Oprava: SIP klienta nelze registrovat s externím serverem SIP při přístupu k serveru prostřednictvím Forefront Threat Management brány 2010

Překlady článku Překlady článku
Zavřít Zavřít
ID článku: 2596034 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při přístupu k externímu serveru protokolu SIP (Session Initiation) přes Microsoft Forefront ohrožení správa brány (TMG) do roku 2010, může být klient SIP nelze registrovat s externím serverem SIP.

Příčina

Filtr TMG SIP nesprávně přímé odpovědi na žádost o registraci, pokud odpověď obsahuje více záhlaví kontaktů. To brání SIP klient zaregistrovat s externím serverem SIP.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte aktualizaci service pack, která je popsána v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2555840 Popis aktualizace Service Pack 2 pro Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt".

Další informace

Chcete-li tento problém vyřešit, můžete vypnout filtr TMG SIP. Akci lze provést v konzole správy TMG pod Matice, pod Systém, klepněte na tlačítko Používání filtrůa zrušte zaškrtnutí políčkaFiltr TMG SIP Zaškrtávací políčko.

Poznámka:Deaktivujte SIP filtru na server v rozlehlé síti připojené musí aktualizovat organizace konfigurace pod Doplňky pro organizace. To provedete klepnutím zrušte Povolit tento filtr na všechny maticeZaškrtávací políčko.

Odkazy

Další informace o terminologii aktualizace softwaru získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2596034 - Poslední aktualizace: 17. října 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Enterprise
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Standard
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbfix kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2596034 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2596034

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com