасник групи розсилки

    Член не вистачає від групи розсилки. Цей відсутній компонент може бути користувачем, контакту або іншої групи. Якщо група є групою лісів, послугами SE1290 помилка може бути присутнім. Якщо група не Група лісів, інші помилки (наприклад, повторювані mail) може бути присутнім.

    Вплив:Учасники групи не можуть отримати протокол IMAP, відправлені на список розсилання.

    Роздільна здатність:
    • Переконайтеся, що він має значення вказано належну поштову.
    • Переконайтеся, що член має помилку синхронізації active.
    • Переконайтеся, що член міститься в MSO.

    Визначити, чи групі регулярні група або група лісів. Лісів групи налаштовані клієнтами та містити членів від інших лісів. Для кожного клієнта клієнт рахунок замовника розташування певного підрозділу або через користувацький атрибут визначено лісів груп. Регулярні групи містять тільки члени з лісу, в якому вони живуть.

    Групи регулярні розсилки:
    • Переконайтеся, що відсутні член з'являється в MSO і що немає не помилок синхронізації.
    • Якщо відсутні об'єкт вкладені групи, переконайтеся, що вкладена група має пошти і що група з'являється у MSO.
    • Якщо батьківської групи регулярно Група (тобто, не лісів групи), переконайтеся, що вкладена Група також не є крос Лісова Група. Лісів групи може містити регулярні груп або інших груп лісів. Тим не менш, регулярні групи не можуть містити лісів груп.

    Лісів груп:
    • Переконайтеся, що відсутні член з'являється в MSO і що немає не помилок синхронізації.
    • Якщо учасник групи з'являється в MSO, але не вистачає від групи, перевірити, що джерело лісів учень мав пошти значеннями.
    • Якщо відсутні об'єкт вкладені групи, переконайтеся, що вкладена група має пошти і що група з'являється у MSO.
    • Якщо відсутні учасник групи лісів, перевірте, чи ця група має батька, що є регулярні Група (тобто, не лісів групи). Лісів групи може містити регулярні груп або інших груп лісів. Тим не менш, регулярні групи не можуть містити лісів груп.

Додаткові відомості про нові найняти сценарій

Нижче наводиться уривок з розділ 5.2 Microsoft вдалося рішень служби Ініціалізація постачальника (MMSSPP) підготовки інтерфейси довідника:
Новий сценарій Прокат автомобілів:
MMSSPP буде створити об'єкт USER з поштовою скринькою запитаного типу і в потрібну область.
Примітка.s
  1. Відсутність атрибут targetAddress і відповідні другорядний SMTP proxyAddress – багатозначний атрибут вказує, що, згідно з цим сценарієм, його організації у відставку своїх системний інтегратор успадкованого пошти та що немає тому немає необхідності для маршрутизації пошти від клієнта системи успадкованого пошти до O365 відбулася поштових скриньок.
  2. Новий сценарій прокат увімкнено, коли Нові підготовку поштової скриньки прокат параметр має значення Далі. (За промовчанням цей параметр має значення Вимк.) У розділі "Нова найняти поштової скриньки підготовки функція" MMSSPP замовника розгортання керівництво для огляд компонент і розгортання параметр вибір. Технічні аспекти цієї функції можна знайти в цьому документі в розділі «Поштова скринька Ініціалізація компонентів».

Властивості

Номер статті: 2590119 - Востаннє переглянуто: 29 квітня 2014 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
  • Microsoft Business Productivity Online Dedicated
  • Microsoft Business Productivity Online Suite Federal
  • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
vkbportal226 kbmt KB2590119 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2590119

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com