FIX: Zmenu hesla overovanie na základe formulárov 2010 hrozbu riadenia brána môže zlyhať z dôvodu viacerých favicon.ico žiadosti od klientský

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2595975 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Predstavme si nasledujúci prípad. Používate Microsoft čele hrozba riadenia Gateway (TMG) 2010 webe publikovať server a používate overovanie na základe formulárov. Potom používateľ je automaticky presmerované na heslo zmeniť formu, ak musí zmeniť svoje heslo. V tomto scenári, ak klient prehliadač posiela Favicon.ICO požiadať medzi pôvodnej prihlasovacej a zmeniť heslo predkladania, zmene hesla zlyhá a používateľovi je Presmerované späť na stránke prihlásenia.

PRICINA

Prehliadač posiela Favicon.ICO žiadosť keď webové stránky prvý prístup. Prehliadač používa túto požiadavku získať vlastné ikony od danej webovej stránky pre zobrazenie.

Windows Internet Explorer 8, Windows Internet Explorer 9 a Google Chrome všetko znova Favicon.ICO požiadať, ak počiatočná žiadosť zlyhá. Ak sa tento re-request medzi prvého prihlásenia a heslo zmeniť predkladanie, tento re-request vymaže TMG overovania cookie a prestávky procesu zmien hesla. Na určenie, či je klient robí Favicon.ICO požiadať medzi pôvodnej prihlasovacej a neskôr požiadavku na zmenu hesla, kontrola TMG log súborov.

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte balík service pack, ktorý je popísaný v nasledovnom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2555840 Popis balíka Service Pack 2 pre Microsoft čele hrozba riadenia bránu 2010

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém, ktorý sa týka produktov spoločnosti Microsoft uvedených v časti Vzťahuje sa na.

ODKAZY

Ďalšie informácie o terminológii z oblasti aktualizácií softvéru získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru od spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2595975 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Enterprise
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Standard
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Service Pack 1
Kľúčové slová: 
kbfix kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2595975 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2595975

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com