FIX: Výmena okraja predvolené prijímanie konektor je vypnuté neočakávane Ak funkciu "Email politiky integrácie" nie je nakonfigurovaná v čele hrozba riadenia Gateway 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2591729
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Predstavme si nasledujúci prípad. Týmto sa inštalácia na rovnakom serveri:
  • Microsoft čele hrozba riadenia Gateway (TMG) do roku 2010
  • Server Microsoft Exchange Server 2010 okraja Transport úlohu
  • Microsoft čele ochrana 2010 pre Server Exchange (FPE).

Nechcete používať E-mail politiky integrácie Funkcia TMG. Ak túto funkciu nepoužívate, TMG nespravuje výmeny okraja a FPE nastavenia. Preto je nie spustiť sprievodcu Configure politikou Email v konzole TMG Management.

V tomto scenári, si všimnete, že predvolené prijímanie konektor pre výmenu okraj je automaticky deaktivované.

Aj keď zapnete konektor opäť z konzoly Exchange Management console alebo pomocou Windows PowerShell cmdlet, si všimnete, že konektor je automaticky deaktivované znova minútu neskôr.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože IntegrationEnabled Vlastnosť SmtpProtectionConfiguration Objekt COM je nesprávne nastavená na hodnotu Pravda počas inštalácie TMG. Keď SMTP ochrany funkcia nie je nakonfigurovaný, TMG sleduje výmenu konfigurácie a vypne všetky dostávať konektory.

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte balík service pack, ktorý je popísaný v nasledovnom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2555840 Popis balíka Service Pack 2 pre Microsoft čele hrozba riadenia bránu 2010

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém, ktorý sa týka produktov spoločnosti Microsoft uvedených v časti Vzťahuje sa na.

RIEŠENIE

Obísť tento problém, ak nechcete používať E-mail politiky integrácie režime, alebo si nemôže nainštalovať TMG Service Pack 2, nastavte E-mail politiky integrácie režim vypnutá. Použite tento postup:
  1. Spustite TMG Management console a potom kliknite na tlačidlo Riešenie problémov.
  2. Nastaviť Kontrola Email politiky konfigurácia integrácie úloha vypnutá, a potom kliknite na tlačidlo Uplatňovať.
Poznámka:Tento postup nastaví IntegrationEnabledvlastnosti pre objekt COMNepravdivé.

DALSIE INFORMACIE

Keď výmeny Edge a FPE spustený na serveri TMG, odporúčame, aby zapnete E-mail politiky integrácie režim tak že TMG spravuje výmeny okraja a FPE konfigurácie. Keď TMG vykonáva tejto správy, výmenu a FPE nastavenia sú vystavené v konzole TMG Management. V predvolenom nastavení použijete túto integráciu funkciu, nie vyskytne tento problém pretože TMG automaticky spravuje SMTP konektory, ktoré sú definované v výmeny okraja.

ODKAZY

Ďalšie informácie o IntegrationEnabled nehnuteľnosti, navštívte nasledujúce webovú lokalitu Microsoft Developer Network (MSDN):
Vlastnosť IFPCSmtpProtectionConfiguration::IntegrationEnabled
Ďalšie informácie o terminológii z oblasti aktualizácií softvéru získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru od spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2591729 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 1.0
Kľúčové slová: 
kbfix kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2591729 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2591729

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com