Nejsou zobrazeny názvy členů distribučního seznamu v aplikaci Outlook 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2598291 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po rozbalení distribučního seznamu v aplikaci Microsoft Outlook 2010 názvy členů distribučního seznamu nejsou zobrazeny v poli Členové .

Příčina

K tomuto problému dochází, jestliže je distribuční seznam obsahuje více než 5 000 členů. Maximální počet členů, obsahující distribuční seznam v aplikaci Outlook 2010 je 5 000.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit následující aktualizace:

2598318 Popis balíčku oprav hotfix aplikace Outlook 2010 (Outlook-x-none.msp): 24. dubna 2012

Poznámka: Tato oprava práci správce serveru Exchange upravte zásady časového limitu na straně serveru. Zásady omezení na straně serveru způsobí náhodné selhání, protože rozšíření trvá příliš dlouho přístup k služba Active Directory Domain Services (služba AD DS). Chcete-li se vyhnout této chybě, musí správce pomocí rutiny ThrottlingPolicy sadu zvýšit větší hodnotu parametru RCAPercentTimeInAD .

Další informace o této rutiny naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:

Set ThrottlingPolicy

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2598291 - Poslední aktualizace: 1. června 2012 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2010
Klíčová slova: 
kbqfe kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2598291 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2598291

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com