Problemy z wydajnością występują podczas tworzenia wielu rekordów z tabeli cień w programu Project Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2596531 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Gdy program Microsoft Project Server 2010 tworzy dużą wielkość cienia rekordy tabeli, może wystąpić problemy z wydajnością. Ponadto rekordy tabeli w tle może spowodować poważne bazy danych w źródłowym w projekcie i opublikowane baz danych.
 

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, stosuje się następujące poprawki:
2596498 Opis pakietu poprawek dla programu Project Server 2010 (pliku Pjsrvwfe-x-none.msp): 25 października 2011 r.

UwagaFirma Microsoft zaleca zastosowanie pakietu poprawki na serwerze Project server w okresie niskie obciążenie. Po zastosowaniu pakietu poprawki na serwerze Project server spowoduje utworzenie wielu rekordów usunięcia rekordów tabeli cień. Mogą wystąpić problemy wydajności, dopóki nie zmniejsza się wielkość cienia rekordy tabeli.

Więcej informacji

Artykuł bazy wiedzy Knowledge Base 2596498 zawiera pakiet poprawek uniemożliwia tworzenie dużej liczby rekordów tabeli cień nowych projektów. Ponadto pakietu poprawek obniży stawkę w tle, które rekordy tabeli są tworzone dla istniejących projektów.

Pakiet poprawek rozwiązuje wszystkie pola niestandardowe, które znajdują się w następujących tabelach cień:
MSP_PROJ_CUSTOM_FIELD_VALUES_SHADOW
MSP_ASSN_CUSTOM_FIELD_VALUES_SHADOW
MSP_TASK_CUSTOM_FIELD_VALUES_SHADOW
MSP_PROJ_RES_CUSTOM_FIELD_VALUES_SHADOW
UwagaWielowartościowych pól niestandardowych wszelkie działania Edycja zmniejszy wielkość cienia tabeli rekordy, które są związane z pól niestandardowych. Dla pojedynczej wartości pól niestandardowych istniejącego woluminu w tle tabeli rekordów tylko zmniejszy się po usunięciu pola niestandardowe. Pola niestandardowe, których nie można usunąć za pomocą interfejsu użytkownika (UI) można usunąć ręcznie.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Stosuje się do".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2596531 - Ostatnia weryfikacja: 10 listopada 2011 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Project Server 2010
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2596531 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2596531

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com