FIX: "0x80070002" chyba v čele hrozba riadenia Gateway 2010 keď pole operácia zlyhá

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2595999 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Pokúšate sa pripojiť k serveru Microsoft čele hrozba riadenia Gateway (TMG) 2010 na pole. Však pole operácia zlyhá a zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
Operácia zlyhala. Kód chyby - 0x80070002 - systém nemôže nájsť zadaný súbor

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, ak POSTAVENÝ IN\Administrators skupiny je odstránený z roly TMG Enterprise Administrators. Pri tejto skupiny je odstránený, odstránia sa aj povolenia, ktoré sú potrebné pre server pripojiť pole.

Riešenie

TMG 2010 nepodporuje odstránenie skupiny postavené IN\Administrators zo skupiny TMG Enterprise Administrators. Ak chcete vyriešiť tento problém, pridajte skupinu postavené IN\Administrators späť k úlohe TMG Enterprise Administrators.

Blokovať odstránenie skupiny POSTAVENÝ IN\Administrators, nainštalujte Microsoft čele hrozba riadenia Gateway 2010 Service Pack 2. Táto aktualizácia service pack blokuje odstránenie postavené IN\Administrators skupiny z TMG podnikových správcov roly:
2555840 Popis aktualizácie Service Pack 2 pre Microsoft čele hrozba riadenia Gateway 2010
Poznámka Čele TMG premlčacia, popísaná v tomto článku bolo určených Rollup 2 na čele TMG Service Pack 2 (KB 2689195). Rollup 2 poskytuje podporu pre odstránenie postavené IN\Administrators skupiny z rolu TMG Enterprise Administrators. Ďalšie informácie o Rollup 2, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2689195 Rollup 2 na čele hrozba riadenia Gateway (TMG) 2010 Service Pack 2

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v sekcii "Platí pre".

Ďalšie informácie

Môžu tiež dostávať chybové hlásenie, ktoré je spomenuté v časti "Príznaky", ak firewall nakonfigurovaný medzi členom pole a Enterprise Management Server (EMS). Toto nastavenie môže rušiť remote procedure call (RPC) komunikácie medzi člen poľa a EMS server.

Odkazy

Ďalšie informácie o aktualizácii softvérovej terminológie, kliknite na nasledovné číslo článku, aby sa vám zobrazil článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2595999 - Posledná kontrola: 22. mája 2013 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Enterprise
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Standard
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Service Pack 1
Kľúčové slová: 
kbfix kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2595999 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2595999

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com