Při výběru rozložené stromové struktury do řídicího panelu PerformancePoint služby dojde k chybě

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2598002
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při nastaveníNárodní prostředí možnost Angličtina (Spojené království)na stránce místní nastavení služby PerformancePoint a pak vyberte rozložené stromové struktury v řídicím panelu, zobrazí následující chybová zpráva:

Při analýze buněk v rozložené stromové struktuře došlo k výjimce.

Poznámka: Tento problém nastane po instalaci balíčku opravy hotfix, která je popsána v článku 2597069 znalostní báze Knowledge Base (KB).

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit následující aktualizace:

2597936 Popis balíčku oprav hotfix 2010 serveru SharePoint (Ppsmawfe-x-none.msp) služby PerformancePoint: 28. února 2012

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2598002 - Poslední aktualizace: 12. března 2012 - Revize: 1.0
Klíčová slova: 
kbqfe kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2598002 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2598002

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com