Oprava: Chyba "0x80070002" v Forefront hrozby správa brány 2010 při selhání operace spojení pole

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2595999 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokoušíte se připojit k serveru Microsoft Forefront Threat Management brány (TMG) 2010 na matici. Však pole spojení operace se nezdaří a zobrazí následující chybová zpráva:
Operace se nezdařila. Kód chyby - 0x80070002 - systém nemůže najít zadaný soubor

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud je skupina vytvořena IN\Administrators je odebrán z role TMG Enterprise Administrators. Při odebrání této skupiny budou odebrány také oprávnění, které jsou potřebné pro server připojit matici.

Řešení

TMG 2010 nepodporuje odebrání skupiny TMG Enterprise Administrators IN\Administrators VYTVOŘENÉ skupiny. Chcete-li vyřešit tento problém, přidejte skupinu IN\Administrators SESTAVENY zpět do role TMG Enterprise Administrators.

Chcete-li blokovat odstranění skupiny VYTVOŘENÉ IN\Administrators, nainstalujte Microsoft Forefront hrozby správa brány 2010 Service Pack 2. Tato aktualizace service pack blokuje odstranění IN\Administrators VYTVOŘENÉ skupiny z role TMG Enterprise Administrators:
2555840 Popis aktualizace Service Pack 2 pro Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010
Poznámka: Forefront TMG omezení, která je popsána v tomto článku byl vyřešen v kumulativní 2 pro Forefront TMG Service Pack 2 (KB 2689195). Kumulativní 2 poskytuje podporu pro odebrání IN\Administrators VYTVOŘENÉ skupiny z role TMG Enterprise Administrators. Další informace o kumulativní aktualizaci 2 získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2689195 2 Kumulativní pro Forefront Threat Management Gateway (TMG) 2010 Service Pack 2

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Můžete také obdržet chybovou zprávu, která je uvedena v části "Příznaky", pokud je nakonfigurován bránu firewall mezi člena pole a Enterprise Management Server (EMS). Tato konfigurace může rušit remote procedure volání (RPC) komunikace mezi člena pole a službu EMS.

Odkazy

Další informace o terminologii aktualizace softwaru najdete kliknutím na následující číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2595999 - Poslední aktualizace: 22. května 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Enterprise
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Standard
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbfix kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2595999 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2595999

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com